Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німецький Бункер
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9

Знаю принаймні п'ять людей з Бункеру, які зараз в Німечинні, ще одна дописувач в Австрії, тому є бажання більше знати про життя та побут бюргерів.

 

аммиак

І одразу скопіюю сюди листа своїй нареченій)

---

Я тебе письмо тут большое написал)

Из впечатлений о немецких супермаркетах)

Сразу скажу, что хоть в этом Украина преуспела. Я не вижу особой разницы принципиальной и чтобы она в чём то уступала. А в чём то даже опережает. Ну например, здесь с рыбой и морепродуктами полный аут. Нет такого, как у нас, чтобы витрины ломились от свежей рыбы всевозможных видов, нет тех тушек и стейков на льду лежащих и этих огромных аквариумов, с плавающими в них форелью, осетрами и просто карпами. Есть уже распакованые кусочки красной рыбы и филе селёдки в различных соусах. И то, всё это скромно и в небольших количествах. Сразу видно, что нация мясоедов и на рыбу им всё равно, хотя до моря от меня всего 150 километров) Мясоеды, но при этом нету таких огромных витрин со свежим мясом разным и разными его частями, нарезанными и охлаждёнными. Всё запакованно порцеонно и уже переработано в полуфабрикаты или приготовленно. Зато бесконечное количество сосисок (есть даже в стеклянных банках) колбасных нарезок и прочих всяких копченностей, опять же в пачках. Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы, как в той же "Семье" в Севере или в "Варусе" в Днепре. Всё порцеонно. Ещё сто сортов хлеба разного и прочей выпечки. Но нет совсем, уже готовой еды, всяких там майонезных салатов, куриц гриль, отбивных с жареной печенью и подобного.

Нет маленьких продуктовых магазинов у дома, как у нас. Все четыре супермаркета, в которых я был, хоть и в пешей доступности, но отдаленны всё же прилично. Ещё прикол в том, что работают не круглосуточно. С семи утра до восьми вечера, а воскресенье вообще выходной)

Правда я не был в самом большом из их супермаркетов, в Kaufland, он находится где то на окружной и они туда ездят тариться едой на всю неделю. Может там всё по другому) Но не думаю.

 

аммиак

Я зараз під Ґановером, в місті Пайне.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

І одразу скопіюю сюди листа своїй нареченій)

---

Я тебе письмо тут большое написал)

Из впечатлений о немецких супермаркетах)

Сразу скажу, что хоть в этом Украина преуспела. Я не вижу особой разницы принципиальной и чтобы она в чём то уступала. А в чём то даже опережает. Ну например, здесь с рыбой и морепродуктами полный аут. Нет такого, как у нас, чтобы витрины ломились от свежей рыбы всевозможных видов, нет тех тушек и стейков на льду лежащих и этих огромных аквариумов, с плавающими в них форелью, осетрами и просто карпами. Есть уже распакованые кусочки красной рыбы и филе селёдки в различных соусах. И то, всё это скромно и в небольших количествах. Сразу видно, что нация мясоедов и на рыбу им всё равно, хотя до моря от меня всего 150 километров) Мясоеды, но при этом нету таких огромных витрин со свежим мясом разным и разными его частями, нарезанными и охлаждёнными. Всё запакованно порцеонно и уже переработано в полуфабрикаты или приготовленно. Зато бесконечное количество сосисок (есть даже в стеклянных банках) колбасных нарезок и прочих всяких копченностей, опять же в пачках. Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы, как в той же "Семье" в Севере или в "Варусе" в Днепре. Всё порцеонно. Ещё сто сортов хлеба разного и прочей выпечки. Но нет совсем, уже готовой еды, всяких там майонезных салатов, куриц гриль, отбивных с жареной печенью и подобного.

Нет маленьких продуктовых магазинов у дома, как у нас. Все четыре супермаркета, в которых я был, хоть и в пешей доступности, но отдаленны всё же прилично. Ещё прикол в том, что работают не круглосуточно. С семи утра до восьми вечера, а воскресенье вообще выходной)

Правда я не был в самом большом из их супермаркетов, в Kaufland, он находится где то на окружной и они туда ездят тариться едой на всю неделю. Может там всё по другому) Но не думаю.

А це шо, німецькою, чи шо? Якась мова дивна

 

Sith

"нету таких огромных витрин со свежим мясом разным и разными его частями, нарезанными и охлаждёнными"

Неправда.

Беремо ту ж шию і в'ялимо.

"А в чём то даже опережает"

В похуї на всі норми санітарії.

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

"Ещё сто сортов хлеба разного и прочей выпечки."

Правда.

У кожній землі власні сотні видів. Є випічка, яку роблять лише в одному місті і ніде більше.

"Но нет совсем, уже готовой еды, всяких там майонезных салатов, куриц гриль, отбивных с жареной печенью и подобного."

Неправда. Цілі відділи.

Курки гриль під'їжджають навіть в автолавках. Так і називається Grill Hähnchen і подібне. Займаються цим турки, ліванці і т.д.

"работают не круглосуточно."

Є з семи ранку до 24.00

Більшість - з восьми до восьми.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

А це шо, німецькою, чи шо? Якась мова дивна

Я в побуті рускагаварящій проста, пачєму і винуждєн бил біжать с УкрАіни на запад.

Ущємлялі па язикавому прізнаку там.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

"нету таких огромных витрин со свежим мясом разным и разными его частями, нарезанными и охлаждёнными"

Неправда.

Беремо ту ж шию і в'ялимо.

"А в чём то даже опережает"

В похуї на всі норми санітарії.

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

"Ещё сто сортов хлеба разного и прочей выпечки."

Правда.

У кожній землі власні сотні видів. Є випічка, яку роблять лише в одному місті і ніде більше.

"Но нет совсем, уже готовой еды, всяких там майонезных салатов, куриц гриль, отбивных с жареной печенью и подобного."

Неправда. Цілі відділи.

Курки гриль під'їжджають навіть в автолавках. Так і називається Grill Hähnchen і подібне. Займаються цим турки, ліванці і т.д.

"работают не круглосуточно."

Є з семи ранку до 24.00

Більшість - з восьми до восьми.

Вовк, ну що значить неправда?))

Навіщо мені щось вигадувати?)

Те що бачив те і написав.

Можливо не все бачив, ото варіант. А поки що враження саме такі.

 

аммиак

А що до санітарії, то Чорний АТБ в Павлограді, охайніше виглядає, з середини і зовні, за Едеку наприклад в Пайне.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

"нету таких огромных витрин со свежим мясом разным и разными его частями, нарезанными и охлаждёнными"

Неправда.

Беремо ту ж шию і в'ялимо.

"А в чём то даже опережает"

В похуї на всі норми санітарії.

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

"Ещё сто сортов хлеба разного и прочей выпечки."

Правда.

У кожній землі власні сотні видів. Є випічка, яку роблять лише в одному місті і ніде більше.

"Но нет совсем, уже готовой еды, всяких там майонезных салатов, куриц гриль, отбивных с жареной печенью и подобного."

Неправда. Цілі відділи.

Курки гриль під'їжджають навіть в автолавках. Так і називається Grill Hähnchen і подібне. Займаються цим турки, ліванці і т.д.

"работают не круглосуточно."

Є з семи ранку до 24.00

Більшість - з восьми до восьми.

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

---

Реве, Едека, Нетто, Альді- всюди нема.

Ну ще варіант, що я просто сліпий.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

---

Реве, Едека, Нетто, Альді- всюди нема.

Ну ще варіант, що я просто сліпий.

У Нетто прямо зараз акція на угорську салямі,у палках.

Нарізок багато, але є окремі і відділи, і стенди. Причому у містечках на 10 тисяч, а не на 50. Ну в Альді вибір менший.

Щось сумнівно, що у Нідерзаксені такий швах з асортиментом у порівнянні з Вюртембергом.

Риба є, і жива теж. Вона дорога шопіздєц, але є. Латиський шпротний паштет, до речі, бачив. Півтора євро банка.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

У Нетто прямо зараз акція на угорську салямі,у палках.

Нарізок багато, але є окремі і відділи, і стенди. Причому у містечках на 10 тисяч, а не на 50. Ну в Альді вибір менший.

Щось сумнівно, що у Нідерзаксені такий швах з асортиментом у порівнянні з Вюртембергом.

Риба є, і жива теж. Вона дорога шопіздєц, але є. Латиський шпротний паштет, до речі, бачив. Півтора євро банка.

Та швах не з асортиментом, асортимент нарівні, а з подачею продукта. Ну я дійсно бачив качалки поодинокі десь, то там то сям, а так щоб па багатому) щоб висіли та отвісалісь масово, не бачив. Все в нарізках. От завтра ще піду, там в одному місці одразу три маркета, Алді Норд, Реве та Пенні, і впевнений, що ще раз переконаюся у правоті своїх слів)

Про рибу казали, що вона десь на якихось ярмарках полдається свіжа, бо свіжою вони вважають кілька годин тому виловлену, а тіпа то все, що в нас лежить на льоду, то розмороженна просто і свіжою її називати не можно. Так тут і такої не бачив.

От акваріумів з живими карпами тут точно не знаходив.

 

аммиак

А рибу я полюбляю набагато більше за м'ясо. Навіть шпротний паштет мені миліший за паштет з печінки.

Тільки якщо це не печінка тріски)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я в побуті рускагаварящій проста, пачєму і винуждєн бил біжать с УкрАіни на запад.

Ущємлялі па язикавому прізнаку там.

Тю

 

Sith

культ єди прямо якийсь, ковбаси їм бля мало. пиво пийте нах )))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

культ єди прямо якийсь, ковбаси їм бля мало. пиво пийте нах )))

Просто хотілося донести те, що в Україні з їжею все ok. Навіть на фоні Німечинни, навіть під час війни. В цьому точно не зрада, а перемога.

З пивом деречі також.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Просто хотілося донести те, що в Україні з їжею все ok. Навіть на фоні Німечинни, навіть під час війни. В цьому точно не зрада, а перемога.

З пивом деречі також.

так це давно вже відомо, що-що а поїсти ми любимо і вміємо.

взагалі, у нас в країні все чудово у всіх сферах де нема "піклування" держави.

я думаю, якби податкову і митницю перевели у приватні руки, то за рік всі б платили правильні податки і було б добре і державі і людям )))

 

Mahno

Демонстрация стрельбы автоматической пушки MK44 Bushmaster II в калибрах 30мм,

на БТР Dragoon Stryker

На видео- програмируемый подрыв снаряда над окопами

Мораль. Вата, угадай, на ком это все будет испытано?)

https://t.me/gistapapapa/58637

 

аммиак

Ой не туди.

 

аммиак

Бля...

Це як "уряд у вигнанні"

Вибачаюсь, але інше на думку не спадає.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

"Нету развешанных или лежащих палок и качалок колбасы"

Неправда.

Реве, Лідль, Едека, Нетто, Кауфланд, Альді - всюди є.

---

Реве, Едека, Нетто, Альді- всюди нема.

Ну ще варіант, що я просто сліпий.

Та є звичайно у кожному супермаркеті.То ти не туди дивишся:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

У Нетто прямо зараз акція на угорську салямі,у палках.

Нарізок багато, але є окремі і відділи, і стенди. Причому у містечках на 10 тисяч, а не на 50. Ну в Альді вибір менший.

Щось сумнівно, що у Нідерзаксені такий швах з асортиментом у порівнянні з Вюртембергом.

Риба є, і жива теж. Вона дорога шопіздєц, але є. Латиський шпротний паштет, до речі, бачив. Півтора євро банка.

Не тільки паштет,самі шпроти теж присутні

 

Justas

Аміак, ти хамона у Німеччині бачив?

Чи то тіко для Пірінеї та Дніпра?

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Та є звичайно у кожному супермаркеті.То ти не туди дивишся:)

От сьогодні нікуди не виходив нажаль, а то ще б раз переконався, що нема)

Ну нема ж.

Ось такого нема.

https://images.app.goo.gl/J2vWbeeEEJosPyzF6

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Аміак, ти хамона у Німеччині бачив?

Чи то тіко для Пірінеї та Дніпра?

Те ж розфасований. Ноги з копитом, прям не вітрині, не бачив.

Зараз знов скажуть, що не туди дивився)

 

аммиак

Ще в ахуї від того, що вони налом у своїй більшості розраховуються. Стільки платежів готівкою не бачив давно, ні в Дніпрі, ні в Сєвєрі, ні в Ризі.

 

аммиак

Ще ці полиці в маркетах з кучою макулатури різної, з паперовими журналами та газетами...

Як у нульових мля) Чи навіть в дев'яностих))

 

аммиак

А по почті мені вже мабуть більше десяти листів різних прийшло. Бачив, як листи від Водафона зі скринь достать?

Ще раз, ЛИСТИ ПАПЕРОВІ ВІД ВОДАФОНА))

 

аммиак

Це я все не до того, щоб якось обісрати Німечинну, а до того, що Україна зовсім не відстала країна, як комусь може це здаватися.

Якби в ній не крали і робили бистріше справжні реформ, то вона давно б не на останніх ролях в Європі була.

 

аммиак

Бачив, як листи від Водафона зі скринь достать? = Бачив, як листи від Водафона зі скринь дістають!

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Бачив, як листи від Водафона зі скринь достать? = Бачив, як листи від Водафона зі скринь дістають!

То реклама мабуть.

 

Justas

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 9
Мапа сайту Повна версія Оновити