Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Технічні питання роботи сайту
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 32
  • ...
  • 36

раніше не міг. не було світла...

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

зараз усе працює!

Чудово, дякую.

 

Павел Булах

Що там сталося? Позлітали логін та пароль, довелося наново вводити вручну. Наново вимагалося підтвердити згоду з політикою конфіденцвйності.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Що там сталося? Позлітали логін та пароль, довелося наново вводити вручну. Наново вимагалося підтвердити згоду з політикою конфіденцвйності.

На якому домені? Бо можливе спрацювання редиректу на дзеркало, а там інший домен, і, відповідно, знов авторизація та підтвердження.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Що там сталося? Позлітали логін та пароль, довелося наново вводити вручну. Наново вимагалося підтвердити згоду з політикою конфіденцвйності.

Угу, случился какой-то позор, и теперь всех переводит на footboom1.com и браузеры не понимают такого изменения. Сам пишу с мобилки, потому что пароля и мыла у меня уже давно нет )

 

MMMetros

В мене теж футбум 1.Майже,як новий Дніпро:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

На якому домені? Бо можливе спрацювання редиректу на дзеркало, а там інший домен, і, відповідно, знов авторизація та підтвердження.

Ну так, мене якимось незрозумілим чином викинуло на дзеркало. І на ноуті теж, з тими самими наслідками.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну так, мене якимось незрозумілим чином викинуло на дзеркало. І на ноуті теж, з тими самими наслідками.

Так, поки поживемо на дзеркалі. Якщо там будуть якісь баги, що не враховано порівняно із основним сайтом - пишіть, будуть доводити до ладу.

 

Павел Булах

m.footboom1.com не працює

 

sanyock

На компе и телефоне закладки синхронизированы, но когда захожу с телефона сюда - в адрес постоянно добавляется "1" после "footboom", в следствие чего, зайти сюда невозможно...

При этом, с компа захожу спокойно на нормальный адрес без единицы и автоподстановки

 

assembler

В обоих случаях, Браузер Хром

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

m.footboom1.com не працює

m.footboom1.com дороблюють. Сподіваюсь, вже сьогодні зможуть вилити всі правки. Поки спробуйте користуватись footboom1.com.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

На компе и телефоне закладки синхронизированы, но когда захожу с телефона сюда - в адрес постоянно добавляется "1" после "footboom", в следствие чего, зайти сюда невозможно...

При этом, с компа захожу спокойно на нормальный адрес без единицы и автоподстановки

Це редірект, бо основний домен вже майже ніде не доступний. Те, що ще працює на компі (точніше, на провайдері, який роздає інтернет на комп), це тимчасове явище, на жаль.

Давайте краще трошки докладніше, що саме не працює в вас на footboom1.com на телефоні. Бо ви пишете, що "в адрес постоянно добавляется "1" после "footboom", в следствие чего, зайти сюда невозможно...", а я саме з footboom1.com вам зараз і пишу. Тобто, і заходжу, і пишу. Треба тоді більш докладне розуміння, що саме відбувається на телефоні.

До речі, в якості експерименту. Спробуйте з телефону завантажити footboom1.com н іншому браузері, не на звичному. Можливо, це проблема кеша саме на мобільному Хромі.

Дякую.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Це редірект, бо основний домен вже майже ніде не доступний. Те, що ще працює на компі (точніше, на провайдері, який роздає інтернет на комп), це тимчасове явище, на жаль.

Давайте краще трошки докладніше, що саме не працює в вас на footboom1.com на телефоні. Бо ви пишете, що "в адрес постоянно добавляется "1" после "footboom", в следствие чего, зайти сюда невозможно...", а я саме з footboom1.com вам зараз і пишу. Тобто, і заходжу, і пишу. Треба тоді більш докладне розуміння, що саме відбувається на телефоні.

До речі, в якості експерименту. Спробуйте з телефону завантажити footboom1.com н іншому браузері, не на звичному. Можливо, це проблема кеша саме на мобільному Хромі.

Дякую.

проблема исключительно в мобильной версии - m.footboom.com.

Именно она у меня в закладках.

С телефона идёт моментальный редирект на m.footboom1.com и выдаётся сообщение:

"Не удается получить доступ к сайту"

Как я уже выше прочитал, мобильная версия на доработке, потому и доступа к ней нет

Просто с компа я могу зайти на m.footboom.com без редиректа, а с телефона - идёт редирект на нерабочую версию...

Вот это и удивило... Думал уже, что вирус какой хватанул на телефон, но проверил - вирусов не обнаружено.

Тогда зашёл сюда написать.

С полной версией - ссылка на footboom.com - не рабочая (ни с компа, ни с телефона). footboom1.com - работает и с компа, и с телефона

 

assembler

Только с компа у меня не идёт переход из мобильной m.footboom.com в footboom1.com при попытке перейти в полную версию

Переход осуществляется на нерабочую footboom.com, к которой нет доступа

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

проблема исключительно в мобильной версии - m.footboom.com.

Именно она у меня в закладках.

С телефона идёт моментальный редирект на m.footboom1.com и выдаётся сообщение:

"Не удается получить доступ к сайту"

Как я уже выше прочитал, мобильная версия на доработке, потому и доступа к ней нет

Просто с компа я могу зайти на m.footboom.com без редиректа, а с телефона - идёт редирект на нерабочую версию...

Вот это и удивило... Думал уже, что вирус какой хватанул на телефон, но проверил - вирусов не обнаружено.

Тогда зашёл сюда написать.

С полной версией - ссылка на footboom.com - не рабочая (ни с компа, ни с телефона). footboom1.com - работает и с компа, и с телефона

Ви просто ніде не вказали, що маєте на увазі саме сабдомен m.footboom1.com

Тоді тут все зрозуміло, його повинні доналаштовувати сьогодні.

Дякую за сигнал.

 

Павел Булах

sanyock, assembler

Наче, вже повинно запрацювати коректно на m.footboom1.com. В мене вже норм.

 

Павел Булах

И снова здрасти. С мобильного опять только через тор, мозила и хром сайт не открывают. С компа все ок.

 
Ответ на сообщение пользователя ЛегкоМысленный показать

И снова здрасти. С мобильного опять только через тор, мозила и хром сайт не открывают. С компа все ок.

З хрома тобі відписуюсь

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

З хрома тобі відписуюсь

Хорошо тебе. Давай тогда ынтырнетами меняться, а то ноута у меня сегодня нет, а тор медленный как улитка

 

Уточню. Не пускает на футбум из закладки, футбум1 через поиск работает.

 
Ответ на сообщение пользователя ЛегкоМысленный показать

Уточню. Не пускает на футбум из закладки, футбум1 через поиск работает.

Краще змініть на дзеркало footboom1.com у закладках, бо основний домен може бути недоступний з деяких операторів та провайдерів. А footboom1.com доступний зі всіх.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Краще змініть на дзеркало footboom1.com у закладках, бо основний домен може бути недоступний з деяких операторів та провайдерів. А footboom1.com доступний зі всіх.

Это я уже понял. Просто до вчерашнего дня меня с моей закладки автоматом отправляло на футбум1 и все работало, а потом вдруг перестало.

 
Ответ на сообщение пользователя ЛегкоМысленный показать

Это я уже понял. Просто до вчерашнего дня меня с моей закладки автоматом отправляло на футбум1 и все работало, а потом вдруг перестало.

Зрозуміло, дякую за інфо.

 

Павел Булах

Доброго дня!

При відкритті сторінок форуму відкриває першу сторінку обговорення.

Прошу пофіксити чи ти моя проблема моїх браузерів? Можливо, я не один такий.

Дякую.

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Доброго дня!

При відкритті сторінок форуму відкриває першу сторінку обговорення.

Прошу пофіксити чи ти моя проблема моїх браузерів? Можливо, я не один такий.

Дякую.

Дякую за сигнал, вже й сам помітив. Проблема загальна, будуть дивитися.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Доброго дня!

При відкритті сторінок форуму відкриває першу сторінку обговорення.

Прошу пофіксити чи ти моя проблема моїх браузерів? Можливо, я не один такий.

Дякую.

Не один...

 

Justas

У мобільний версії зникли турніри та онлайн. Дуже незручно.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

У мобільний версії зникли турніри та онлайн. Дуже незручно.

Відтепер на m-версії так і буде, це свідоме рішення. Стисло розпишу сенс.

Стара мобільная версія від початку була зроблена ще для "горіхоколів" - старих моб. телефонів з малесенькими екранчиками, ще переважно кнопочних. Написана версія ще у сиву давнину, за часи мамонтів, старим кодом. Весь інший сайт вже на новому коді. Для обслуговуваня тепер треба тримати два "оточення" на серверах, і це забирає багато зайвого ресурсу.

Була альтернатива - взагалі прибрати стару мобільну версію. Я переконав версію залишити, втім залишити в обсягах основного функціоналу, яким згідно статистики користуються дописувачі саме на m-версії - новини та форум. Це й було перероблене "під капотом", щоб перенести в "оточення" до основного сайту. Переробляти всі розділи зайняло б багато часу, який ніхто не виділив би, скоріш просто закрили б версію.

 

Павел Булах

Вроде как с несколько дней сайт переключился на футбум1 вместо стандартного футбум. Опять появилась проблема слета авторизации. И по стандарту открывается русская версия сайта.

 

Sanjjko

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 32
  • ...
  • 36
Мапа сайту Повна версія Оновити