Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Федерация еврейских общин Украины осудила визит Гончарука на концерт «Сокиры Перуна»
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Щось риторика Макса схожа з каналом Россия 1 ....))

ты удивлен?

 

ahiles

Ответ на сообщение пользователя ahiles показать

ты удивлен?

я давно нічому не дивуюсь, просто констатую свої спостереження... скоро від буде на Зе гнати ..... ось жду коли це почнеться...))

ж_ды

А чо так? Жиди - слово як слово

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

ж_ды

А чо так? Жиди - слово як слово

))

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

))

Ну а шо, це ж як мою бабу покійну мали засудити єврейські громади, коли та погоду на жидівськи кучки виглядала?

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

ж_ды

А чо так? Жиди - слово як слово

угу

жидкій стул...

ясна-панятна...

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя ahiles показать

ты удивлен?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать
 

ahiles

Ответ на сообщение пользователя ahiles показать

Нормас!! Ты Тарас,хоть и Илюша,и у тебя всё нормас!))

 

maxx

Вітри меж мечів, вставай в атаку, брат!

Якщо вмремо, що ж, шмепам хоч пизди дадуть!

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Вітри меж мечів, вставай в атаку, брат!

Якщо вмремо, що ж, шмепам хоч пизди дадуть!

Хуясссе,ты-пушкен:)

 

Justas

Класна група. Сдухав їх ще з 2007 року.

 

Romasanta

Не знаю че они поют, думаю оно мне не зайдет, но от пацанов слышал об этой группе только хорошее. Вернее... знаю классных ребят, которым такая музыка нравится, вплоть до похода на концерт. А значит, музыканты делают свое дело достойно, ну и пусть себе поют.

П.С. для Макса...

Че шумишь? От них на карточку не капнуло, но и они не поставили меня ни на копейку!

 

Рамс

Ответ на сообщение пользователя Рамс показать

Не знаю че они поют, думаю оно мне не зайдет, но от пацанов слышал об этой группе только хорошее. Вернее... знаю классных ребят, которым такая музыка нравится, вплоть до похода на концерт. А значит, музыканты делают свое дело достойно, ну и пусть себе поют.

П.С. для Макса...

Че шумишь? От них на карточку не капнуло, но и они не поставили меня ни на копейку!

Та я не шумлю,но ты считаешь нормальным,когда премьер,идёт вот к этим вот..?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Класна група. Сдухав їх ще з 2007 року.

ахахахахахаха

 

maxx

Столкнулся с их творчеством где то в середине 2000х. Ничем не примечательный НС метал. Но есть одна прикольная песня - "репер"(то ли "біла мавпа"). Иногда ее поклонникам гавномузыки бросаю. Второй раз на них наткнулся в 2014. Они больше во всякую патриотику ударились.

 

Osman

Ответ на сообщение пользователя Osman показать

Ну и бредятина............

 

maxx

А для Федерации еврейских общин Украины поставьте песню немецкой группы LANDSER - BOMBEN AUF ISRAEL

https://www.bitchute.com/video/1Z04lMsqJouz/

 

Osman

О,снегирек красноярский,сраночок тебе!))

 

maxx

хуйня це все. 21 вік наступив А ми бовтаємось у хуй зна якому лайні. Хоча... якщо нічого не плутаю,десь з історії, польсько єврейські шлюби вважались якби нормою.

І ще, хтось знає, яке відношення має коломийка до іудаізму? ось цікавий музончик

Amsterdam Klezmer Band vs. Cypress Hill - Insane Kolomeika

 

Lampardo Lamperd

Ответ на сообщение пользователя S.A.W. показать

https://m.youtube.com/watch?v=IZgwgpPXGAo

И где тут о нацизме?..

 

lexa29

Група молодці!

Жиди йдуть нахуй

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Та я не шумлю,но ты считаешь нормальным,когда премьер,идёт вот к этим вот..?

Та пох. Хай хоть в очко долбится (хотя это самое нежелательное, конечно :) )

У меня к нему другие вопросы/требования.

 

Рамс

А прем'єришко то в нас зовсім недолугий і некомпетентний.

Хоч сиак в нього щодо музики відмінний

 

K. A. Valderrama

не слышал про эту группу, но если у шмэппы бомбит, значит есть вероятность что группа достойна внимания.

а у папука только такое музло в почете:

-паехали пака минты за нами не приехали.

тьфу.

Похуй.

 

Axelk

О,соазу вижно,пороскот попросырался!))

 

maxx

Закривавлене" опудало Коломойського під синагогою обурило посольство Ізраїлю

4

Четвер, 17 жовтня 2019, 12:27

Посольство Ізраїлю в Україні очікує на арешт тих, хто кинув на сходи головної синагоги Києва залите червоною фарбою опудало з фотографією олігарха Ігоря Коломойського.

"Ще один тривожний акт антисемітизму. Цього разу на сходах головної синагоги Києва. Сподіваємось, що правоохоронні органи заарештують винних", – заявило ізраїльське посольство у Twiiter.

"Україні доведеться прикладати більше зусиль для боротьби з антисемітизмом. Якщо ні, то насильство пошириться від опудал до живих людей", – вважають ізраїльські дипломати.

14 жовтня колишній нардеп Ігор Мосійчук написав у Facebook, що близько 15-ї на сходи синагоги ім. Бродського в центрі Києва "невідомі в камуфляжі кинули опудало з фотографією Коломойського, залите червоною фарбою". Він опублікував відповідне фото.

На думку Мосійчука, цю "ідіотську витівку могли вчинити або корисні ідіоти, або агенти спецслужб РФ, адже розпалювання міжнаціональної ворожнечі у воюючій країні на руку лише країні-агресору".

А директор Українського єврейського комітету Едуард Долинський зазначив, що облите фарбою опудало з фотографією президента Об'єднаної єврейської громади України Ігоря Коломойського залишили біля синагоги в той, час, коли в Києві проходив "марш УПА".

 

Січеслав

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити