Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Корупція це Україна, Україна це корупція

я вже багато разів описував, що працюю з чинушами, різні інспекції і тд

Для мене індекатором ЗМІН в країні є КОРУПЦІЯ.

На одній гілці я виклав історію свого бухенськго колеги і хабар, я не захищав його, але я відчуваю якусь дивну позицію від оточуючих ..ніби мій колега ЗМУСИВ поліцая взяти ті 25К ! А поліцай видно на ЗП (доречі 40К !! зараз, з доплатами) не може собі хліба купити тому всім так шкода поліцая ... мда,

1. Пропозиція хабара -

карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

тому може ГІЛКА буде актуальною ... ось вкину сюди 0,0(1) % життя корупційної Полтави.

https://poltava.to/news/52502/

https://poltava.to/news/53963/

все добре у людей, війни немає.

 

GOTS

а знаете як отримати дозвіл від пожежників ?

вони напрявляють в .....організацію по послушах ...наприклад заправка картриджів, чи фірма з прання , дають СУМУ на яку ви маєте замовити ПОСЛУГИ ! ви оплачуєте і вуаля ! дозвіл на екслуатація чи чи прийом в експлуатацію того чи іншого обєкта - пооджено.

без цього у вс немає шансів.

можу про УКрзалізицю розповісти, чи про СЕС.

Куди б ви (як організація, що веде підприємницку діяльність) не звернулися, у вас немає шансів вирішии питання взаконний спосіб.

А знаєте що ВОНИ говорять ?

-"ну ви ж фрма багата, можна і допомогти "державі"."

 

GOTS

а не пробували по закону вчиняти?

я працюю в підприємстві з іноземними інвестиціями, ми хабарів нікому і ніколи не даємо, все в правовому полі, всі податки, уся зп в білу, жодних конвертів та оптимізацій, якщо нам не дають якісь дозволи чи ліцензії ми не намагаємося дати хабаря, а йдемо законними шляхами, виконуємо вимоги, а коли бачимо намагання вициганити хабар, пишемо в усі інстанції які тільки можна, реакція завжди після цього позитивна...

спробуйте... ну, скажу прямо, інвестиції німецькі, з нами рахуються...

 

muntyan

Мунтян правильно сказал,попробуйте работать в белую.у нас был мэр Син кореец,все обзывают его вором и негодяем.блин сам нашел меня единственное ,что я подвинулся по баблу немного,но никаких откатов,сватов,итд не просил я тогда очень удивился.

 

VВиталий

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

а не пробували по закону вчиняти?

я працюю в підприємстві з іноземними інвестиціями, ми хабарів нікому і ніколи не даємо, все в правовому полі, всі податки, уся зп в білу, жодних конвертів та оптимізацій, якщо нам не дають якісь дозволи чи ліцензії ми не намагаємося дати хабаря, а йдемо законними шляхами, виконуємо вимоги, а коли бачимо намагання вициганити хабар, пишемо в усі інстанції які тільки можна, реакція завжди після цього позитивна...

спробуйте... ну, скажу прямо, інвестиції німецькі, з нами рахуються...

ми теж з японськими власника, одна з найбільштх японських корпорацій,

так, все і БІЛУ, але "пожежнику" байдуже це все.

Писати в усі інстанції ? так, писали, років 6 тому, коли інспектору СЕС не сподобався вентилятор витяжки.

реакція ? затримали видачу дозволу на експлуатація площі на три місяці, поки збираи комісію ...

висновок ?

інспектор не правий, дозвіл видали, ціна питання 60К (ітог 180к)на місяць аренди пустого приміщення !

ціна питаня для "інспектора" ? 2К грв.

це перемога, так ?

пс. інсекторша та процює по цей день, поясненя було таке, що фірма виробник того вентилятора не надала повну документація на свій виріб (куб на годину) і інспектор помилився із-за цього (а те що були документи від того хто ВСТАНОВЛЮВАВ цей вентилятор то підалося сумніву!).

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя VВиталий показать

Мунтян правильно сказал,попробуйте работать в белую.у нас был мэр Син кореец,все обзывают его вором и негодяем.блин сам нашел меня единственное ,что я подвинулся по баблу немного,но никаких откатов,сватов,итд не просил я тогда очень удивился.

у нас все і БІЛУ !

навіть примусують йти у відпуску(якщо за рік лишаються дні, не відгуляні), лише б не потрапити під штрафи перевіряючих органів.

 

GOTS

може ще додати

в нас є клієнт, він років ...тому зайнявся ВРХ, хотів побудувати комплекс,

всіх подробиць я не памятаю, але точно що памятаю, що побудувати без дозволу (проекти тощо), а потім сплатити штраф це на 2роки швидше і вдвічі дешевше.

 

GOTS

продовжимо,

Укразалізниця.

умовна станція Рога та Копита

на цю станцію прийшов (умовно щоб легше код його 22), зараз розкредитація йде в особистому кабінеті (доречі продукт кацапськго АЙті, і працює під браузер Фаєр Фокс), і ось в 16-55 вам телефонують з товарної каси, звісно ви його сьогодні не вивантажите, але станція ставить цей вагон як ПОДАНИЙ і відповідно час КОРИСТУАННЯ вагоном пішов )))

І вам пощастит ..якщо ваша станція не обслуговий елеватор ...де вантажать зерно, бо ваневровий тепловоз ПОСТІЙНОМ ТАМ ! (вагони тарять-брутують, це купа часу), і вже подіний по документам ваш вагон може подаватися вам під вивантаження ще ....днів, а коруставання КАПАЄ )))

ціна питання ? в залежності від бажать та совісті нач станції.

писати-жалітись ? так, я особисто був на прийомі (свого часу) у Ольги Семенівни (полтавська дирекція), куди мене послали ? трохи ближче чим крейсер Моцква.

 

GOTS

https://ti-ukraine.org/news/bez-progresu-rezultat-...

це за 21р,

за 10 днів мають опублікувати новий звіт.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ми теж з японськими власника, одна з найбільштх японських корпорацій,

так, все і БІЛУ, але "пожежнику" байдуже це все.

Писати в усі інстанції ? так, писали, років 6 тому, коли інспектору СЕС не сподобався вентилятор витяжки.

реакція ? затримали видачу дозволу на експлуатація площі на три місяці, поки збираи комісію ...

висновок ?

інспектор не правий, дозвіл видали, ціна питання 60К (ітог 180к)на місяць аренди пустого приміщення !

ціна питаня для "інспектора" ? 2К грв.

це перемога, так ?

пс. інсекторша та процює по цей день, поясненя було таке, що фірма виробник того вентилятора не надала повну документація на свій виріб (куб на годину) і інспектор помилився із-за цього (а те що були документи від того хто ВСТАНОВЛЮВАВ цей вентилятор то підалося сумніву!).

Піздьож про пожежників. Вже 4 роки як ніхто не приходе і не чіпає. І при відкриті та регістрації фірми ніяких пожежників не треба. Їх інспекцію взагалі розігнали.На Дніпро залишилось кілька рил які розслідують пожежі. В податкову може раз на рік- два ступала нога . Все онлайн. Санопід ні разу не приходив. Нікому не давай хабаря.Якщо даєш хабаря то сам хочеш наїбати державу а потім волати про це

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

Піздьож про пожежників. Вже 4 роки як ніхто не приходе і не чіпає. І при відкриті та регістрації фірми ніяких пожежників не треба. Їх інспекцію взагалі розігнали.На Дніпро залишилось кілька рил які розслідують пожежі. В податкову може раз на рік- два ступала нога . Все онлайн. Санопід ні разу не приходив. Нікому не давай хабаря.Якщо даєш хабаря то сам хочеш наїбати державу а потім волати про це

"Якщо даєш хабаря то сам хочеш наїбати державу а потім волати про це" - у мене теж часто таке враження складається; знаю випадки (старі щоправда, мо зараз все по іншому), коли дрібні забудовники жалілись що то бті, то архітектура (чи це те само?) то водоканали - карочє кругом врагі і підараси; але з самого початку люди побудували кількаповерховий бізнес-будинок хоча по документах там маленька хатка для проживання)))

і у багатьох випадках подібна ситуація - спочатку або щось вимудрують, або протуплять, або просто "зекономлять" а потім жаліються що бізнес притісняють - коли намагаються "впіхнуть нєвпіхуємоє".

чи автівки - всі памьятають історію, коли навезли блях? - всі ж бляхи були незаконні і всі стонали "ах яке підле государство".. ну де ж логіка?

я не заперечую наявність корупції, те саме мрео нині, чи всі ці побори на техоглядах, все що стосується банальних документів (тіпа загранпаспорта) - кругом є якісь падлючі фірми з якимись дозволами а по факту на монополії і беруть гроші за те що нікому не потрібно.

але ж по всякому буває, тра це визнати.

 

Mahno

ок, я думаю на цьому варто закінчувати дискус.

пс. я лише хочу зазначити одну річ, в мене менеджера з ПРОДАЖУ теж про НІЯКУ корупція і не чули ...бо не маєть контакту з чинушами і тд.

ппс. ще мить, я не хочу багато чого розповідати, це точно не для загалу, лише в загальному ... наприкад як працює податкова з організвціями тощо ... де беруться штрафи і тд.

ну а про те що із співробітників просто СПИСУТЬ відпустки то я вже писав , щоб при перевірці все було ОК ))але це всерівно не рятує від МЗДИ )))

 

GOTS

корупція в Україна - то не баг а фіча.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

"Якщо даєш хабаря то сам хочеш наїбати державу а потім волати про це" - у мене теж часто таке враження складається; знаю випадки (старі щоправда, мо зараз все по іншому), коли дрібні забудовники жалілись що то бті, то архітектура (чи це те само?) то водоканали - карочє кругом врагі і підараси; але з самого початку люди побудували кількаповерховий бізнес-будинок хоча по документах там маленька хатка для проживання)))

і у багатьох випадках подібна ситуація - спочатку або щось вимудрують, або протуплять, або просто "зекономлять" а потім жаліються що бізнес притісняють - коли намагаються "впіхнуть нєвпіхуємоє".

чи автівки - всі памьятають історію, коли навезли блях? - всі ж бляхи були незаконні і всі стонали "ах яке підле государство".. ну де ж логіка?

я не заперечую наявність корупції, те саме мрео нині, чи всі ці побори на техоглядах, все що стосується банальних документів (тіпа загранпаспорта) - кругом є якісь падлючі фірми з якимись дозволами а по факту на монополії і беруть гроші за те що нікому не потрібно.

але ж по всякому буває, тра це визнати.

Логіка євроблях дуже проста - в ЄС за 2-3 к ойро ти можеш купити дуже непогану тачку. У нас можеш? А зп порівняти можна? Звичайно, всі ту йобнуту розтаможку обходили, як могли.

До речі, з загранами вже кілька років жодних проблем, якщо ти подаси на нього заздалегідь, а не за тиждень.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

корупція в Україна - то не баг а фіча.

Ні, то баг, і треба фіксити. І саме у ці роки, інакше воно так і залишиться.

Але, блін, не жалісливими розповідями, як тупий дружок-пиріжок п'яним сів за руль. Наступного разу буде розумнішим.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Ні, то баг, і треба фіксити. І саме у ці роки, інакше воно так і залишиться.

Але, блін, не жалісливими розповідями, як тупий дружок-пиріжок п'яним сів за руль. Наступного разу буде розумнішим.

тупа розповідб ?

ви бажаєте на рівні Байрона ?

ну вибачте .... я навіть з ГУГЛом не дотягну.

пс. приклад показовий ! І його суть в тому, що підвищення рівня штрафа не призводить до зменшення кількості бухих за кермом, а лише стимулює корупцію. Ось якби РЕАЛЬНО забирали ПРАВА то тоді ТАК.

А так це корупційне корито яке РОЗШИРЮЮТЬ лише для того щоб з нього ЇСТИ !

ппс. а ще з ці мусора ЗАВТРА будуть мати на руках посвідчення учасника ДБ ! зі всіма пільгами-пенсіями і тд, і завтра НАМ тут жити з цими гнидами, а після завтра вже і не розбереш, хто реально стояв у Бахмуті, а хто під Харковом на блок посту "винюхував" алкоголь.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

корупція в Україна - то не баг а фіча.

ну так ...десь я таке вже чув .... а, пропогандони орків таку СКРЕПУ називали, що корупці ЗГУРТОВУЄ людей !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Логіка євроблях дуже проста - в ЄС за 2-3 к ойро ти можеш купити дуже непогану тачку. У нас можеш? А зп порівняти можна? Звичайно, всі ту йобнуту розтаможку обходили, як могли.

До речі, з загранами вже кілька років жодних проблем, якщо ти подаси на нього заздалегідь, а не за тиждень.

про бляхи не хочеться піднімати тему, бо в свій час і так перегризлись усі)

і аргументів було за- і проти- багато, але по відношенню до корупції (а точніше до "самі винні") ті аргументи не мають значення.

має значення те, що авто на євро-номері перебувало в країні незаконно і у його власника виникали проблеми із правоохорнними органами. але проблема була не в діяльності органів, а у власнику, який знехтував законом (незалежно від того правильний той закон чи ні); отож і корупційні події, що повьязані були з євробляхами - то не наслідок поганої роботи держорганів а якраз навпаки - наслідок правильної роботи органів і провина євробляхера.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

тупа розповідб ?

ви бажаєте на рівні Байрона ?

ну вибачте .... я навіть з ГУГЛом не дотягну.

пс. приклад показовий ! І його суть в тому, що підвищення рівня штрафа не призводить до зменшення кількості бухих за кермом, а лише стимулює корупцію. Ось якби РЕАЛЬНО забирали ПРАВА то тоді ТАК.

А так це корупційне корито яке РОЗШИРЮЮТЬ лише для того щоб з нього ЇСТИ !

ппс. а ще з ці мусора ЗАВТРА будуть мати на руках посвідчення учасника ДБ ! зі всіма пільгами-пенсіями і тд, і завтра НАМ тут жити з цими гнидами, а після завтра вже і не розбереш, хто реально стояв у Бахмуті, а хто під Харковом на блок посту "винюхував" алкоголь.

"корупційне корито яке РОЗШИРЮЮТЬ лише для того щоб з нього ЇСТИ !" -

нажаль погоджусь; нині забагато приймається законів, які нікомму не потрібні окрім хитрожопим регуляторам.

наприклад, підняли хай про небезпечність ГБО. і хоча фактів підтверджень цього було гулькін нос, але по 100 долярів сертифікаторам за реєстрацію тепер перепадає. на пустому місці нагнули весь народ і добре прикормили парочку борців-за-свободу-з-мвс размо із бізнесом їхніх жон-доч-шмар...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ну так ...десь я таке вже чув .... а, пропогандони орків таку СКРЕПУ називали, що корупці ЗГУРТОВУЄ людей !

блін, не намалюєш лопату - ніхто за гумор не сприйме )))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

блін, не намалюєш лопату - ніхто за гумор не сприйме )))

+

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

"корупційне корито яке РОЗШИРЮЮТЬ лише для того щоб з нього ЇСТИ !" -

нажаль погоджусь; нині забагато приймається законів, які нікомму не потрібні окрім хитрожопим регуляторам.

наприклад, підняли хай про небезпечність ГБО. і хоча фактів підтверджень цього було гулькін нос, але по 100 долярів сертифікаторам за реєстрацію тепер перепадає. на пустому місці нагнули весь народ і добре прикормили парочку борців-за-свободу-з-мвс размо із бізнесом їхніх жон-доч-шмар...

а як я на службовому авто тех огляд проходив,

я вже описував,

на всю Полтаву лише в ОДНОМУ місці були кляті БЛАНКИ ! (навпроти авторинку), чому ? бо іншим мусора їх просто не давали ))

пс. вже поітм коли я дізнався ХТО ВЛАСНИК тої забігайлівки то все стало на свої місця.

Чи це є корпція ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а як я на службовому авто тех огляд проходив,

я вже описував,

на всю Полтаву лише в ОДНОМУ місці були кляті БЛАНКИ ! (навпроти авторинку), чому ? бо іншим мусора їх просто не давали ))

пс. вже поітм коли я дізнався ХТО ВЛАСНИК тої забігайлівки то все стало на свої місця.

Чи це є корпція ?

так отож..

 

Mahno

Всі на боротьбу з корупцією!

 

nataniel

СПИСОК ТИХ ХТО ІДЕ ПИЗДИТИ КОРУПЦІЮ:

1. Соловей

2. GOTS

3. nataniel

4. ...

 

Соловей

Записуйтесь

 

Соловей

Ответ на сообщение пользователя Соловей показать

СПИСОК ТИХ ХТО ІДЕ ПИЗДИТИ КОРУПЦІЮ:

1. Соловей

2. GOTS

3. nataniel

4. ...

я вже намагався був ...на першому Майдані ... але пиздялка не виросла.

 

GOTS

Про митника Черкаського

https://znaj.ua/dossier/889-ruslan-anatoliyovich-c...

Типовий представник "донецького клану" – стрімке карʼєрне зростання (аж до першого заступника Голови ДМС) припадає на перше та друге премʼєрство Януковича. Судячи з усього, "незамінний професіонал", який забезпечує виконання митницею усіх забаганок влади, незалежно від імені чинного президента, премʼєра та складу парламента. А тепер, увага "орієнтування": людина, що жоддного дня не працювала в бізнесі: катається на Bentley та Land Cruiser, номера якого відсутні в реєстрі МВС України; має нерухомість не тільки в центрі Києва й в ОАЕ; а також оформлені на брата: кілька квартир на Старонаводницькій; будинок площею майже 350 кв.м., в якому фактично проживає заступник голови ДМС, по вул. Петра Радченка в Києві".

Брат митника Руслана Черкаського працює... у рибному господарстві "ДНР".

"Але що найцікавіше: в квітні 2017 року рідний брат Руслана Черкасського Валерій, в домі якого в Києві проживає заступник голови ДМС, отримав службове повідчення т.зв. "Государственного комитета водного и рыбного хозяйства ДНР", а в 2019 році – дозвіл для переміщення осіб через лінію розмежування у межах Донецької та Луганської областей. До речі, рідний брат заступника голови ДМС досі зареєстрований (і на 05.08.2019 фактично проживав) в окупованому Донецьку.

 

PSV21

Мапа сайту Повна версія Оновити