Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Робота .
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

зепидоры сказали,что шесть вполне достойная зарплата

Так отож . Я жінці це постійно нагадую .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Так отож . Я жінці це постійно нагадую .

она против линии партии?

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

она против линии партии?

антифашистка, наверное)

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

антифашистка, наверное)

ну это залёт

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

она против линии партии?

Вона не голосувала за Петра Олексійовича . Прогуляла вибори . Тепер я їй це згадую час-від-часу , коли вона возмущаєцця чимось .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

На дуже пристойні , може навіть і більше , ніж 5 , чи навіть 6 тисяч .

"У мєня зарплата малєнькая. Но, хорошая"©

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вона не голосувала за Петра Олексійовича . Прогуляла вибори . Тепер я їй це згадую час-від-часу , коли вона возмущаєцця чимось .

уууу,это серьезно.

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

На дуже пристойні , може навіть і більше , ніж 5 , чи навіть 6 тисяч .

Ого,то ти зможеш цілу сотку долЯрів відкладати?

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Ого,то ти зможеш цілу сотку долЯрів відкладати?

Їбав я щось відкладати -- я проїдаю . Поки що мене діти кормлять , влаштували оплачувану відпустку . Старший знову скоро летить в Шеньчжень .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

На дуже пристойні , може навіть і більше , ніж 5 , чи навіть 6 тисяч .

Да, можно себе раз в год лухари отпуск позволять - на 2 дня в Луцк съездить)))

 

boan

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Їбав я щось відкладати -- я проїдаю . Поки що мене діти кормлять , влаштували оплачувану відпустку . Старший знову скоро летить в Шеньчжень .

Мабуть віскарік під червону ікорку і фісташки?)

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя boan показать

Да, можно себе раз в год лухари отпуск позволять - на 2 дня в Луцк съездить)))

Їбав я той Луцьк . Може в слідуючому році , якщо все буде добре , злітаю на пару тижнів в Камбоджу . Кажуть там дуже заїбісь .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Мабуть віскарік під червону ікорку і фісташки?)

Не п'ю віскарік і не їм ікорку -- дорого і нема повода .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Не п'ю віскарік і не їм ікорку -- дорого і нема повода .

А який потрібен повод?

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

А який потрібен повод?

Поважний

 

Stepan75ss

Слухай повчальну пісеньку https://www.youtube.com/watch?v=JwwhaBUrMHU

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Їбав я той Луцьк . Може в слідуючому році , якщо все буде добре , злітаю на пару тижнів в Камбоджу . Кажуть там дуже заїбісь .

Это район соседний у вас так называют?))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Їбав я щось відкладати -- я проїдаю . Поки що мене діти кормлять , влаштували оплачувану відпустку . Старший знову скоро летить в Шеньчжень .

Попка его папику понравилась?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вона не голосувала за Петра Олексійовича . Прогуляла вибори . Тепер я їй це згадую час-від-часу , коли вона возмущаєцця чимось .

А при шмэте она не возмущалась??

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Слухай повчальну пісеньку https://www.youtube.com/watch?v=JwwhaBUrMHU

))

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчора вечором Дяді Стьопі зателефонували . Запропонували сьогодні повернутись на роботу , причому заяву написати вчорашнім числом , щоб оплата йшла з 1.06 . Дядя Стьопа сказав, що принаймні до числа 10-го , а краще -- до 15-го , він не може . Бо карантин остаточно не відмінений , а Дядя Стьопа завжди відповідально ставиться до рішень нашого новообраного найвеличнішого лідера сучасності .

Круто. Вітаю. Краше шось, ніж нічого.

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Тут багато сказати не можу , але наші "славетні лікарі" виявились ще більшими сцикунами і мародерами , ніж наша армія в Криму в 2014-му -- тупо маніпулюють діагнозами , сидять дома , тіпа на вимушеному карантині , і отримують великі доплати , як потерпілі від коронавірусу . Через нашу "медицину" зараз крадуть так , що янук тільки лікті може кусати ...

Якщо в лікаря діагностують ковід, вдома сидять на ізоляції, бабло плотять ще й комренсацію, тому багато хто скористався і придумав собі схему заробітку, і таких хватає, як і серед лікарів, так і санітарок, медсестер... Дехто днями і ночами біля хворих сидить, а хтось придумав собі пересидіти це все... Є рівні, і є рівніші...

 

Romarinho

69

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

Якщо в лікаря діагностують ковід, вдома сидять на ізоляції, бабло плотять ще й комренсацію, тому багато хто скористався і придумав собі схему заробітку, і таких хватає, як і серед лікарів, так і санітарок, медсестер... Дехто днями і ночами біля хворих сидить, а хтось придумав собі пересидіти це все... Є рівні, і є рівніші...

Наші педерастичні "медики" самі собі малюють діагнози , які ніхто не перевіряє . Тому в нас і така аномально висока статистика по зараженим "медикам" . Тварі вони .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Наші педерастичні "медики" самі собі малюють діагнози , які ніхто не перевіряє . Тому в нас і така аномально висока статистика по зараженим "медикам" . Тварі вони .

В знайомого батько прихворів, пішли ускладнення на легені, прл тест не підтвердив корону, але медики сказали - а давайте напишемо, що у вас ковід, нам грошей підкинуть за кожен випадок... Хз, це якийсь підпиздець виходить, мародерство ще те...

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

В знайомого батько прихворів, пішли ускладнення на легені, прл тест не підтвердив корону, але медики сказали - а давайте напишемо, що у вас ковід, нам грошей підкинуть за кожен випадок... Хз, це якийсь підпиздець виходить, мародерство ще те...

А ти думаєш чому при мізерних зарплатах , в медінститутах найбільша корупція з усіх ВУЗів ? А зараз в них взагалі жнива -- можуть писати будь-які діагнози , бо їх ніхто не перевіряє . Тому вони і злі були на Супрун, бо вона ставила в першу чергу не рвачів, а пацієнтів .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А ти думаєш чому при мізерних зарплатах , в медінститутах найбільша корупція з усіх ВУЗів ? А зараз в них взагалі жнива -- можуть писати будь-які діагнози , бо їх ніхто не перевіряє . Тому вони і злі були на Супрун, бо вона ставила в першу чергу не рвачів, а пацієнтів .

ыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыы

ССрака,она и есть срака!...

 

maxx

А в мед институтах даааааааааааавно уже никаких аншлагов нету!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А ти думаєш чому при мізерних зарплатах , в медінститутах найбільша корупція з усіх ВУЗів ? А зараз в них взагалі жнива -- можуть писати будь-які діагнози , бо їх ніхто не перевіряє . Тому вони і злі були на Супрун, бо вона ставила в першу чергу не рвачів, а пацієнтів .

Докажи цей форумським зелібобікам... Але ж вони тупі та недалекі...

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А ти думаєш чому при мізерних зарплатах , в медінститутах найбільша корупція з усіх ВУЗів ? А зараз в них взагалі жнива -- можуть писати будь-які діагнози , бо їх ніхто не перевіряє . Тому вони і злі були на Супрун, бо вона ставила в першу чергу не рвачів, а пацієнтів .

Поставь свечку той смерти Супрун)

 

deymon

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити