Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Чи мав хто справу з неадекватними сусідами?
  • Страницы
  • Все
  • 1

Рекомендую навушники Sony WH-1000XM4. Дуже сильний ANC , у мене тут будова за вікном, як накладаю навушники то майже нічого не чути, а якщо ще якоїсь фонової музики включити то взагалі.

 

Соловей

Визвали наряд поліції, щось вже більше години нікого немає)

 

Striker

Буде прикол, якщо ніхто так і не приїде. Верхнє чмо вже встигло з'їбатися кудись.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Виклик поліції між 23 та 6 реально працював до 24.02. Перевірено.

Недавно десь в 3 ночі вийшов покурити, з ліхтариком 2 тіпа на парковці біля машини шарились. Викликав. Приїхали за 5 хвилин десь, але ті встигли зригнути

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Вже отруюють років 4. Взимку 21-го вже наважилися продавати, але запланували на весну. А зараз продавати хіба що з дисконтом в 30-40%. Є варіант до батьків жінки в будинок, але тут у нас свій побут, а там все інше, та і заєбуть з часом. Ремонт і нах не потрібний, а от на вібродинаміки не пожалкую грошей, можна буде як раз врубати звук перфоратору)

війна з сусідами - це хуйове рішення. завжди.

коли ми купуємо житло, то так тішимось тим стінам і можливості безкарно свинячить дома ))) що не задумуємось ніколи що головне у покупці - не будівля і навіть не сантехніка, а земля, оточення, район проживання - саме у таких поняттях полягає значення слова "нерухомість".

бо нерухомість - це не те, що не можна розвалити (а можна розвалить все - доказано москалями),

нерухомість це те, що не можна взяти з собою і поїхати в кращі далі..

так що замість тратити свою енергію на локальну СВО, спробуй по людськи договоритись з тєлами, ну а не втямлять, то не роби своєму житлу погану історію а починай думати про переїзд.

решта рішень - дєцтво.

ну нагадиш ти пару раз сусідам, потім вони тобі - і що далі? - безперспективняк...

 

Mahno

сусідів адекватних дуже дуже мало)

 

PSV21

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

війна з сусідами - це хуйове рішення. завжди.

коли ми купуємо житло, то так тішимось тим стінам і можливості безкарно свинячить дома ))) що не задумуємось ніколи що головне у покупці - не будівля і навіть не сантехніка, а земля, оточення, район проживання - саме у таких поняттях полягає значення слова "нерухомість".

бо нерухомість - це не те, що не можна розвалити (а можна розвалить все - доказано москалями),

нерухомість це те, що не можна взяти з собою і поїхати в кращі далі..

так що замість тратити свою енергію на локальну СВО, спробуй по людськи договоритись з тєлами, ну а не втямлять, то не роби своєму житлу погану історію а починай думати про переїзд.

решта рішень - дєцтво.

ну нагадиш ти пару раз сусідам, потім вони тобі - і що далі? - безперспективняк...

Чувак, я вже скільки раз і дзвонив, і писав, що мене верхнє чмо взагалі додало в чорний список в Вайбері. Колись воно мені взагалі загнало: "Ви хатітє чтоби ми ещьо громчє ето дєлалі?". Про що з такими говорити, не прикалуйся. Кажу, що в мене вже голова розколюється від вашого бехкоту, а вона: "Та мнє пофіг, что у тебя там что-то боліт". Всьо. Ця сука нам вже роками гадить, я її вже не раз попереджав, що виключу поліцію. Сьогодні цей день настав. І найголовніше в цій історії, що ми ж блять нічого їй поганого не зробили, взагалі.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя PSV21 показать

сусідів адекватних дуже дуже мало)

Це як з кацапами. В мене, по-суті, і є зверху тупа кацапка і її їблан чоловік.

 

Striker

Коротше, по ходу таки приїжджав патруль, хоч я і не чув як до них приходили, але чув як хтось крокував по сходам під'їзду коли було світло десь через півгодину-годину після визову. Свої їздять на ліфті і в нас система контроля доступу, без ключа на ліфті не поїдеш. Зранку стало якось підозріло тихо, і цілий день не бехтають, кілька разів щось тільки поперекладали. Спрацювало?

 

Striker

Тьфу-тьфу-тьфу [постукав по дереву]

 

Striker

Десь такої ж думки про мене мої сусіди знизу. Тільки мы переїхали, то невдовзі почалося: то гупаєте, то стрибаєте, то не так, се не так. Одного разу навіть в поліцію довелося звертатися, бо прийшов до дружини, та погрожував... потім балакати на повищених довелося. Навіть експерименти проводили, запрошували походити по підлозі і почути, що ніхто не гукає, бо таке враження що в їх стелі посилювати звуку. Панельки з тонким міжповерховим перекриттям... тут нічого не поробиш. Звісно не треба на зло робити, але якщо чути як стілець від столу двигаєш, або ненароком впала кришка каструлі, або диван не так розклався, це буденні речи, і тривалість шуму секундна...

 

анатолич

А коли тривалість шуму не секунда, а цілий день починаючи з 6 ранку? Є ж таке поняття як совість чи ні? Чому не можна не торохтіти і не бехкати голими ногами хоча б до 7:30-8:00? Є різні ситуації і різні види шуму, це зрозуміло, що не буде ніколи ідеально тихо, але ж все одно треба розуміти, що знизу живуть люди і вони хочуть спати до 8, а не до 6. Той же стілець можна вдень і так двинути, а рано вранці трохи акуратніше переставити, ні? Чи я щось не розумію, а ну, поясни мені. А коли тобі кришка унітаза падає зі всієї дурі разів 30 на день? І на рахунок робити на зло - в моєму випадку це справді так і виглядає, що нам це роблять на зло, типу сиди слухай і не вийобуйся. І я нікому ніколи не погрожував, я пробував дзвонити і писати, але мене послали нах тупо відморозившися, додавши до ЧС. Як з такими людьми можна про щось домовлятись, якщо воно тупо каже шо це не я і відразу кидає слухавку? Було, що в 5 ранку вже почало бігати босоніж і кидати все підряд, дзвоню їй, а воно: "Маладой челавєк, ви что-то путаєтє, я адна в квартірє" і кидає трубку, норм, да? Так що давай не рівняти мою ситуацію і твою. І як можна казати про тривалість звуку секунда, коли воно встає в 6 ранку і тарабанить без перестанку на кухні цими каструлями і всім, що баче.

 

Striker

А ще мене приколов вищезгаданий диван, це що, така необхідність в 6 ранку його слкадувати? Нічого, що він коли збирається, може добряче бухнути? Особливо зараз, коли спросоння прокидаєшся і не розумієш, чи це кацапи ракетою десь йобнули, чи це твої сусіди зверху їбануті на голову.

 

Striker

Я вже мовчу про таку штуку, як закон України, на який більшості взагалі насрати. Немає реальної відповідальності - роблю що хочу і коли хочу, так, анатолич?

 

Striker

Взагалі, я б оце тут і не писав би, якби ми цією весною спокійно продали б квартиру і купили б будинок. Але війна все переграла. Жаліємо тепер, що не наважилися зробити це раніше. А панельки в нинішньому вигляді - це на 99% бидлятник з не дуже розумним населенням всередині. Я реально охуїваю з деяких речей, коли починаю читати місцевий чат ОСББ, як на цьому світі існують такі тупі люди. Оці всі депутати, що пиздять бабло - так звичайний народ в більшості такий же самий.

 

Striker

Ще дещо згадав. Батьки дружини ще років 24-25 назад жили в цій квартирі, в цей час жили і ці єбануті зверху, ті ж самі. Так батьки навіть через 20 з лишнім років згадують, що воно ще тоді було єбануте на голову, бо прибирати і пилососити в 7 ранку в неділю для неї було звичною справою. І коли ще мою дружину в 1 рік клали вдень спати, воно зверху постійно щось торохтіло і будило дитину.

 

Striker

Живу в доме, потому проблемы этой мне не понять. Не знал что такая слышимость в квартирах.

А нет каких-то звукоизоляционных покрытий? Может стоит потолок сделать ниже на 10 см но устранить эту проблему для себя?

Потому как просто читая о проблеме не сильно понимаю, что жителям сверху надо с 6 утра когда они просыпаются делать до 8 пока вы не проснётесь? Вы похоже хотите чтобы они проснувшись не ходили в туалет, не завтракали, не застилали постель, не делали зарядку. Ну это обычные утренние дела. И требовать от них чтобы они спали как вы до 8 утра тоже не гуманно. Но я понял что вас это уже все сверх раздрожвет - и решение видится или нужен честный дом или как-то звукоизолироваться от них.

А если сверху семья ребенка заводит или двух, что тогда происходит?...

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Живу в доме, потому проблемы этой мне не понять. Не знал что такая слышимость в квартирах.

А нет каких-то звукоизоляционных покрытий? Может стоит потолок сделать ниже на 10 см но устранить эту проблему для себя?

Потому как просто читая о проблеме не сильно понимаю, что жителям сверху надо с 6 утра когда они просыпаются делать до 8 пока вы не проснётесь? Вы похоже хотите чтобы они проснувшись не ходили в туалет, не завтракали, не застилали постель, не делали зарядку. Ну это обычные утренние дела. И требовать от них чтобы они спали как вы до 8 утра тоже не гуманно. Но я понял что вас это уже все сверх раздрожвет - и решение видится или нужен честный дом или как-то звукоизолироваться от них.

А если сверху семья ребенка заводит или двух, что тогда происходит?...

Вібрацію плити перекриття ніяк не усунеш.

 

prepod

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Живу в доме, потому проблемы этой мне не понять. Не знал что такая слышимость в квартирах.

А нет каких-то звукоизоляционных покрытий? Может стоит потолок сделать ниже на 10 см но устранить эту проблему для себя?

Потому как просто читая о проблеме не сильно понимаю, что жителям сверху надо с 6 утра когда они просыпаются делать до 8 пока вы не проснётесь? Вы похоже хотите чтобы они проснувшись не ходили в туалет, не завтракали, не застилали постель, не делали зарядку. Ну это обычные утренние дела. И требовать от них чтобы они спали как вы до 8 утра тоже не гуманно. Но я понял что вас это уже все сверх раздрожвет - и решение видится или нужен честный дом или как-то звукоизолироваться от них.

А если сверху семья ребенка заводит или двух, что тогда происходит?...

Правильно написали за те, що вам не зрозуміти) Я років 5 точно вставав на роботу в 5:40-6:00, але я тихо все робив. Ніколи в 6 ранку я не бехкав ногами (і взагалі), не збирав диван і не робив прибирання в такий час. Просто є їбануті, які це можуть робити і в 5 чи 6 ранку, їм похуй, а є нормальні, які такого раніше 8 робити не будуть. Поїсти, умитися, сходити в парашу це таке, якщо в кухні не їбашити каструлею і не кидати табуретки, не швиряти кришку унітазу (не пластик), як роблять деякі не дуже адекватні особи. Я оце навіть по цьому форуму і по коментам бачу, що багато тут таких же індивідумів є, в яких логіка і здоровий глузд це щось нереальне.

На рахунок звукоизоляції. Думав давно про це, але в панельці це все до сраки, бо по стінам також йде звук, це дуже дорого, це забирає 5-10 см зі стелі, яка і так 2.30 м, а також це не рятує ще й від особливо обдарованої зверху, яка любить їбашити якимись палками по батареям.

Коротше, після визову поліції вже перестали гупати своїми копитами, ходять нормально, але все одно чути як двигають видвижні шухляди туди-сюди в 6 ранку, шось інколи перебирають, але вже помітно тихіше. Стало трохи легше, але будемо все одно звідси уйобувати як можна скоріше, коли ситуація буде трохи краще.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Взагалі, я б оце тут і не писав би, якби ми цією весною спокійно продали б квартиру і купили б будинок. Але війна все переграла. Жаліємо тепер, що не наважилися зробити це раніше. А панельки в нинішньому вигляді - це на 99% бидлятник з не дуже розумним населенням всередині. Я реально охуїваю з деяких речей, коли починаю читати місцевий чат ОСББ, як на цьому світі існують такі тупі люди. Оці всі депутати, що пиздять бабло - так звичайний народ в більшості такий же самий.

Можливо у вашому випадку дійсно щось за рамками, але як правило все натягнуто. Головне, на мій погляд, це відношення. Якщо на це не звертати уваги, то буде легше. Наприклад, одного разу, від сусідів знизу прийшла смс, з проханням заспокоїти собаку. А собака спокійно спить в цей час. Прислухаюсь, десь дуже далеко, ледь чутно у когось лає собака. Якби не прислухався, то й не почув. А сусіди почули і кіпішують, відразу на тих що зверху думають... Я до чого. Якщо так відноситись к гуркоту так близько до сердця, то й в приватному будинку можна невисипатися: лай сусідського собаки, півні, проїзд фури біля вікна, тощо.

Я сподіваюсь, що все у вас неодмінно покращится в цьому плані, бажаю в цьому успіхів)))

 

анатолич

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Правильно написали за те, що вам не зрозуміти) Я років 5 точно вставав на роботу в 5:40-6:00, але я тихо все робив. Ніколи в 6 ранку я не бехкав ногами (і взагалі), не збирав диван і не робив прибирання в такий час. Просто є їбануті, які це можуть робити і в 5 чи 6 ранку, їм похуй, а є нормальні, які такого раніше 8 робити не будуть. Поїсти, умитися, сходити в парашу це таке, якщо в кухні не їбашити каструлею і не кидати табуретки, не швиряти кришку унітазу (не пластик), як роблять деякі не дуже адекватні особи. Я оце навіть по цьому форуму і по коментам бачу, що багато тут таких же індивідумів є, в яких логіка і здоровий глузд це щось нереальне.

На рахунок звукоизоляції. Думав давно про це, але в панельці це все до сраки, бо по стінам також йде звук, це дуже дорого, це забирає 5-10 см зі стелі, яка і так 2.30 м, а також це не рятує ще й від особливо обдарованої зверху, яка любить їбашити якимись палками по батареям.

Коротше, після визову поліції вже перестали гупати своїми копитами, ходять нормально, але все одно чути як двигають видвижні шухляди туди-сюди в 6 ранку, шось інколи перебирають, але вже помітно тихіше. Стало трохи легше, але будемо все одно звідси уйобувати як можна скоріше, коли ситуація буде трохи краще.

В частных домах тоже приколы. Соседний дом не большой, разваливается - живут человек 10 там. Две семьи. Как они там помещаются не знаю. Ну вот очень долго была у них собака во дворе которая каждую ночь скавчала. Лет 5 уже нет. А до несколько лет - жесть была. Но сейчас периодически другая проблема - в том доме отопление не газовое. Дрова и уголь. И иногда вонь такая с труб идёт и на все соседские участки, что во двор не выйти и окна с этой стороны дома не открыть. В основном осенью проблема была, когда влажные дрова у них были. Сейчас или просохли или углем топить стали. Так что любимые соседи они везде есть))

 

гена

Ответ на сообщение пользователя анатолич показать

Можливо у вашому випадку дійсно щось за рамками, але як правило все натягнуто. Головне, на мій погляд, це відношення. Якщо на це не звертати уваги, то буде легше. Наприклад, одного разу, від сусідів знизу прийшла смс, з проханням заспокоїти собаку. А собака спокійно спить в цей час. Прислухаюсь, десь дуже далеко, ледь чутно у когось лає собака. Якби не прислухався, то й не почув. А сусіди почули і кіпішують, відразу на тих що зверху думають... Я до чого. Якщо так відноситись к гуркоту так близько до сердця, то й в приватному будинку можна невисипатися: лай сусідського собаки, півні, проїзд фури біля вікна, тощо.

Я сподіваюсь, що все у вас неодмінно покращится в цьому плані, бажаю в цьому успіхів)))

Як не звертати уваги, якщо я не сплю зранку через цей шум? Є люди, яким пофіг, а я все прекрасно чую. Десь щось бехнуло чи цокнуло по трубі - все, я прокинувся. Так що відношення тут не має ніякого значення, я вже навіть беруші колись купив, але навіть через них я все чую)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя гена показать

В частных домах тоже приколы. Соседний дом не большой, разваливается - живут человек 10 там. Две семьи. Как они там помещаются не знаю. Ну вот очень долго была у них собака во дворе которая каждую ночь скавчала. Лет 5 уже нет. А до несколько лет - жесть была. Но сейчас периодически другая проблема - в том доме отопление не газовое. Дрова и уголь. И иногда вонь такая с труб идёт и на все соседские участки, что во двор не выйти и окна с этой стороны дома не открыть. В основном осенью проблема была, когда влажные дрова у них были. Сейчас или просохли или углем топить стали. Так что любимые соседи они везде есть))

За власний будинок мені можна не розповідати, моя жінка прожила в такому будинку 20 років і знає різницю. Каже, що ніколи б не подумала, що буде так нестерпно жити в квартирі. Так, там також є купа всього, але повір, це і близько не зрівняється з життям в квартирі, по крайній мірі в панельці так точно. Це не житло - це тупо хлам, сарай для бідних. І люди тут зібралися відповідні. Не всі, звичайно, але більшість. Колись пару разів був у maxx вдома в нормальному багатоквартирному будинку нового типу, там так, жити можна.

В будинку батьків дружини я вже не один раз ночував, я спав як убитий! З закритими вікнами взагалі майже нічого не чути з вулиці, ніхто не тарабанить по голові, а запахи в мене на Парусі ще ті, десь в Діївці поруч вічно горить якась свалка.

 

Striker

Я б знову переїхав у квартиру тільки у випадку, коли це новобудова і на стадії ремонту я б за свій рахунок зробив шумоізоляцію у верхніх сусідів. Тоді це має сенс.

 

Striker

Але якщо сусіди неадеквати, то все одно до сраки)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Я б знову переїхав у квартиру тільки у випадку, коли це новобудова і на стадії ремонту я б за свій рахунок зробив шумоізоляцію у верхніх сусідів. Тоді це має сенс.

Шумоізоляція може захистити від голосів, чи легкої музики. Від тупоту ніг, пересування меблів нічого не захистить в жодному будинку. Перевірено.

 

prepod

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Шумоізоляція може захистити від голосів, чи легкої музики. Від тупоту ніг, пересування меблів нічого не захистить в жодному будинку. Перевірено.

Не знаю, на Finance.ua в темі недвиги один лендлорд писав, у якого багато квартир в Києві, що завжди робив шумку підлоги верхніх сусідів і було норм. Ще, якщо висока стеля, можна і в себе додати шумки, такий собі шумоізоляційний бутерброд.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Шумоізоляція може захистити від голосів, чи легкої музики. Від тупоту ніг, пересування меблів нічого не захистить в жодному будинку. Перевірено.

Можна, було б бажання... Знайома робила капітальну шумоізоляцію, на неї не скаржитись і вона сусідів не чула))) професійний музикант.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Можна, було б бажання... Знайома робила капітальну шумоізоляцію, на неї не скаржитись і вона сусідів не чула))) професійний музикант.

Вона що всім беруші купила...)) На звуки не реагую .. Мене топили в квартирі разів 15 один раз було 30 см в квартирі ... жив на 14 поверсі...опалення зверху ..зірвали кран для випуску повітря в системі опалення хороші сусіди втекли весь стояк плавав....і так мене топили кожний рік коли запускали опалення . Зараз не має місця де може бути тихо ( і без війни ) головне , як ти реагуешь на все і як знаходишь мову з сусідами...з кожним можно домовитись ....я якщо їм ходити рожу бити так вони в сцяти будуть на голову.. да не спорю їбанутих багато . Я сам інколи буваю різкий... ))

Йобані дегенерати, щоб вони усі повиздихали.

 

Striker

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити