Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Важливе опитування від дяді Стьопи .

Хто самий тупий в Бункері ? Кожен може вказати по 3 дописувача , розсташувавши їх від самого тупого до його заступників .

 

Stepan75ss

Не соромтесь .

 

Stepan75ss

Вкажу свій варіант місцевих ідіотів :

1. максімка

2. чумадан

3. зебільна збірна -- віник, малдер , сісь, льоха каковський і ше багато дурачків . Але вибрати треба одного -- отже Малдер .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Не соромтесь .

Ти почав, тобі першому і відповідати. Такі правила.

 

Metalll

О, пробач, вже.

 

Metalll

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вкажу свій варіант місцевих ідіотів :

1. максімка

2. чумадан

3. зебільна збірна -- віник, малдер , сісь, льоха каковський і ше багато дурачків . Але вибрати треба одного -- отже Малдер .

Стьопа, не плутай соляру з бензином.

Ти назвав своїх політичних опонентів.

Це упередженість.

 

Metalll

Ответ на сообщение пользователя Metalll показать

Стьопа, не плутай соляру з бензином.

Ти назвав своїх політичних опонентів.

Це упередженість.

Нє ! Заперечую ! Я тут матами обкладав хуйову тучу народу , але назвав саме тупих . Можу обосновати кожну позицію :

1. Без питань -- брехун, закомплексований невдаха , який мнить себе кандидатом то на золоті медалі, то на головного ділєра Привата, то на пост зам керівника НБУ ... Хіба є тут хтось тупіший ?

2. Тупак по-життю , при цьому самозакоханий до неможливості .

3. Кілька раз за останні місяці давав політичні прогнози , які постійно справджувались з точністю до навпаки . Починаючи від смертельного воя про вкрадені Баригою монітори і тд. і тп.

 

Stepan75ss

ахахахахаха

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Нє ! Заперечую ! Я тут матами обкладав хуйову тучу народу , але назвав саме тупих . Можу обосновати кожну позицію :

1. Без питань -- брехун, закомплексований невдаха , який мнить себе кандидатом то на золоті медалі, то на головного ділєра Привата, то на пост зам керівника НБУ ... Хіба є тут хтось тупіший ?

2. Тупак по-життю , при цьому самозакоханий до неможливості .

3. Кілька раз за останні місяці давав політичні прогнози , які постійно справджувались з точністю до навпаки . Починаючи від смертельного воя про вкрадені Баригою монітори і тд. і тп.

Відповідаю:

1.Думаю, що у нього по життю все в порядку. У дурнів такого не спостерігається.

2.Астору просто не вистачає спілкування.

3. Помилятися в прогнозах не є відсутністю розуму.

 

Metalll

Особенно про невдаху классно! Бимж,с "зарплатой" в 200 баксИв,и не имеющий НИ-ЧЕ-ГО,рассказывает про неудачников!)))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Metalll показать

Відповідаю:

1.Думаю, що у нього по життю все в порядку. У дурнів такого не спостерігається.

2.Астору просто не вистачає спілкування.

3. Помилятися в прогнозах не є відсутністю розуму.

Карочє , по результатам демократичного опитування , найтупішим дописувачем Бункера виявилась максімка . Хіба в тебе є претензії до демократичності ? Нема . Отже називай тепер її осліком . Так буде справедливо .

 

Stepan75ss

Всім дякую за вашу довіру , шоб я персонально визначив найтупіших дописувачів . Це було приємно .

 

Stepan75ss

А який приз? Без призу ніяк незя

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Хто самий тупий в Бункері ? Кожен може вказати по 3 дописувача , розсташувавши їх від самого тупого до його заступників .

стьопа

я є прихильником твоєї творчо-аналітичної та списочно-прогнозної думки, тому, прошу, не лімітуй себе!

давай, як прийнято в цивілізованому світі, оголоси першу десятку кращих тупарів, звичайно з ґрунтовним поясненням.

як від себе, то вважаю, що ти міг би ділити, а місцями й очолити свій рейтинг, але знаючи твою скромну натуру, розумію, що ти не пішов по крихкому льоду самозакоханності, тому й надав пальму першості іншому. це сміливий та вражаючий проступок!

дай Боже тобі ще надхнення на створення в подальшому ще ліпших шедевральних списків!

чекам на нове спотканіє, стеphан!

 

yurko

Вітаю переможця ! Вітаю чумадана з другим місцем . Вітаю вазелінових фанатів з призовим місцем .

Ви зробили це разом !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

)))))))

 

maxx

Ну шо сказать..,Гениальный человек,самый умный,самый удачливый,самый-самый,создал Гениальную ветку!!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

нісматрєл, но адабряю!

 

yurko

Дивлюсь, переможець вже святкує ... А я піду спати . Всім надобраніч !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

стьопа

я є прихильником твоєї творчо-аналітичної та списочно-прогнозної думки, тому, прошу, не лімітуй себе!

давай, як прийнято в цивілізованому світі, оголоси першу десятку кращих тупарів, звичайно з ґрунтовним поясненням.

як від себе, то вважаю, що ти міг би ділити, а місцями й очолити свій рейтинг, але знаючи твою скромну натуру, розумію, що ти не пішов по крихкому льоду самозакоханності, тому й надав пальму першості іншому. це сміливий та вражаючий проступок!

дай Боже тобі ще надхнення на створення в подальшому ще ліпших шедевральних списків!

чекам на нове спотканіє, стеphан!

і смс-голосування!!!

 

Mahno

Я просто вимагаю хуєсоса-Столярова виключити з рангу тупих і перевести в ранг просто "хворих"!

 

K. A. Valderrama

Мапа сайту Повна версія Оновити