Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Затарився!
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 26

Затаоився, блять

"Молодою" (ранньою) картоплею по 120 кг за кілограмм на 150 грн,

Картопля - як картопля

 

Шеф

Затарився

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Затаоився, блять

"Молодою" (ранньою) картоплею по 120 кг за кілограмм на 150 грн,

Картопля - як картопля

Тю. Я ж писав - 45 грн, приїзжай бери :)

А питання - чому ти постійно в дві години ночі з'являєшься, плюс-мінус? :)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Тю. Я ж писав - 45 грн, приїзжай бери :)

А питання - чому ти постійно в дві години ночі з'являєшься, плюс-мінус? :)

То коли є час та натхнення

 

Шеф

В пізду молоду картоплю

Затарився Нікопольською полуницею по 120 грн/кіло

Оттттакенна!

 

Шеф

ну що, починаємо?!))

картопелька на гурт по 8 у мішках

юаклажани здивували, того року по 60 - не підходь, а цього навіть по 10 було

помідори від 8 (гурт), але незрозуміло що сік продають від 40, за дешманський якійсь, до 60+ за сандору

яблуко не дешевшає, нема ніжче ніж 24 грн за кіло у розниці

 

ПБН

банки блять

скляні їбучі банки

пів села збирають банки для закруток на ЗСУ

півлітрові, які завждибули як гівна, нікомц не потрібні - меньш 11 грн не знайшов

літрові по 20

 

ПБН

знов, сцуко, питання про окопні свічки, парафін, жб банки...

на сусьдню гілку про Закінчення війни важко зайти, бо блять, цензурних слів у моєму лексіконі не вистачить щоб написати про те як прйти цю зиму

А ще й мій знайомий логіст з Ковеля ще й вангує про цьомки з кацапами, та напади на енергетичну інфроструктуру

Мудак, бля

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ну що, починаємо?!))

картопелька на гурт по 8 у мішках

юаклажани здивували, того року по 60 - не підходь, а цього навіть по 10 було

помідори від 8 (гурт), але незрозуміло що сік продають від 40, за дешманський якійсь, до 60+ за сандору

яблуко не дешевшає, нема ніжче ніж 24 грн за кіло у розниці

Ті ж самі ціни на картоплю і помідори. Є по 7, але приїжджай забирай.

Картоплі 300 кіл взяв.

Цибуля сітками по 12, ще не брав.

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

банки блять

скляні їбучі банки

пів села збирають банки для закруток на ЗСУ

півлітрові, які завждибули як гівна, нікомц не потрібні - меньш 11 грн не знайшов

літрові по 20

Про баночки ти трохи заганяєшся. Півлітрушки завжди були самими ходовими, а зараз ще й лише закінчується період закруток...

І минулого року б/у коштували мінімум 5 грн, нові від 10 і вище...

А про закінчення - не переживай, нічого крамольного, лише моє бачення на основі новин про відновлення України...

 

rvv1

У нас картопля по 6 , капуста по 8 . Самі привозять під саму хату . А у рєзнікова картопля по 22 , а капуста по 36 . https://politerno.com.ua/2023/02/17/kartoplya-po-2...

"Хуженєбудєт" у всій красі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ну що, починаємо?!))

картопелька на гурт по 8 у мішках

юаклажани здивували, того року по 60 - не підходь, а цього навіть по 10 було

помідори від 8 (гурт), але незрозуміло що сік продають від 40, за дешманський якійсь, до 60+ за сандору

яблуко не дешевшає, нема ніжче ніж 24 грн за кіло у розниці

Яблука непогані по 14 грн. у Полтаві купляв, у магазині.

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Про баночки ти трохи заганяєшся. Півлітрушки завжди були самими ходовими, а зараз ще й лише закінчується період закруток...

І минулого року б/у коштували мінімум 5 грн, нові від 10 і вище...

А про закінчення - не переживай, нічого крамольного, лише моє бачення на основі новин про відновлення України...

може й так, але я ніколи не цікавився закрутками - мені хтось підгоняв звжди

Але тьотка ніколи назад не приймала півлітрові, тому я й вважав що нахуй не потрібні

Але розумію що на передок - півлітрові саме то

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Яблука непогані по 14 грн. у Полтаві купляв, у магазині.

та теж не мало

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Яблука непогані по 14 грн. у Полтаві купляв, у магазині.

Йаблука по 10 які хочеш, але своїх вистачає

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Йаблука по 10 які хочеш, але своїх вистачає

В мене на роботі безкоштовно, начальник чи не кожен день збирав по декілька пакетів для вуток)

 

Striker

АТБших пакетів! Великих! Не середніх)

 

Striker

в місцевій мережі маркетів в кулінарії беру картоплю по селянькі, 3.90 грн , /100 грам.

ну і сто грам беру теж. )))

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

В мене на роботі безкоштовно, начальник чи не кожен день збирав по декілька пакетів для вуток)

Що таке "вуток"?

 

SL001

в мережі Сільпо в кулінарії картоха фрі в два рази дорожче курки шриль, отаке.

 

boogie

*курки гриль

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

в мережі Сільпо в кулінарії картоха фрі в два рази дорожче курки шриль, отаке.

Якби ще сотку так наливали, то остальне було б хуйня :)))

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Що таке "вуток"?

 

Striker

В Україні гуртова ціна на картоплю за рік зросла у 2,2 раза і станом на 8 грудня становила у середньому $0,35 за кг, повідомляє EastFruit.

"Оптові ціни на картоплю в Україні наразі рекордно високі, навіть якщо оцінювати їх у доларах США. Ніколи раніше до кінця першої декади лютого оптові ціни на картоплю в Україні не були на рівні $0,35 долара США за кг. Ба більше, другий хліб українців зробив цьогоріч значний внесок у загальну інфляцію та продуктову інфляцію, бо за рік оптова ціна на картоплю зросла у 2,2 раза або на 117%", – йдеться у повідомленні.

Основною причиною здорожчення картоплі в Україні стала зміна співвідношення попиту та пропозиції.

Після повномасштабного вторгнення багато жителів сільської місцевості, а також деякі великі та середні підприємства, вирішили вирощувати картоплю. Однак на тлі відтоку значної частини населення це призвело до надлишку пропозиції картоплі на ринку в сезоні 2022/23 років і обвалу цін на овоч.

До врожаю 2023 року багато хто відмовився від картоплі через збитковість бізнесу. Причому деякі виробники, відмовившись від картоплі, почали вирощувати цибулю.

Відповідно, в сезоні 2023/24 пропозиція картоплі дещо знизилася. Водночас Україні вдалося наростити експорт картоплі. У січні-вересні 2023 року Україна експортувала майже 29 тис. т картоплі – це рекордний обсяг закордонних постачань. Традиційно Молдова стала головним імпортером української картоплі, і на неї припало понад 90% усіх постачань. Менш як 5% картоплі було експортовано до Грузії та всі інші країни закупили незначні обсяги.

Однак, враховуючи динамічне зростання цін на картоплю в останні тижні, Україна втратила перевагу в експорті картоплі – низьку ціну. Наразі гуртові ціни на картоплю в Україні вже вищі, ніж у Молдові. На думку експертів проєкту, це все ж не має завадити експорту української продукції, бо Україна експортує до Молдови, як правило, картоплю після миття та доопрацювання для реалізації в мережах супермаркетів. Проте подальше зростання цін може призвести до переорієнтації постачальників на задоволення потреб внутрішнього ринку.

Аналітики EastFruit зауважують, що вища гуртова ціна на картоплю для українських картоплярів є дуже важливим трендом, що дасть змогу зберегти стійкість професійного сегмента вирощування цього овоча.

 

ПБН

по 14 опт на сітку

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

по 14 опт на сітку

У вересні по 8 продавали, від 100 кг доставка безкоштовна була по кущу... Не переживай, ціна піде вниз, купівельна спроможність і зменшення населення - зіграє свою роль... А от наступний рік...

 

rvv1

У мене таке враження, шо ви ту картоплю самоскидами, як мінімум, їсте

Та бляха, навіть як 5 мішків, по 50 кг - це 250 кг, хай різниця в 5 грн - 750 грн, на рік

Чи не похуй?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

У мене таке враження, шо ви ту картоплю самоскидами, як мінімум, їсте

Та бляха, навіть як 5 мішків, по 50 кг - це 250 кг, хай різниця в 5 грн - 750 грн, на рік

Чи не похуй?

Та похуй, вже ж мульйон разів пояснювали - якщо є де зберігати, то чому б ні, хоча би щоб не гасати раз в неділю за нею по базарам і перти її додому

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

У мене таке враження, шо ви ту картоплю самоскидами, як мінімум, їсте

Та бляха, навіть як 5 мішків, по 50 кг - це 250 кг, хай різниця в 5 грн - 750 грн, на рік

Чи не похуй?

І якось в пана з математикою таки не дуже :)))

 

SL001

Не те щоб цікаво комусь, а так, для хронологіі

На тому тижні подивився на прогноз з морзами та по 17 купив на опті сітку (20 кіло)

Не те що б попередню з'їли, але тітка попросила їй купити, ну й десь відвіз ведро , бо вонане дуже ходе, ще й по морозу

у магазах по 22?

 

ПБН

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 26
Мапа сайту Повна версія Оновити