Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
У Європі мені ще жодного разу не траплялися такі люди, які би підтримали Україну у тому, що ми не хочемо бути разом з іншими радянськими республіками", - Андрухович

Юрій Андрухович

Про це розповів відомий український письменник і публіцист Юрій Андрухович, передають Патріоти України з посиланням на МБ. Споглядаючи нинішню ситуацію у країні, він не приховує песимістичного настрою.

"Коміки приходять до влади, але ми перестаємо сміятися"

– Юрію, під час однієї з дискусій у Чернівцях ви сказали, що насправді Європа Україну не чує. І це при тому, що за останні роки українське керівництво не раз заявляло, що ми зробили великий крок до Європи?

– Я думаю, що період Порошенка, як тепер виявилося, Європі заважав. Він через свої психологічні і навіть фізичні властивості тримав європейських лідерів у дуже міцних обіймах. Їм було вже недобре у цих обіймах, але вони не мали куди подітися. І щойно український народ усунув Порошенка, проголосувавши не за нього, вони зітхнули з полегшенням. Ще жодного разу мені не траплялися у Європі такі люди, які би нас підтримали у тому, що ми не хочемо бути разом з іншими радянськими республіками. Навпаки штовхають нас туди, мовляв, вам треба – з Киргизстаном, з Казахстаном.

І додають: ну, добре, з Росією у вас зараз проблеми, конфлікт на Сході, але тримайтесь з Азербайджаном. Європейцям простіше нас тримати у такому полі. І це моє велетенське розчарування, бо я з цим доживаю своє життя, і нічого не змінюється. У нас насправді був шанс відірватися від цього стереотипу за часів цього "проклятого Порошенка", як його тепер називають. Але й тоді цього не відбулося. У Європі не хотіли. Вони чекали, коли Порошенко піде геть, і вони повернуться до своїх відносин із Росією.

– У своїх колонках ви маєте можливість вільно висловлюватися?

– Ще буду. Не виключаю, що закриється це все. Ми йдемо до дуже жорсткого авторитаризму, у нас буде вождь. Він вже є, чоловічок низького зросту, комік. Тобто коміки приходять до влади, але ми перестаємо сміятися. Ні, ну поки що ми ще сміємося. Смійтеся на здоров’я…

Як гадаєте, чому так сталося, що ми так проголосували?

– Народ не був державним. Ніколи. З 1991 ніби став. Але він був квазідержавним. Коли прийшло перше випробування на цю державність, українці не склали цей іспит. Його склала і пройшла частина добровольців і волонтерів, які гинули на Майдані, в АТО. Але це п’ять відсотків, решта українців випробування не пройшли. Народ ще має сто разів померти і народитися, щоби стати по-справжньому державним.

Щось у вас сумні прогнози…

– Бо я дивлюся на людей, сп’янілих від Зеленського. Вони й досі п’яні, їх що спитаєш – "одної і тої самої". У них ще навіть похмілля не почалося, а коли почнеться переосмислення, взагалі не знаю...

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/183627-yuriy-and...

чергова тирса в макітри ПЕСдонутим.

тепер вже винен народ, бо він не народом державним ніколи не був, а лише з 1991 став, і то - квазінародом!

смійтеся на здоров'я...©

буде весело!©

 

yurko

На хуй!

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

чергова тирса в макітри ПЕСдонутим.

тепер вже винен народ, бо він не народом державним ніколи не був, а лише з 1991 став, і то - квазінародом!

смійтеся на здоров'я...©

буде весело!©

Кугуте! Пасти овець піздуй по направленню нааааахууууй!

 

K. A. Valderrama

Як же правда в очі різонула ватним уєбанам

 

K. A. Valderrama

А вы говорили интернет...

Старый пидорас как привык читать газету "Известия" и смотреть прогрмму "Время", так и продолжает это делать в интернете...

Правда щаз газета называется "Порохоблядские сказки" а программа "Алэ"...

Больше нихуя старый пидорас в инете не читает...

 

Канитель

Я думаю, що період Порошенка, як тепер виявилося, Європі заважав. Він через свої психологічні і навіть фізичні властивості тримав європейських лідерів у дуже міцних обіймах.

++++

))) никто не заметил как язык адруховича щаз шото ищет на уровне ягодиц?

и 8% в числе которых и старый пидорас, после этих слов стают на колени и начинают языками шото искать...

 

Канитель

Маячня.

Більшість європейців не знають про Україну, яка знаходяться поруч, зате знають про Казахстан і Киргизстан? Угу ... вірю звичайно.

 

Axelk

а меня здається що Андрухович повністю правий, бо так воно і є.

внутрішні діяння пороха - то одне, але що на міжнародній арені він тримав макронів за яйці - це безумовно так.

 

Mahno

"меня" )) блядь, я уже по чудьськи розмовляю, а ви кажете шо у європу йдем...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

"меня" )) блядь, я уже по чудьськи розмовляю, а ви кажете шо у європу йдем...

ну от ти і спалився кацапчику )))

 

Axelk

Коли прийшло перше випробування на цю державність, українці не склали цей іспит. Його склала і пройшла частина добровольців і волонтерів, які гинули на Майдані, в АТО. Але це п’ять відсотків, решта українців випробування не пройшли.

---------------------------------

А ось з цим не посперечаєшся!

І всі, хто зараз завзято принижує Майтан, наших військових - це саме ті стадо-барани, яких на рівні підсвідомості єбуть останки совісті, що вони виявилися тупими нікчемними боягузами, що трясуться в тих хатах, що з краю.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

"меня" )) блядь, я уже по чудьськи розмовляю, а ви кажете шо у європу йдем...

На палю!

 

K. A. Valderrama

Вы меня конечно ой, но Андрухович для меня как-то не авторитет. Даже в литературе, не то что в политике и геополитике. Ему почти 60 лет, а он так ничего интересного и не написал. Я одну его книгу асилил (московиада), пытался ещё одну начать читать, бросил. Тяжело, неинтересно, слишком запутано и навалено всего. В отличии от того же Винничука, например.

 

S.A.W.

Ответ на сообщение пользователя S.A.W. показать

Вы меня конечно ой, но Андрухович для меня как-то не авторитет. Даже в литературе, не то что в политике и геополитике. Ему почти 60 лет, а он так ничего интересного и не написал. Я одну его книгу асилил (московиада), пытался ещё одну начать читать, бросил. Тяжело, неинтересно, слишком запутано и навалено всего. В отличии от того же Винничука, например.

А він ще й літератор?

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя S.A.W. показать

Вы меня конечно ой, но Андрухович для меня как-то не авторитет. Даже в литературе, не то что в политике и геополитике. Ему почти 60 лет, а он так ничего интересного и не написал. Я одну его книгу асилил (московиада), пытался ещё одну начать читать, бросил. Тяжело, неинтересно, слишком запутано и навалено всего. В отличии от того же Винничука, например.

І взагалі... Ну ти й монст. Таке читати...

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя K. A. Valderrama показать

А він ще й літератор?

Тю, а кто?

У него куча хуйпойми каких премий там...

Вообще у нас как-то интересно все с этими званиями-премиями.

Знаю одного заслуженного артиста Украины, который написал херову тучу "песен" с текстом типа

Сонце вийшло із-за гаю, зараз пісню заспіваю

Адин палка-два струна, а бач, даже не народный, заслуженный.

 

S.A.W.

Якась маячня.

Україна потрібна Європі тільки як буфер, а всі їх благі наміри по зміні нашого законодавства відповідно до вимог ЄС, сивий гетьман і його депутати успішно саботували.

 

prepod

Бедные европейцы, как же великий Дякула их всех держал в ежовых рукавицах)) А они аж дыхнуть не могли)) Сцук, рыдаю просто. Вороватый президент самой бедной страны в Европе, с разваленной армией, экономикой, насквозь коррумпированной, и доооо, всех за яйца держал))

Его даже Хуйло боялся! Думает, да меня ни нефть ни газ ни ядерные бомбы не спасут, если че, если Шмэтя разозлится))

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Якась маячня.

Україна потрібна Європі тільки як буфер, а всі їх благі наміри по зміні нашого законодавства відповідно до вимог ЄС, сивий гетьман і його депутати успішно саботували.

Та канешно маячня..

Это ж пиар-приём использованый в пидорашке ..Ввводить быдло в паралельную реальность...

Щаз пойдут массовые набросы шо при Пете все мы жили как у бога за пазухой...

И начнут верить..

Адиннарот...тут замкнутый круг...Пока кол-во дэбилов в этой стране будет зашкаливать, ничо не будет хорошего...

 

Канитель

Бггг

А чоб и не?

Кунительциям же внушили что мы ахуенно жили при чучме.

Имея свои АЭС, уголь, сидели сука сутками без света.... Но зато как дышалось то!

 

S.A.W.

Мапа сайту Повна версія Оновити