Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Приложение для Android
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Це виглядає так .

Я зайшов, на гілку "технічні роботи", там були посилання. При переході по ним мене відправляло на стартову.

Хм. Я саме звідти й тестував. ) Подивляться завтра.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Хм. Я саме звідти й тестував. ) Подивляться завтра.

Видалив, встановив по-новому. Так само. (

Спочатку спитало чим відкривати посилання, вибираю "Футбум" і воно викидає на головну. Може якщо відкривати стороннім браузером то перейде правильно.

 

Axelk

Як і говорив, браузер відкриває правильно посилання. Погано що всередині додатку переходи не працюють.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Видалив, встановив по-новому. Так само. (

Спочатку спитало чим відкривати посилання, вибираю "Футбум" і воно викидає на головну. Може якщо відкривати стороннім браузером то перейде правильно.

Ну, он я обираю Footboom - й переходить куди треба. Але то таке, будуть дивитись, дякую за сигнал.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Ну, он я обираю Footboom - й переходить куди треба. Але то таке, будуть дивитись, дякую за сигнал.

Версія в Преймаркеті остання? Я ставлю собі лише з НокейАпп, там може якась новіша бетка. Може в цьому проблема.

пс

До речі, прохання до розробника, в налаштуваннях добавити пункт "Версія програми".

І ще, що думаєте про таке. Може є резон прибрати з головної іконку "налаштування", а туди повісити "приватні повідомлення"? Налаштування, по суті використовуються один раз, ввів логін, відмітив які мають приходити новини в пуші, і все. Розмістити його десь в самому низу меню, під лігами.

А так заходиш і відразу світиться іконка ПП, чи з іконка з числом повідомлень.

 

Axelk

Привет, переходы по ссылкам работаю корректно внутри приложения, если ссылка на новость. Вышла новая версия, просьба проверить отображение ответить в комметариях, на фруме в новостях и онлайнах. Заранее спасибо!

 

konstantin

Ответ на сообщение пользователя konstantin показать

Привет, переходы по ссылкам работаю корректно внутри приложения, если ссылка на новость. Вышла новая версия, просьба проверить отображение ответить в комметариях, на фруме в новостях и онлайнах. Заранее спасибо!

"Ответить" на місцях, там де й має бути.

А переходи в мене так і не працюють. Ну то не критично, спишимо на мій девайс, головне щоб в інших працювлао.

 

Axelk

Нельзя обновить

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя mkn показать

Нельзя обновить

Думав тільки у мене проблема.

Пише що дана версія вже встановлена. Прийшлось повністю видалити і наново встановити останню бету.

пс

А я просив прикрутити в налаштуваннях щоб писало реліз, а то не ясно стара чи вже нова версія )))

 

Axelk

Так версию не исправили ?

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя mkn показать

Так версию не исправили ?

Проверьте, пожалуйста, теперь обновляется?

 

Павел Булах

Не размещает посты

Не работает оценка

 

mkn

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити