Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
https://www.footboom1.com

Добрый день! Хотел узнать менялось ли доменное имя сайта? У меня сейчас https://www.footboom1.com , бывает просто footboom.com

 

Jupiter

Теж таке, та мобільна версія не првцює

 

sanyock

О,і в мене m.footboom.com жовто-чорний не відкривається..проте звичайна версія сайту,червоно-біла запрацювала

 

Футболела

https://www.footboom1.com/ua/ukrainian/news/167346...

Поки деякий час поживемо на дзеркалі.

 

Павел Булах

Ніхуя не розумію , все відкривається , просто інколи глючить .

 

Stepan75ss

Я вже два тижні на мобільну версію заходжу тільки через Oперу та VPN,по іншому ніяк не вдається ...

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Я вже два тижні на мобільну версію заходжу тільки через Oперу та VPN,по іншому ніяк не вдається ...

До сьогодні заходив без проблем з на мобільну

 

sanyock

цікаво, а коли Степана черговий раз забанять на footboom.com, він зможе писати на footboom1.com, чи там теж буде бан? оО

це риторичне питання

 

Соловей

Да шо ж тут не ясного.

Укажіть інформацію про браузер, також про пристрій - де коли і за скільки купували. Потім будемо рішать проблєму

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Да шо ж тут не ясного.

Укажіть інформацію про браузер, також про пристрій - де коли і за скільки купували. Потім будемо рішать проблєму

Якщо вам це здається дуже кумедним, я можу не задавати ці питання.

Але так от сталось, що їх задають розробники, щоб в аналогічному браузері на тому ж пристрої (моб чи ноут) повторити баг. Якщо їм не надати ці дані, вони не відтворять й задачу відкладуть. Втім, якщо я читачів цими питаннями втомив, я можу полишити. Є скринька support, там немає мене з цими безглуздими запитаннями.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Якщо вам це здається дуже кумедним, я можу не задавати ці питання.

Але так от сталось, що їх задають розробники, щоб в аналогічному браузері на тому ж пристрої (моб чи ноут) повторити баг. Якщо їм не надати ці дані, вони не відтворять й задачу відкладуть. Втім, якщо я читачів цими питаннями втомив, я можу полишити. Є скринька support, там немає мене з цими безглуздими запитаннями.

Привіт, це наслідки DDOS атак на наш сегмент, чи інший тип проблем?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Я вже два тижні на мобільну версію заходжу тільки через Oперу та VPN,по іншому ніяк не вдається ...

Перевірте зараз, будь ласка, m.footboom1.com повинно вже нормально працювати.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Привіт, це наслідки DDOS атак на наш сегмент, чи інший тип проблем?

Інший тип проблем. З конкретним нашим доменом. Юрвідділ з'ясовує.

DDoS атаки йшли хвилями весною-влітку.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Інший тип проблем. З конкретним нашим доменом. Юрвідділ з'ясовує.

DDoS атаки йшли хвилями весною-влітку.

Чому запитував - бо ще зовсім недавно з інших країн, наприклад, Фінляндії чи Німеччини не можна було зайти на сайт

Я вирішив що це геоблок, не найкращий спосіб захисту, що використвоується як нашими ресурсами так і ворожими

Та думаю, що ви вже набагато краще мене знаєте що й до чого :)

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Чому запитував - бо ще зовсім недавно з інших країн, наприклад, Фінляндії чи Німеччини не можна було зайти на сайт

Я вирішив що це геоблок, не найкращий спосіб захисту, що використвоується як нашими ресурсами так і ворожими

Та думаю, що ви вже набагато краще мене знаєте що й до чого :)

Це цікава інформація, дякую. Загалом, тут багато дописувачів з-за кордону зараз читають та пишуть, і тому вважав, що все з доступом добре. Але нова інформація буде корисна, попрошу адміна передивитись налаштування cdn.

 

Павел Булах

Цікаво , а хто може атакувати невинний футбольний сайт ? Чи це Бункер так привертає чиюсь увагу ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Перевірте зараз, будь ласка, m.footboom1.com повинно вже нормально працювати.

Так,все в порядку. Працює

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Якщо вам це здається дуже кумедним, я можу не задавати ці питання.

Але так от сталось, що їх задають розробники, щоб в аналогічному браузері на тому ж пристрої (моб чи ноут) повторити баг. Якщо їм не надати ці дані, вони не відтворять й задачу відкладуть. Втім, якщо я читачів цими питаннями втомив, я можу полишити. Є скринька support, там немає мене з цими безглуздими запитаннями.

Я нічого не вважаю. Просто коли задають питання по техпідтримці - має відповідати техпідтримка. Чогось про модерацію коли до Вас звертались Ви відповіли що це не в вашій компетенції.

 

SL001

От тому з'явились сумніви, можливо ви не розбираєтесь трохи.

Вибачте якщо що, образити не хотів

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Це цікава інформація, дякую. Загалом, тут багато дописувачів з-за кордону зараз читають та пишуть, і тому вважав, що все з доступом добре. Але нова інформація буде корисна, попрошу адміна передивитись налаштування cdn.

https://clip2net.com/s/4hAmaBU

Проблеми так і залишилися

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Я вже два тижні на мобільну версію заходжу тільки через Oперу та VPN,по іншому ніяк не вдається ...

Так само, але я сам знаешь звiдки....

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

https://clip2net.com/s/4hAmaBU

Проблеми так і залишилися

Дякую за додатковий скріншот, сподіваюсь, стане в пригоді. Адмін, думаю, ще не дивився, бо вихідні, але й не факт, що проблема саме на боці налаштувань CDN. Подивиться.

В будь-якому випадку, поки раджу користуватись дзеркалом, там повинно коректно завантажуватись.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

От тому з'явились сумніви, можливо ви не розбираєтесь трохи.

Вибачте якщо що, образити не хотів

Добре.

Сподіваюсь, що ми тоді, врешті, розібрались, чому я ці дані перепитую інколи, й це питання закрили. Дякую за більш детальні роз'яснення.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

https://clip2net.com/s/4hAmaBU

Проблеми так і залишилися

Є прохання від адміна щодо додаткових даних - відписав вам в особисті повідомлення. Гляньте, будь ласка.

 

Павел Булах

От івідповідь чому "високі технології" непрацюють на футбумі.

 

nataniel

Мапа сайту Повна версія Оновити