Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ми не будемо залучати підрозділи територіальної оборони до наступальних операцій, - Галушкін

Збройні сили України у наступальних операціях не залучатимуть сили територіальної оборони.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив командувач Сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Галушкін в інтерв’ю "Укрінформу".

"У наступальних операціях, то точно ­— ні. Коли ми говоримо про відкриту агресію, то йдеться про оборону, а не про наступальні операції", - зауважив він.

Крім того, за словами Галушкіна, зараз у Верховній Раді триває робота з внесення змін до закону "Про основи нацспротиву", щоб чітко визначити, чи будуть застосовуватися Сили територіальної оборони в межах чи в зоні ведення бойових дій.

Наразі у законі написано: "Вжити всіх необхідних заходів для захисту…", що значить "своєчасне реагування та вжиття необхідних заходів щодо оборони території та захисту населення у визначеній місцевості до моменту розгортання в межах такої території угрупування військ/сил". Джерело: https://censor.net/ua/n3311309

 

Ну це ж - інша справа.

А то наступать із ружжом невдобно.

А раптом - кабан?

 

Надо с двух сторон ударить

Я слева, китайцы справа

Ну и встреча на Урале

 

ПБН

Мы, форт, я один не справлюсь - языка китайского не знаю

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Мы, форт, я один не справлюсь - языка китайского не знаю

Та нам так далеко и не надо.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Ну це ж - інша справа.

А то наступать із ружжом невдобно.

А раптом - кабан?

Я так понял, что ты уже "записался" і рушницю тобі видали

 

Шеф

Мапа сайту Повна версія Оновити