Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі - пчхі
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4

Ще таке, їхали через Каховку, Енергодар, Дніпрорудне - ці містечка невеликі, їх вони підім,яли повністю і швидко, скрізь кацапські ганчірки, бігморди, з АТБ зробили якусь Мера, у Херсоні поки це не так відчувається, менше всього цього, навіть наші прапори деінде майорять! та можна почути "Калину")

Якось так, якщо щось когось цікавить - питайте.

Загалом, у Херсоні стійке відчуття 90-х та ще гірше, анархія, злидні, безнадійність...у березні вулиці після 15-ї порожніли, зараз трохи довше, повилазила різна підорасня, бухають скрізь, бруд, сморід, комунальники працюють, але не так як раніше, на вулицю виходити не має бажання. Канонада кожен день, буває десь рядом як йобне вночі) По Миколаєву луплять кожен день, іноді чутно автоматні черги. Гетто.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Виїхав так: знайшов у телеграмі хлопця, який сам їхав на власному авто, він запросив з мене 10 тис. грн. за чотирьох, це ще "по божеські", бо вимагають за виїзд до Запоріжжя 6-8 тис. за місце у бусику! До речі, вже на підконтрольній території хлопець признався, що їде до нацгвардії у Миколаїв, оркам казав, що роботу втратив, їде працювати). Виїхали о 5 ранку, до Василівки було десь до 40 блок-постів, десь чверть просто махали - проїзджайте, інші дивились паспорти, багажник. В основному ДНРрівська алкашня, але були й буряти, кавказці, кацапи. Морально дуже тяжко, в машині діти, що у тих придурків в голові не знаєшь, нервуєшь...Приїхали до Василівки десь 10-ій і далі цілий день чекаєшь, починають випускати о 17, ми виїхали десь о 18. У Василівки перевіряють уважніше, всі документи, на дітей і т.ін., останній був кауказець фсбешних, встромив голову у вікно - у вас нож есть? - так, є, дорожний складний - /взяв його до рук/ а етим ножом можна голову отрезать?

Блять, діти перелякані, навкруги підери з автоматами...

Малому на якомусь пості дають цукерки, я кажу бери, потім викинули все нахуй.

Але можу сказати, що мені напевно ще пощастило, телефон не дивились, не роздягали, люди розказують що деяких пресують сильно...

40 блок постів. Ніхуя собі.

Питають чому тікаєш? Знаю у Луганщіні саме цим дойобують найбільше, особливо чоловіків призовного віку.

А коли бачиш свій прапор, то відчуття незабуваємі просто. По собі знаю. Ще в 14-му буквально розплакався, коли побачив його на мерії після звільнення.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Загалом, у Херсоні стійке відчуття 90-х та ще гірше, анархія, злидні, безнадійність...у березні вулиці після 15-ї порожніли, зараз трохи довше, повилазила різна підорасня, бухають скрізь, бруд, сморід, комунальники працюють, але не так як раніше, на вулицю виходити не має бажання. Канонада кожен день, буває десь рядом як йобне вночі) По Миколаєву луплять кожен день, іноді чутно автоматні черги. Гетто.

Саме це вони і несуть з собою. Ми в Луганській і Донецькій це давно прекрасно вже відчули. Це як два різні світи. От навіть порівняти Сєвєродонецьк і Луганськ до загострення лютневого. Небо і земля, і я не перебільшую. Переселенці луганські після відвіден звідти поверталися і казали наче в минуле побували.

Леніна підори ще не витягли на центральну площу?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

40 блок постів. Ніхуя собі.

Питають чому тікаєш? Знаю у Луганщіні саме цим дойобують найбільше, особливо чоловіків призовного віку.

А коли бачиш свій прапор, то відчуття незабуваємі просто. По собі знаю. Ще в 14-му буквально розплакався, коли побачив його на мерії після звільнення.

Так, питають, відповідали, що роботи нема у Херсоні, а у Запоріжжі запропонували, мляво відговорюють, типу "куда вы под бомбы-то? там щас начнется", совєтчікі хуєви)

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Саме це вони і несуть з собою. Ми в Луганській і Донецькій це давно прекрасно вже відчули. Це як два різні світи. От навіть порівняти Сєвєродонецьк і Луганськ до загострення лютневого. Небо і земля, і я не перебільшую. Переселенці луганські після відвіден звідти поверталися і казали наче в минуле побували.

Леніна підори ще не витягли на центральну площу?

Коли нашого леннона валили я був поряд, бачив, він відновленню не підлягає)

понаціпляли скрізь вітіранов, суворова, "херсон - город с русской историей" та інше.

Полтавці, відгукніться, будь ласка, може хто має знайомих які здають житло? Потрібна двушка з меблями та побутовою технікою.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Полтавці, відгукніться, будь ласка, може хто має знайомих які здають житло? Потрібна двушка з меблями та побутовою технікою.

доброго дня,

я мав, але вже здали (опис вище),

там хлопчина про ОЛХ писав і рекламував, може щось "божеське" і можа підібрати.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

доброго дня,

я мав, але вже здали (опис вище),

там хлопчина про ОЛХ писав і рекламував, може щось "божеське" і можа підібрати.

дякую

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

дякую

та нізащо ..я особливо нічого не порадив.

робота лише "комугальна" наприклад коління трави..там мужиків беруть , хз яка зп.

ще на таксі перееленці повлаштовувались , продаж квасу і тд по "сезонним" роботам.

А в пункти для вимушених переселенців ви не звертались ? там годуюсь і прихисток надають (там і дитячі програми якісь є ), можливо варто 1-2міс побути в Полтаві а потім вже приймати остаточне рішення.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Полтавці, відгукніться, будь ласка, може хто має знайомих які здають житло? Потрібна двушка з меблями та побутовою технікою.

Моя здана...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Моя здана...

Це ти поквапився...)

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

та нізащо ..я особливо нічого не порадив.

робота лише "комугальна" наприклад коління трави..там мужиків беруть , хз яка зп.

ще на таксі перееленці повлаштовувались , продаж квасу і тд по "сезонним" роботам.

А в пункти для вимушених переселенців ви не звертались ? там годуюсь і прихисток надають (там і дитячі програми якісь є ), можливо варто 1-2міс побути в Полтаві а потім вже приймати остаточне рішення.

Звертались в собес для отримання статусу ВПО, будемо забирати довідки ще там попитаємо.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Звертались в собес для отримання статусу ВПО, будемо забирати довідки ще там попитаємо.

в ТЕЛЕГРАМ є сторінка мера-вора,

Олександр Мамай , там буває корисна інфа для переселенців.

пс. зараз підключу бабський батальон ...ці "солдати" краще проінформовані на рахунок "квадратних метрів",

наприклад одна подруга моєї жружини здає житло за 4-5К...однушка , але там переселенка ще з14р , дівчина-маникірщиця.

можливо є якісь "дачні" варіанти, хз.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

в ТЕЛЕГРАМ є сторінка мера-вора,

Олександр Мамай , там буває корисна інфа для переселенців.

пс. зараз підключу бабський батальон ...ці "солдати" краще проінформовані на рахунок "квадратних метрів",

наприклад одна подруга моєї жружини здає житло за 4-5К...однушка , але там переселенка ще з14р , дівчина-маникірщиця.

можливо є якісь "дачні" варіанти, хз.

ок, дякую.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Це ти поквапився...)

На жаль. Але не з приводу грошей то точно. Усі гроші що отримую на картку, повертаю в Україну, трошки збільшивши сумму.

 

Симон Изгоев

⚡️ Лише дві школи погодилися працювати з росіянами у Херсоні. Усього в окупованому місті 60 шкіл

"Більшість шкіл все одно продовжуватимуть освітній процес за українськими стандартами», - Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

 

аммиак

 

+380951585264

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

⚡️ Лише дві школи погодилися працювати з росіянами у Херсоні. Усього в окупованому місті 60 шкіл

"Більшість шкіл все одно продовжуватимуть освітній процес за українськими стандартами», - Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

Шкарлєт трошки підпизжує . Тут розрахунок шкурний . Вчителі один хуй на роботу не ходитимуть , зараз сезон відпусків , а з/п і відпускні на українську карточку їм буде нараховуватись . І ніякий "освітній процес за українськими стандартами" там проводитись не буде .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Шкарлєт трошки підпизжує . Тут розрахунок шкурний . Вчителі один хуй на роботу не ходитимуть , зараз сезон відпусків , а з/п і відпускні на українську карточку їм буде нараховуватись . І ніякий "освітній процес за українськими стандартами" там проводитись не буде .

Може мається наувазі дестанційно проводитися? От Сигізмунда малі наприклад будуть навчатися у смартфоні.

В мене діти однієї знайомої усю весну так навчалися. Колись в гостях був, а вони там з вчителькою дзявкотять на мові, як солов'ї. А самі рускагаварящіє. Питаю, що там у вас у спальні коїться, а вона каже заняття по історії України.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Може мається наувазі дестанційно проводитися? От Сигізмунда малі наприклад будуть навчатися у смартфоні.

В мене діти однієї знайомої усю весну так навчалися. Колись в гостях був, а вони там з вчителькою дзявкотять на мові, як солов'ї. А самі рускагаварящіє. Питаю, що там у вас у спальні коїться, а вона каже заняття по історії України.

Навесні навчалися дистанційно, 30 квітня завершили учбовий рік, отримати табеля. У Полтаві будуть навчатися як завжди, не у смартфоні.

Херсонцев призывают эвакуироваться любым способом. Даже через оккупированный Крым.

Особенно важно эвакуироваться семьям с детьми, завила Ирина Верещук. Это необходимо, ведь Украина будет деоккупировать Херсон.

https://www.unian.ua/war/hersonciv-zaklikayut-evak...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Навесні навчалися дистанційно, 30 квітня завершили учбовий рік, отримати табеля. У Полтаві будуть навчатися як завжди, не у смартфоні.

Сподіваюся може до осіні так скрізь по Україні буде. Я оптиміст.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Про теперішнє життя в Херсоні:

з березня у мене вимкнули кабельні канали телебачення (воля), але інтернет працював, десь у цей же час ефірні канали (через приймач Т2) замінили на кацапські, я не дивився, що там не знаю, але не важко здогадатись. На початку травня на три дні зник мобільний зв,язок та кабельний інтернет, але потім знову все відновилося. З 30 травня зв,язок та інтернет зникли знову та до теперішнього часу не працюють. З,явилась коцська мережа 25096 та 25094, почали продавати їх сімкарти. Деякі дрібні провайдери перенаправили трафік на крим та почали працювати, ті, хто не придбав їх сімки (як я) інтернет добували так: деякі кафешки та магазини роздавали безкоштовний вай-фай, під цими закладами стоїть натовп з телефонами і долучається до цивілізації). Декілька разів на день - похід за інтернетом)

Ну, коли в оточенні був Чернігів, так інет був лише від Київстар, а от на підзарядку телефонів були черги години на дві. Кабель пропав на другий день. Стаціонарний телефон теж, відновили його наприкінці квітня.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

В Кропивницьком не має таких цін на житло ... роботи теж не має, місто таксистів та військових ... В мене там жила мама поховав в січні .. ціни на продукти практично не відрізняються від одеських в Одесі зараз теж піздець з роботою. В нас багато людей з Херсона шукають роботу.. Одеса по роботі така ж зараз, як і Кропивницький ... платять народу копійки... В двух словах повна дупа...

З роботою Чернігів так само.

 

sanyock

наразі нічого немає, хз що там по ОЛХ .... але в мене таке вражння, що в Полтаві полтавців вже меншість.

пс. написав другові дитинства ..з яким не спілкувався років ...10 ..він має певні звязки в місті .. він то МОЖЕ...питання чи захоче.

ну ..якщо ЩО то я тобі в лічки кину.

 

GOTS

якщо ще є якість питання, пиши, якщо бажаєш то я можу підїхати.

 

GOTS

дякую!

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити