Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Після 3-тижневого бана .
  • Страницы
  • Все
  • 1

Рівно 3 тижні назад Президент України здійснив візит в Бахмут . Тоді ми надійно утримували лінію фронта і під Бахмутом , і під Соледаром , навіть успішно контратакували , ні про яке оточення навіть мови не йшло ... Всі цьому візиту раділи , дуже хвалили нашого Президента . І тільки 1 ідіот в Бункері написав , що він дарма це зробив , і з Бахмутом станеться якась фігня . Як сталось з візитом нашого Президента в Сєвєродонецьк і Лісічанськ . І головред сайту , на настійливі прохання певних дописувачів , забанив цього ідіота рівно на 3 тижні . За цей час ситуація дещо змінилась .

А виявилось , що цей ідіот був не таким вже і ідіотом . Можливо не варто приїзжати нашому Президенту на оборонні позиції , тягнучи за собою всю свою ОПу ? От чесно , можливо реально там є якісь люди в його оточенні , які працюють "очами" для нашого противника , які за результатами цих візитів підказують противнику слабкі місця нашої оборони ?

Написав окремою гілочкою , щоб не засирати срачем гілочку про війну . Бо нєкоториє і без мене умудрились там срачі розводити . І створив я цю гілочку , щоб таки пояснити свою думку , бо тоді просто не встиг -- стукачі тоді оперативно стуканули куда нада . Надіюсь зараз вони собою довольні .

Але якщо хто може , то хотілось би почути думку народа по поводу , що представників ОПи та партії слуг не можна допускати до військових справ на рубежах і об'єктах нашої оборони .

 

Stepan75ss

я завжди виступаю за чесну і відкриту дискусію, тому бан-и не підтримую; хоча ти Стьопа мав би розуміти, що пацанам в окопах не цікаві дискусії за спиною, їхнє життя йде по формулі "свій-чужий", так що упиватись у дисиденстві нині не варто.

щодо візитів Зе, то послідовність події не означає причинний звьязок.

Соледар і Бахмут - логічна мета москалів, позаяк вони задекларували вже собі "асвабаждєніє" Донбасу і будуть за це воювати до упору; нажаль. так що шукати там "зраду" від ОП - це просто розбурхувати непотрібну шпіономанію всередині країни що ледве має сили й так на ту війну...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я завжди виступаю за чесну і відкриту дискусію, тому бан-и не підтримую; хоча ти Стьопа мав би розуміти, що пацанам в окопах не цікаві дискусії за спиною, їхнє життя йде по формулі "свій-чужий", так що упиватись у дисиденстві нині не варто.

щодо візитів Зе, то послідовність події не означає причинний звьязок.

Соледар і Бахмут - логічна мета москалів, позаяк вони задекларували вже собі "асвабаждєніє" Донбасу і будуть за це воювати до упору; нажаль. так що шукати там "зраду" від ОП - це просто розбурхувати непотрібну шпіономанію всередині країни що ледве має сили й так на ту війну...

Бахмут вони пів-року штурмують . І їхнє просування там було , по їхнім же словам , по 3 см в день . А про взяття Соледара вони почали заявляти починаючи з 3 липня 22 року , коли кужугет офіційно заявив , що вся Луганщина занята , і починається "освобождєніє" днр . При цьому назадовго до цього 20 червня відбувся візит Президента зі всією світою в Лисичанськ , який був надійно укріплений , стояв на високому березі річки , але всього через 12 днів почався вивід військ . І почалась Лисичанська криза по тій самій схемі , як зараз відбувається в Бахмуті -- через 2 тижня після візита нашого Президента зі всією свитою , кацапи , які до цього ломились на найбільш укріплені позиції , знаходять слабкі місця на наших флангах оборони , і переносять всі сили саме туда , ніби наперед знаючи , шо саме в тих місцях наша оборона найслабша , і там можна здійснити оточення великого укріпрайона . "Непотрібна шпіономанія" ? Ну так ... У нас же у діячів з ОПи кристально чиста репутація , та і з вагнерівцями у них звязок давній , і цілком дружній . Доречі , вже розібрались , хто злив операцію по вагнерівцям ?

 

Stepan75ss

Степане,вітаю тебе з минулими іменинами.

Багато в чому я поділяю хід твоїх думок що до енергетики та діяльності ОПи Президента.

Тон висловлювань ще б знизити на градус і твої міркування можна б було викладати замість байок аДРИСТовича)

З поверненням.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Степане,вітаю тебе з минулими іменинами.

Багато в чому я поділяю хід твоїх думок що до енергетики та діяльності ОПи Президента.

Тон висловлювань ще б знизити на градус і твої міркування можна б було викладати замість байок аДРИСТовича)

З поверненням.

Дякую за привітання .

Щодо градусу моїх коментів ... Бачиш , коли я бачу , що людям просто сцють в очі , то мені приходиться бути навіть більшим "екстремістом" , чим я є насправді . Бо по-інакшому за потоком захоплених інфантильних коментарів , люди не бачать , що їх просто найобують . Знову , раз за разом . І це стосується не тільки того що ти написав , а і багатьох інших моментів . Той же розрекламований Притула так спартанів в Україну і не привіз . Та багато що в нас є ще такого ...

 

Stepan75ss

Нещодавно Зєля був у Фашинхтоне

Хто там поблизу!

Перекажіть це Байдену!

 

ПБН

Вітаю з поверненням, теж проти банів, є ж ігнор небажаних

 

sanyock

Зє у Львові

Садовий! Приготуватись!

 

ПБН

Тут поки мене не було цікавий ролік вийшов . Про "не на часі" ... https://www.youtube.com/watch?v=QGMCTFQpVig

 

Stepan75ss

гілка називається "їбанутим немає спокою"...

 

muntyan

Зеленський був в Бахмуті, щоб показати нашим воїнам, що він не сцить приїхати на передову і підтримати.

Оборона динамічна, де вчора були слабкі місця, сьогодні вони вже закриті.

Наступають на цьому напрямку, бо зібрали своїх кращих там. Але навіть попри це погано вдається.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Зеленський був в Бахмуті, щоб показати нашим воїнам, що він не сцить приїхати на передову і підтримати.

Оборона динамічна, де вчора були слабкі місця, сьогодні вони вже закриті.

Наступають на цьому напрямку, бо зібрали своїх кращих там. Але навіть попри це погано вдається.

Заміни в своєму пості слово Бахмут на Лисичанськ -- і нічого не зміниться . Питання навіть не в тому , що він сам вирішив туди поїхати . Питання в іншому -- навіщо сунути туде все кодло тих їрмаків-тимошонків ? Без них він не міг би "приїхати на передову і підтримати" ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Заміни в своєму пості слово Бахмут на Лисичанськ -- і нічого не зміниться . Питання навіть не в тому , що він сам вирішив туди поїхати . Питання в іншому -- навіщо сунути туде все кодло тих їрмаків-тимошонків ? Без них він не міг би "приїхати на передову і підтримати" ?

колись був таких трохи дурний совєцький мультик, про кибальчіша; там плохіш провів таємними стежками врагів у тил кібальчішам...

ти реально вважаєш, що якийсь там шпійон із ОП кинув одним оком на Бухмут і тут же знайшов спосіб побідід? ну Степан, завьязуй із своїм штиривом, явно воно у тебе заміцне ))

 

Mahno

Що робив в Білому Домі їрмак?

 

Olegechek

Треба Зеленському в Ковель з'їздити, щоб Сцьопа булки не розслабляв...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

колись був таких трохи дурний совєцький мультик, про кибальчіша; там плохіш провів таємними стежками врагів у тил кібальчішам...

ти реально вважаєш, що якийсь там шпійон із ОП кинув одним оком на Бухмут і тут же знайшов спосіб побідід? ну Степан, завьязуй із своїм штиривом, явно воно у тебе заміцне ))

Нащо кидати оком , якщо на 99% я впевнений , що Президент України , верховний головнокомандувач Володимир Олександрович Зеленський зібрав всіх керівників оборони міста і всього сектору , особисто проінспектував наявність планів оборони і укріплених оборонних позицій . І на 146% я впевнений , що на цій секретній нараді був присутній видатний спеціаліст з оборони укріпрайонів пан Їрмак , особиста секретарка Найвеличнішого лідера , і ще кілька надзвичайно важливих спеціалістів з ОПи . Достатньо згадати про тих , хто був присутній на секретній нараді по спецоперації по вагнерівцям .

пс. Доречі , кацапи пишуть на пабліках , що перекидання основних військ і накопичення б/к під Соледаром почалось 22 грудня . Але цього чомусь не помітив і наш ГУР , як він не помітив вихід кацапів з Херсона . Супутник зламався ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Що робив в Білому Домі їрмак?

В Білому домі американські генерали на свої секретні наради їрмака не запрошували . І про плани оборони США йому не доповідали . Тобі зрозуміло , про що я мову веду ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В Білому домі американські генерали на свої секретні наради їрмака не запрошували . І про плани оборони США йому не доповідали . Тобі зрозуміло , про що я мову веду ?

А звідки в тебе така впевненість?

Ти був в делегації?

Або тобі пані Вікторія доповіла про дії госдепівських генералів?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Дякую за привітання .

Щодо градусу моїх коментів ... Бачиш , коли я бачу , що людям просто сцють в очі , то мені приходиться бути навіть більшим "екстремістом" , чим я є насправді . Бо по-інакшому за потоком захоплених інфантильних коментарів , люди не бачать , що їх просто найобують . Знову , раз за разом . І це стосується не тільки того що ти написав , а і багатьох інших моментів . Той же розрекламований Притула так спартанів в Україну і не привіз . Та багато що в нас є ще такого ...

Гордый профиль, твердый шаг,

Со спины - дак чистый шах!

Только сдвинь корону набок,

Чтоб не висла на ушах!..(ццц)

Стьопа! Шпіони є , були , і будуть . Але візит якогось шпійона на передову , вірніше за км від передовоі , у свиті величайшого , не вплине на хід бойових дій , бо ніхуя він не побачить . Тому зав'язуй фантазувати та нагнітати зраду . Пиши про щось конкретне , у тебе це виходить непогано .

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Стьопа! Шпіони є , були , і будуть . Але візит якогось шпійона на передову , вірніше за км від передовоі , у свиті величайшого , не вплине на хід бойових дій , бо ніхуя він не побачить . Тому зав'язуй фантазувати та нагнітати зраду . Пиши про щось конкретне , у тебе це виходить непогано .

Реальність , і події що відбуваються , тільки підкреслюють правильність моїх здогадок . Ще раз -- навіщо найвеличніший завжди при візитах на фронт соває за собою свиту , яка взагалі не має відношення до військових справ ? Навіщо ця свита разом з секретаршою 95квартала приймала участь в обговоренні секретної операції по затримці вагнерівців ? Впевнений , що вся ця свита з працівників ОПи приймала участь і у всіх нарадах , які найвеличніший проводив в Лисичанську і Бахмуті з місцевим військовим керівництвом . Вибачте , але Офіс Президента -- це ОФІС ! Це не є окремий конституційний орган влади . От нехай і сидять в офісі , і займаються справами офіса .

 

Stepan75ss

О, Боги!!! Я прошу величайшего прощения, можно ли я выскажусь, чистА Ат себя. Из всех пресутствующих на цейго ветге, за последний месяц, я единственный, кто был в Соледаре, когда начался весь движ, вокруг этого городка, будь он не ладен, и могу сказать, что единственное что там не хватает, это воинов, увы кол-во не в нашу пользу.

Что аффтар ветки хочет довести, упрекая Зе и его команду, когда мы имеем кучу уклонистов и отказников ( уже призвавшихся, ехать с запада на фронт)?

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Нащо кидати оком , якщо на 99% я впевнений , що Президент України , верховний головнокомандувач Володимир Олександрович Зеленський зібрав всіх керівників оборони міста і всього сектору , особисто проінспектував наявність планів оборони і укріплених оборонних позицій . І на 146% я впевнений , що на цій секретній нараді був присутній видатний спеціаліст з оборони укріпрайонів пан Їрмак , особиста секретарка Найвеличнішого лідера , і ще кілька надзвичайно важливих спеціалістів з ОПи . Достатньо згадати про тих , хто був присутній на секретній нараді по спецоперації по вагнерівцям .

пс. Доречі , кацапи пишуть на пабліках , що перекидання основних військ і накопичення б/к під Соледаром почалось 22 грудня . Але цього чомусь не помітив і наш ГУР , як він не помітив вихід кацапів з Херсона . Супутник зламався ?

то калганівка чи бурштинівка?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

О, Боги!!! Я прошу величайшего прощения, можно ли я выскажусь, чистА Ат себя. Из всех пресутствующих на цейго ветге, за последний месяц, я единственный, кто был в Соледаре, когда начался весь движ, вокруг этого городка, будь он не ладен, и могу сказать, что единственное что там не хватает, это воинов, увы кол-во не в нашу пользу.

Что аффтар ветки хочет довести, упрекая Зе и его команду, когда мы имеем кучу уклонистов и отказников ( уже призвавшихся, ехать с запада на фронт)?

ну ти правильно сказав що наших менше, тільки от на жаль так воно і буде.

тому що про це ніхто не говорить, але у москалів уже мільйонна армія в Україні і навколо,

а населення у них в 4..5 разів більше як у нас, причому більшість працює дома а не як у нас, що половина чоловіків змалку за кордоном на заробітках.

у мене на вулиці вже нема ні одного чоловіка віком від 20 до 50 - всі воюють..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

О, Боги!!! Я прошу величайшего прощения, можно ли я выскажусь, чистА Ат себя. Из всех пресутствующих на цейго ветге, за последний месяц, я единственный, кто был в Соледаре, когда начался весь движ, вокруг этого городка, будь он не ладен, и могу сказать, что единственное что там не хватает, это воинов, увы кол-во не в нашу пользу.

Что аффтар ветки хочет довести, упрекая Зе и его команду, когда мы имеем кучу уклонистов и отказников ( уже призвавшихся, ехать с запада на фронт)?

Я тут мабуть трохи пропустив , то ти зараз в Соледарі ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я тут мабуть трохи пропустив , то ти зараз в Соледарі ?

Та він наче пиздить і взагалі не в армії. Було таке?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Та він наче пиздить і взагалі не в армії. Було таке?

Було таке , що він яблує десь в тилу . Ну це по його ж словам . Чи я помиляюсь ?

 

Stepan75ss

Ой згадав , не зовсім в тилу , а десь за 20 км до лінії фронта . Вроді займався вигрузкою і перегрузкою снарядів , а також патрулюванням базара . Теж потрібна робота , звичайно . Але якщо зараз в Соледарі , то хотілось би почути думку Вора по ситуації там . Бо щось не б'ється . Він каже що не вистачає військ , багато уклоністів . Інші пишуть що там як-раз задохуя військ , і кацапи їх криють артою . Це речі взаємовиключні , тому хотілось би коментар від очевидця .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Було таке , що він яблує десь в тилу . Ну це по його ж словам . Чи я помиляюсь ?

Помиляєшся. Було таке, наче він пиздить, що вийшов покурити, а в казарму прилетіло. Значить, він зовсім не в армії. Не пригадуєш, хто таке писаі?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Помиляєшся. Було таке, наче він пиздить, що вийшов покурити, а в казарму прилетіло. Значить, він зовсім не в армії. Не пригадуєш, хто таке писаі?

Я і зараз йому про цю історію не вірю . Що заважає йому припіздіти , чи видати за свою розповідь іншого "очевидця" ? В мене там були в той час знайомі . А ще я пам'ятаю , як він верещав , чому його бідного загребли в Армію , якщо він просто втік з Києва на Львівщину . А мол корінних жителів Західної України в Армію не беруть . Не пригадуєш такого ? Зараз всі практично мають десятки знайомих , які служать . І тільки серед моїх знайомих ковельчан пішло добровольцями до десятка , а призвано -- то більш як 20 . Де-хто вже загинув , є поранені , є і в полоні з Азовсталі . То що , я маю вірити якомусь Вору , чи тому , що бачу на власні очі ? Та навіть з тих що служать , то при зустрічах чого тіки не нарозповідають . Але якщо по-дружньому сказати "ну ти і піздабол" , то самі засміються , і скажуть , ну припіздів , ну не я сам , але я бачив чувака , який сам все це бачив ...

Карочє , то Вор в Соледарі , чи знову спіздів ?

 

Stepan75ss

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити