Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
За державну зраду: Венедіктова підписала підозри Медведчуку та Козаку

Справа в тому, що і трансакції на вивід грошей з України компаній групи ПРИВАТ теж не Порошенко підписуаав..

І не баба Лєра, а зам. Голови НБУ,

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Ау, Готсе, ти де пропав?)) Дасиш номер указа Порошенка про призначення Медведчука, чи ні? Бо я сам знайти такого не зміг)).

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Ой

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя stream показать

пізтіт он, вєк волі нє відать !

клятий зрадник Клімкін, і прізвище в нього ОКУПАНТА.

 

GOTS

У Росії хочуть ліквідувати компанію, через яку Медведчук отримав підозру: документ

У Росії хочуть ліквідувати компанію "Новые проекты", яка фігурує у підозрі Вікторові Медведчуку щодо замаху на розграбування національних ресурсів у тимчасово окупованому Криму.

Джерело:

"Радіо Свобода"

Відповідний запис у реєстрі юридичних осіб Росії зроблений вже наступного дня після вручення куму Путіна підозри. Про це повідомляють журналісти програми "Схеми".

https://24tv.ua/rosiya-hoche-likviduvati-kompaniyu...

Венедіктова сама не вірить, що Медведчука посодять.... але вона свою роботу виконує чесно ..... Свобода слова в Савіка...))

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Прошу пана, ви можете дати номер наказу, указу чи будь-якого іншого документа, підписаного Порошенком про призначення Медведчука на якусь офіційну посаду?)) Бо от документи про призначення Сивохи є. Про призначення Фокіна - теж є. Так само, як є документи про призначення Кравчука і Арестовича)). А документів про призначення Медведчука я знайти не зміг)).

Все, що я зміг знайти, це пояснення від самого Медведчука:

"К сведению штабных сценаристов Зеленского: Петр Порошенко никогда не назначал Виктора Медведчука на роль "переговорщика" с РФ. Я занимался переговорами между Украиной и Россией исключительно по просьбе президента Украины и делал это в интересах страны, а не ее президента. Поэтому вывести меня из "переговорного процесса" априори невозможно", - заявил Медведчук.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/04/10/7211...

Тобто, наскільки я розумію, Медведчука ніхто офіційно на жодну посаду не призначав)).

 

Dixi

Даже Олеся Бацман головний редактор ГАНДОНА мочіт Венедіктову...))

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Даже Олеся Бацман головний редактор ГАНДОНА мочіт Венедіктову...))

Так Гордон давно працює на Медведчука, просуває його протеже Смішка)).

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Прошу пана, ви можете дати номер наказу, указу чи будь-якого іншого документа, підписаного Порошенком про призначення Медведчука на якусь офіційну посаду?)) Бо от документи про призначення Сивохи є. Про призначення Фокіна - теж є. Так само, як є документи про призначення Кравчука і Арестовича)). А документів про призначення Медведчука я знайти не зміг)).

Все, що я зміг знайти, це пояснення від самого Медведчука:

"К сведению штабных сценаристов Зеленского: Петр Порошенко никогда не назначал Виктора Медведчука на роль "переговорщика" с РФ. Я занимался переговорами между Украиной и Россией исключительно по просьбе президента Украины и делал это в интересах страны, а не ее президента. Поэтому вывести меня из "переговорного процесса" априори невозможно", - заявил Медведчук.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/04/10/7211...

Тобто, наскільки я розумію, Медведчука ніхто офіційно на жодну посаду не призначав)).

опираясь на слова Медведчука ты хочешь сказать его в минском процессе никогда и не было, я все правильно понял?

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

опираясь на слова Медведчука ты хочешь сказать его в минском процессе никогда и не было, я все правильно понял?

Я нічого не хочу сказати. Я попросив дати скрін, чи посилання на офіційну "бумажку" про статус громадянина Медведчука в Мінському процесі)). Всього лише. Якщо ви ще не зрозуміли, то щось накшталт такого :

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayi...

Президент Володимир Зеленський увів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) Прем'єр-міністра України в 1990-1992 роках Вітольда Фокіна.

Відповідний указ № 327/2020 Глава держави підписав 18 серпня 2020 року.

Згідно з документом, Володимир Зеленський визначив Вітольда Фокіна першим заступником глави делегації (за згодою).

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Я нічого не хочу сказати. Я попросив дати скрін, чи посилання на офіційну "бумажку" про статус громадянина Медведчука в Мінському процесі)). Всього лише. Якщо ви ще не зрозуміли, то щось накшталт такого :

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayi...

Президент Володимир Зеленський увів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) Прем'єр-міністра України в 1990-1992 роках Вітольда Фокіна.

Відповідний указ № 327/2020 Глава держави підписав 18 серпня 2020 року.

Згідно з документом, Володимир Зеленський визначив Вітольда Фокіна першим заступником глави делегації (за згодою).

Ха ха скоро на сайті нікого не залишиться після таких запитань...))

Просто я неодноразово від багатьох прихильників Зе на цьому форумі чув, що Порошенко призначив Медведчука офіційним представником України в Мінському процесі. Але офіційних документів я знайти не зміг)). При цьому я не наполягаю, що таких документів не існує, я просто хочу побачити їх, і визначити для себе статус громадянина Медведчука в цьому процесі)).

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Я нічого не хочу сказати. Я попросив дати скрін, чи посилання на офіційну "бумажку" про статус громадянина Медведчука в Мінському процесі)). Всього лише. Якщо ви ще не зрозуміли, то щось накшталт такого :

https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayi...

Президент Володимир Зеленський увів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) Прем'єр-міністра України в 1990-1992 роках Вітольда Фокіна.

Відповідний указ № 327/2020 Глава держави підписав 18 серпня 2020 року.

Згідно з документом, Володимир Зеленський визначив Вітольда Фокіна першим заступником глави делегації (за згодою).

Официально он был спецпредставителем от СБУ главу которого номинировал Шметя, бумажку ты не там искал просто. Но этож все формальности, даже в твоей цитате Медведчука говорится о том что к процессу его привлек Шметя.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Просто я неодноразово від багатьох прихильників Зе на цьому форумі чув, що Порошенко призначив Медведчука офіційним представником України в Мінському процесі. Але офіційних документів я знайти не зміг)). При цьому я не наполягаю, що таких документів не існує, я просто хочу побачити їх, і визначити для себе статус громадянина Медведчука в цьому процесі)).

Визначити для себе?) При Шмете Хуйло мог назначать людей со стороны Украины, это если говорить по существу, как оно было.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Официально он был спецпредставителем от СБУ главу которого номинировал Шметя, бумажку ты не там искал просто. Но этож все формальности, даже в твоей цитате Медведчука говорится о том что к процессу его привлек Шметя.

Можна побачити документ про офіційний статус Медведчука і його повноваження?

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Можна побачити документ про офіційний статус Медведчука і його повноваження?

Нет, но можно выключить лицемера и дурачка.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Визначити для себе?) При Шмете Хуйло мог назначать людей со стороны Украины, это если говорить по существу, как оно было.

))) Тобі нагадати висловлювання людей, яких призначив в Мінську групу Зе?

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Нет, но можно выключить лицемера и дурачка.

Тобто офіційних підтверджень в тебе нема?)) Невже так тяжко знайти щось накшталт такого?))

https://img.pravda.com/images/doc/9/3/93d4352-kuch...

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

))) Тобі нагадати висловлювання людей, яких призначив в Мінську групу Зе?

Фокина? его выпердолили оттуда едва он раскрыл рот, не сравнивай кума Хйла с этим клопом.

 

stream

В мережі можна знайти документи про призначення всіх ключових осіб в Мінську групу як часів Порошенка, так і часів Зеленського. Єдине виключення - Медведчук)). При цьому я знаю, що він займався перемовинами. Питання лише в якому статусі - як офіційний представник України, чи в якомусь іншому...

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Тобто офіційних підтверджень в тебе нема?)) Невже так тяжко знайти щось накшталт такого?))

https://img.pravda.com/images/doc/9/3/93d4352-kuch...

Я их и не искал, и не собираюсь) Может тебе поискать доказательства что Земля круглая? Спецпредставитель от СБУ, бумажка должна быть СБУшная, ищи если она тебе нужна.

 

stream

Ответ на сообщение пользователя stream показать

Я их и не искал, и не собираюсь) Может тебе поискать доказательства что Земля круглая? Спецпредставитель от СБУ, бумажка должна быть СБУшная, ищи если она тебе нужна.

За зовнішню політику в Україні згідно Конституції відповідає Президент, а не СБУ. Людей в Мінську групу призначає Президент своїм указом, принаймні керівника. Призначений Президентом керівник може за згодою Президента брати собі помічників. СБУ, так само як ФСБ, ЦРУ і Моссад не уповноважена включати в тристоронню групу своїх представників, не затверджених офіційно Президентом, або главою делегації.

Роблю висновок, що Медведчук приймав участь в цій групі "на громадських засадах", не будучи офіційним представником держави.

 

Dixi

"Щодо залучення Медведчука до переговорів із звільнення полонених були надані відповідні роз’яснення у повідомленні прес-центру Служби безпеки України від 23 грудня 2014 року. Медведчук призначений СБУ спецпредставником з питань гуманітарного характеру з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях", - зазначили в АП.

Президент РФ Володимир Путін привітав інформацію про початок попередніх контактів Медведчука у Донецьку і Луганську.

Наприкінці січня лідери бойовиків "ДНР" та "ЛНР" висловили сподівання, що представником Києва на черговому раунді мінських переговорів замість екс-президента Леоніда Кучми буде саме Медведчук.

Українська правда 2015р

 

stream

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

За зовнішню політику в Україні згідно Конституції відповідає Президент, а не СБУ. Людей в Мінську групу призначає Президент своїм указом, принаймні керівника. Призначений Президентом керівник може за згодою Президента брати собі помічників. СБУ, так само як ФСБ, ЦРУ і Моссад не уповноважена включати в тристоронню групу своїх представників, не затверджених офіційно Президентом, або главою делегації.

Роблю висновок, що Медведчук приймав участь в цій групі "на громадських засадах", не будучи офіційним представником держави.

Так и Кучма "на громадських засадах")) Ну висновок ты конечно мажешь какой угодно делать)

 

stream

В принципі логічно, що Медведчук був просто каналом прямого зв'язку з Росією, і ніяких рішень від держави Україна не ухвалював, бо не мав належного статуса.

 

Dixi

Рябошапка це просто шоу...)) Медвечук повинен був біжати......

Я тут знайшов як справжній клоун, шут хіхікає с Хуйлом по телефону:

https://www.youtube.com/watch?v=fUehk8BfcB8&ab...

Як казав в лавах Радянської армії наш нач/штабу, українець за походженям, дещо правда перефразую його речення: - Я хуєю с вас (руськіє) українські гниди!

 

Санело

Ответ на сообщение пользователя Санело показать

Я тут знайшов як справжній клоун, шут хіхікає с Хуйлом по телефону:

https://www.youtube.com/watch?v=fUehk8BfcB8&ab...

Як казав в лавах Радянської армії наш нач/штабу, українець за походженям, дещо правда перефразую його речення: - Я хуєю с вас (руськіє) українські гниди!

Не відкривав нафталін не цікавий ... в Венедіктової не має питань до бариги...))

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Рябошапка це просто шоу...)) Медвечук повинен був біжати......

кудаж єму біжать?

растов нє рєзіновьій

 

yurko

Мапа сайту Повна версія Оновити