Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...
Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

у меня есть его немецкий номер.

Як він? Чому не відписується, Японія не намловується?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

да переехала. со мной с северодонецка так же приехали брат и сестра. хожу на курсы. оказывается я способная к немецкому языку. дали квартиру. буду рада всех видеть в кельне

О, привіт! Стільки років! Рада, що з тобою все гаразд.

Як ти вчиш ту німецьку, капець, перша мова, яку я буквально ненавиджу)) особливо претерітум)

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

О, привіт! Стільки років! Рада, що з тобою все гаразд.

Як ти вчиш ту німецьку, капець, перша мова, яку я буквально ненавиджу)) особливо претерітум)

у меня как то получается... не знаю как но язык дается легко и мне нравиться. а ты в каком городе?

 

ukrop

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

У самісенькому Кельні?!

да. более того у меня квартира с видом на рейн . так что велком

 

ukrop

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

Всем привет кто меня еще помнит. Я тоже в Германии рядом с Негредо но он ко мне в гости ехать не хочет.Сидит там в своих горах.)

О, Вітаю Укропчик)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

Всем привет кто меня еще помнит. Я тоже в Германии рядом с Негредо но он ко мне в гости ехать не хочет.Сидит там в своих горах.)

А хоче він сидіти на горі Фудзіямі)

 

аммиак

Треба якось гілку оживити, бо сидить у Німечинні купа місцевого люди і мовчить.

Один Паша ПБН з Києва відповідає)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Як він? Чому не відписується, Японія не намловується?

Я так зрозумів,шо там хіміотерапія...Думаю,важко йому.

 

Justas

Якась мертва гілка.

Може нову створити про українців в Німечинні?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Якась мертва гілка.

Може нову створити про українців в Німечинні?

Да нужно оживить. Сделай новую для общения. Ты тоже в германии? твой дом в городе цел?

 

ukrop

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

у меня как то получается... не знаю как но язык дается легко и мне нравиться. а ты в каком городе?

У Відні. Втім, німців значно легше зрозуміти, вони хоча б не ковтають по півслова.

Який вже рівень?

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

У Відні. Втім, німців значно легше зрозуміти, вони хоча б не ковтають по півслова.

Який вже рівень?

Сейчас на В 1 но думаю что мой уровень А 1. Говорю и понимаю хорошо. Но совсем не пишу. Вена єто круто. Комисар Рекс смотрела)

 

ukrop

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

Сейчас на В 1 но думаю что мой уровень А 1. Говорю и понимаю хорошо. Но совсем не пишу. Вена єто круто. Комисар Рекс смотрела)

Я навпаки) особливо якщо вони швидко говорять.

Інтуїтивного розуміння майже немає, вперше мову вчу за правилами. А пишу добре, це легше за все, бо є час подумати)

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя ukrop показать

Сейчас на В 1 но думаю что мой уровень А 1. Говорю и понимаю хорошо. Но совсем не пишу. Вена єто круто. Комисар Рекс смотрела)

Ну все, я теж на B1, починаю 13.02)

 

Лола

Щось давненько не спiлкувались.Як життя нiмецьке? Давайте-вихваляйтесь.Може полегшає.А то експертiв рiзноманiтних слухати все меньше хочется,все частiще здається,до повертатися у березнi 2024-го може i нiкуди буде...Але не будем про погане.

 

В.Перетурин

У мене усьо нормально поки що.Закiнчуємо модуль А2 мовний.Але у головi мало,що залишається.А скоро екзамен...Писати вродi легше-є час подумать,а розмовляти(дiалоги) це жах.Але кажуть,тi що ранiще iдуть- майже усiх все одно переведуть на В1,або повторно на А2.А нам i поспiшати нiкуди.Виявилось,що працювати тут украïнуям не вигодно-пособiя зразу усю сiм'ю лишають,а за житло самому платити-майже все що заробиш.Зараз ми платимо за маленьку кiмнатку у Пансioнi aж1028 €!!! Знайомий хлопець з Генiческа почав робити водiєм у REWE-poзвозить продукти.Сам i водiй, i грузчик,майже не висипається, а грошей меньше в сiм'i, чим було ранiше,коли усiм платили пособiє.

 

В.Перетурин

Маленька приємна новина: виплатили часиково компенсацiю за проïзд на курси, бо це 10км туди i 10 додому.У мене в мicяць майже 100€ на бензин виходить.Тi хто на бусах маршрутних - ще бiльше.

 

В.Перетурин

А що це за гілка? Дрищів, які зригнули в Німеччину, замість того щоб свої домівки захищати?

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

А що це за гілка? Дрищів, які зригнули в Німеччину, замість того щоб свої домівки захищати?

Я бачив як уся краïна захищала Марiyполь...Здриснув кажеш...Давай не будем про це.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Щось давненько не спiлкувались.Як життя нiмецьке? Давайте-вихваляйтесь.Може полегшає.А то експертiв рiзноманiтних слухати все меньше хочется,все частiще здається,до повертатися у березнi 2024-го може i нiкуди буде...Але не будем про погане.

А навіщо тобі повертатися?Будеш у гості після перемоги їздити.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я бачив як уся краïна захищала Марiyполь...Здриснув кажеш...Давай не будем про це.

Я собі уявляю декілька років назад черги в військоматах лугандона за Україну, якби, наприклад, Польща захватила Львівську область.

Ну ок, не будемо

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

У мене усьо нормально поки що.Закiнчуємо модуль А2 мовний.Але у головi мало,що залишається.А скоро екзамен...Писати вродi легше-є час подумать,а розмовляти(дiалоги) це жах.Але кажуть,тi що ранiще iдуть- майже усiх все одно переведуть на В1,або повторно на А2.А нам i поспiшати нiкуди.Виявилось,що працювати тут украïнуям не вигодно-пособiя зразу усю сiм'ю лишають,а за житло самому платити-майже все що заробиш.Зараз ми платимо за маленьку кiмнатку у Пансioнi aж1028 €!!! Знайомий хлопець з Генiческа почав робити водiєм у REWE-poзвозить продукти.Сам i водiй, i грузчик,майже не висипається, а грошей меньше в сiм'i, чим було ранiше,коли усiм платили пособiє.

Шось пиздить твій знайомий:)Водій на повний робочий день(8 годин),має отримувати нетто 1800-2000.Як це може бути меньше соціала?Чи в нього 5 дітей?:)Так дитячи гроші(250 євро на дитину),ніхто не забирає.Вони залишаються назавжди,поки діти вчаться(до 28 років можна отримувати).Недостатньо грошей?Нехай жінка йде працювати,хочаб неповний день.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

А навіщо тобі повертатися?Будеш у гості після перемоги їздити.

У нас дозвiл на проживання до кiнця лютого 2024.Що буде далi- навiть не хочется думать, сподiваюсь-буде куди повертатись

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Шось пиздить твій знайомий:)Водій на повний робочий день(8 годин),має отримувати нетто 1800-2000.Як це може бути меньше соціала?Чи в нього 5 дітей?:)Так дитячи гроші(250 євро на дитину),ніхто не забирає.Вони залишаються назавжди,поки діти вчаться(до 28 років можна отримувати).Недостатньо грошей?Нехай жінка йде працювати,хочаб неповний день.

Вони арендували поверх у домiвки (3 кiмнати), за якi платять вже самi зi cвоïх заробленних.А ще потрiбно кормити сiм'ю

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

У нас дозвiл на проживання до кiнця лютого 2024.Що буде далi- навiть не хочется думать, сподiваюсь-буде куди повертатись

У всіх дозвіл на проживання на 2 роки плюс можливість продовження на 3 роки.Я на 99 відсотків впевнений,що усім українцям продовжать термін перебування,незалежно від того,чи закінчиться війна.Моджахедам усім продовжують і вам продовжать.

 

Justas

Троє дорослих ( з тещею) отримували у жобцентрi 1500€, за житло у готелi платила Нiмеччина.Дочка (10 рокiв) може i oтримує якесь пособiє,не знаю.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Вони арендували поверх у домiвки (3 кiмнати), за якi платять вже самi зi cвоïх заробленних.А ще потрiбно кормити сiм'ю

Ну можна орендувати усю домівку і потім жалітися:)Якщо реально невистачає грошей,то можна поставити Antrag für Wohngeld

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

У всіх дозвіл на проживання на 2 роки плюс можливість продовження на 3 роки.Я на 99 відсотків впевнений,що усім українцям продовжать термін перебування,незалежно від того,чи закінчиться війна.Моджахедам усім продовжують і вам продовжать.

Дай боже здоров'я усiм нiмцям за допомогу

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Троє дорослих ( з тещею) отримували у жобцентрi 1500€, за житло у готелi платила Нiмеччина.Дочка (10 рокiв) може i oтримує якесь пособiє,не знаю.

З тещі нічого не заберуть.Вона має отримувати і надалі гроші від джобцентру чи від соціалу,в залежності від того,скільки їй років.І частину житла мають оплачувати.Теща-це окрема родина.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Ну можна орендувати усю домівку і потім жалітися:)Якщо реально невистачає грошей,то можна поставити Antrag für Wohngeld

Дiйсно,тамi i y мене теж купа запитань,як так можна було лоханутись.Може вiн не все росповiв,але був дуже засмученим i замученим.

 

В.Перетурин

Мапа сайту Повна версія Оновити