Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Не на часі?
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Чому урядовці їздять на гуманітарних автомобілях, а ми збираємо залишки коштів на автомобілі для армії...

Чому держава переслідує нас, а не їх...

Погоджуюся, що якщо зараз не запитуватися про це то потім вже буде пізно.

Запрошую подивитися сюжет

 

o_chub

Мене особисто "болить" ця тема - я співпрацював з Святославом Літинським і можу на 100% підтвердити сказане ним!

 

o_chub

Мерзенне створіння оте тімошенко.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Мерзенне створіння оте тімошенко.

Не він один, на жаль((

 

o_chub

Блін(( ну чому вони не можуть бути нормальними? Ніхто ж не просить від них героїзму, просто виконуйте свої обов'язки. Ну чому вони такі покидьки?((

 

Лола

Які обов'язки? В яких законах/нормативних актах написано, що офіс Президента відповідає за господарську/соціальну/військову/,,, сфери в країні?

Хто і чому їм дозволяє керувати і ще й в "телефонному режимі"?

 

o_chub

Не бачу перепон створити активну громадянську групу, з приводу цього питання, залучити людей та добитися свого.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Не бачу перепон створити активну громадянську групу, з приводу цього питання, залучити людей та добитися свого.

Насправді це тільки так легко звучить - на прикладі того ж Святослава Літинського, який разом з іншими волонтерами (як окремими так і організованими, тобто такими які мають відповідні ГО) вийшов на Львівську ОВА, комітет Верховної Ради, Стефанчука, Президента - і чого добився? Коментаря від Президента, що "шахраї не можуть називатися волонтерами"...

Як тоді назвати того ж тімошенка, татарова і ін. "заступників", "радників" і т.п.???

 

o_chub

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Не бачу перепон створити активну громадянську групу, з приводу цього питання, залучити людей та добитися свого.

Хоча, якщо ти маєш досвід створення такої громадянської групи і алгоритм її роботи в наших реаліях - буду вдячний за консультацію

 

o_chub

Ну і від Бутусова на цю ж тему))

https://censor.net/ua/blogs/3376996/op_zabrav_guma...

 

o_chub

Ответ на сообщение пользователя o_chub показать

Мені здається, що такі моменти, з крисами присосавшимися, завжди на часі.

 

аммиак

Причому криса повинна реально постраждати.

 

аммиак

ВСУ пресекли попытку рашистов отбросить ВСУ с позиций в районе Угледара. Очень напрягает русню, что ВСУ держат под огнем важную транспортную развязку. Под Угледаром успехов у рашистов сейчас нет, а их информация о проблемах нашей армии на первой линии обороны является фейком (с)

 

аммиак

Такі новини значить тремо, переживаємо, а якась сука машину нову собі узяла.

 

аммиак

Отжала. Це ж так в тій тусовці круто виглядає. Крисі не повинно бути тепер вольготно ніде і ніяк в Україні.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя o_chub показать

Хоча, якщо ти маєш досвід створення такої громадянської групи і алгоритм її роботи в наших реаліях - буду вдячний за консультацію

Ого, а більш ніхто крім Олега в Україні не має такого досвіду?

 

аммиак

Я цього не залишу. Чисто принципово. І це показово буде. Я зараз Стерненку і Лачину це скину. Вірніше не їм, а їх юзерам. Ті, як бджоли, зроблять свою справу.

 

аммиак

Бо бачу там нема розголосу.

 

аммиак

Розголос потроху розвивається. Був відповідний сюжет і у Щура на ютюбі і ще в когось я бачив.

Просто обнагліли вже з тим "не не часі" до такої степені, що пофіг їм всі і все((

 

o_chub

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ого, а більш ніхто крім Олега в Україні не має такого досвіду?

То був сарказм, я в попередньому пості описав ситуацію - на кого виходили і які хвилі підняли. Просто складається враження, що офіс Президента - поза законом і безкарний

 

o_chub

Прошу дуже - про що я і казав(((

https://censor.net/ua/news/3377123/leschenko_pro_t...

Сраку чиновника по Києву возити на такій машині - норм, а для евакуації вона, виявляється, задорога...

Ой, боюся не закінчиться це все добром - будуть таки вони "пизджені і среляні"

 

o_chub

Ответ на сообщение пользователя o_chub показать

Прошу дуже - про що я і казав(((

https://censor.net/ua/news/3377123/leschenko_pro_t...

Сраку чиновника по Києву возити на такій машині - норм, а для евакуації вона, виявляється, задорога...

Ой, боюся не закінчиться це все добром - будуть таки вони "пизджені і среляні"

Та розголос пішов нарешті. Не переймайся сильно, в сенсі точно нервову не витрачай.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя o_chub показать

Прошу дуже - про що я і казав(((

https://censor.net/ua/news/3377123/leschenko_pro_t...

Сраку чиновника по Києву возити на такій машині - норм, а для евакуації вона, виявляється, задорога...

Ой, боюся не закінчиться це все добром - будуть таки вони "пизджені і среляні"

Огидні створіння. Воно навіть не розуміє, що прямим текстом каже: для людей вона занадто гарна, тому нею буде користуватися усяке лайно.

Скоти(

 

Лола

Ну після цього пересяде Тимошенко на інший джип,а на цьому буде їздити умовний Лещенко.Нічого не зміниться

 

Justas

На мою думку є 2 варіанти (після перемоги):

1)очистити всю судову систему (знизу до верху) для забезпечення принципу невідворотності покарання і, паралельно, повідміняти всі підзаконні акти/постанови і т.д., які дозволяють всяким неконституційним новоутворенням керувати (точніше - дерибанити) державою;

2)новий майдан, який буде на відміну від попередніх вже не мирним.

Хоча може бути (як в попередньому разі) - про людське око зміна влади, імітація реформ (щоб збити обурення), найбільш активних - купити або посадити або організувати "нещасні випадки"(((

 

o_chub

Але маю надію, що під впливом "зовнішнього управління" таки пройде перший варіант)

 

o_chub

Таких як цей лижежоп тимошенко не повинно бути при владі

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя o_chub показать

На мою думку є 2 варіанти (після перемоги):

1)очистити всю судову систему (знизу до верху) для забезпечення принципу невідворотності покарання і, паралельно, повідміняти всі підзаконні акти/постанови і т.д., які дозволяють всяким неконституційним новоутворенням керувати (точніше - дерибанити) державою;

2)новий майдан, який буде на відміну від попередніх вже не мирним.

Хоча може бути (як в попередньому разі) - про людське око зміна влади, імітація реформ (щоб збити обурення), найбільш активних - купити або посадити або організувати "нещасні випадки"(((

Вибачте, але це марна надія.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Вибачте, але це марна надія.

Чому?

 

o_chub

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити