Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Позиція дяді Стьопи .
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я не підтримую можливий путч ( переворот, заколот, революцію ... ) в Україні проти діючої влади . Але я хотів би, шоб зьо почало діяти в інтересах України, а не Бєні чи кацапів . Якщо 73% зебілів можуть вплинути на нього -- то впливайте . Якщо не можуть -- то може вам варто знайти іншого кумира ? Бо ваше зьо зараз робить все для розколу країни . Не Порох -- бо 8% Пороха це навіть менше , чим медведчуківці . А саме зьо качає країну . Причому навіть не Штанмайєр є основним показником , а здача зьоко-мандою державних інтересів бєніним посіпакам . З Бєньою нам ніхуя не світить ні в НАТО, ні в ЄС . Нас просто здадуть кацапам ... Зебіли, вимагайте в свого зелупенфюрера провести Кришталеву ніч проти всіх бєніних посіпак .

і коли ти вже розуму наберешся?

яка твоя позиція?

привід сам надав для стьоБу!

ок, не буду про...

але, тебе, виходячи з твоєї позиЦії, я зрозумів, влаштовує той факт, що на фронті позиційне топтання зі щоденними втратами. так, влаштовує?

ти, блядь, навіть уявити собі не можеш, що то таке інвалідність на все життя або й того більше- смерть для матері, батька їхнього сина чи доньки, для дітей - батька чи матері, для жінки- чоловіка... ти хочеш, щоб і далі було оте топтання і щоденні смерті, поранення, сльози, прокляття? кому то стає від того краще? тобі? пітроліксєїчу? людям, що втратили близьких та рідних? кому, йобанаврот, потрібна ота бойня?

військовим шляхом хуйшо вирішиш з тою дирою та кримом, тому, чому не спробувати знайти якийсь компроміс, заради того, щоб виконати заклик: повертайся живим! чи свого часу пітроліксєїч не казав про холодний мир? нє, не було?

блядь, що за довбоїбізм? позицію прийняв, сцуко!

 

yurko

Ну, позиція Степаніди всім відома) Проте вмене питання.

- Чиможе Степаніда стати рибкою?

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

і коли ти вже розуму наберешся?

яка твоя позиція?

привід сам надав для стьоБу!

ок, не буду про...

але, тебе, виходячи з твоєї позиЦії, я зрозумів, влаштовує той факт, що на фронті позиційне топтання зі щоденними втратами. так, влаштовує?

ти, блядь, навіть уявити собі не можеш, що то таке інвалідність на все життя або й того більше- смерть для матері, батька їхнього сина чи доньки, для дітей - батька чи матері, для жінки- чоловіка... ти хочеш, щоб і далі було оте топтання і щоденні смерті, поранення, сльози, прокляття? кому то стає від того краще? тобі? пітроліксєїчу? людям, що втратили близьких та рідних? кому, йобанаврот, потрібна ота бойня?

військовим шляхом хуйшо вирішиш з тою дирою та кримом, тому, чому не спробувати знайти якийсь компроміс, заради того, щоб виконати заклик: повертайся живим! чи свого часу пітроліксєїч не казав про холодний мир? нє, не було?

блядь, що за довбоїбізм? позицію прийняв, сцуко!

"чому не спробувати знайти якийсь компроміс"

Наприклад?

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Ну, позиція Степаніди всім відома) Проте вмене питання.

- Чиможе Степаніда стати рибкою?

ні! він може стати тільки цапом!

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

і коли ти вже розуму наберешся?

яка твоя позиція?

привід сам надав для стьоБу!

ок, не буду про...

але, тебе, виходячи з твоєї позиЦії, я зрозумів, влаштовує той факт, що на фронті позиційне топтання зі щоденними втратами. так, влаштовує?

ти, блядь, навіть уявити собі не можеш, що то таке інвалідність на все життя або й того більше- смерть для матері, батька їхнього сина чи доньки, для дітей - батька чи матері, для жінки- чоловіка... ти хочеш, щоб і далі було оте топтання і щоденні смерті, поранення, сльози, прокляття? кому то стає від того краще? тобі? пітроліксєїчу? людям, що втратили близьких та рідних? кому, йобанаврот, потрібна ота бойня?

військовим шляхом хуйшо вирішиш з тою дирою та кримом, тому, чому не спробувати знайти якийсь компроміс, заради того, щоб виконати заклик: повертайся живим! чи свого часу пітроліксєїч не казав про холодний мир? нє, не було?

блядь, що за довбоїбізм? позицію прийняв, сцуко!

Ну колєнно-локтєвая позіція єто тоже позіція. Как ні круті.

 

S.A.W.

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

"чому не спробувати знайти якийсь компроміс"

Наприклад?

тобі ще може воєнну тайну розповісти?

чи також, як і стьопа, нєкопєнґаґєн, купутуляція і до пабєднава канца?

ладно. а чому проти почати переговори? візьми світову практику, чи північну Ірландію, чи Іспанію з басками. хіба там не було примирення? але, пройшли роки, десятиліття, вже інші покоління почали приходити до того, що треба вирішувати питання, бо буде вічна колотнеча, теракти, вбивства, і т.д.

що ще треба, що б примусити припинити ото?

і не думай, що я готовий пробачити отим даунам, що вони наробили. до кожного повинна прийти розплата.

але©, всьому свій час...

 

yurko

"Позиція дяді Стьопи ."

Стоя на коленях отсасывать из бака!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя S.A.W. показать

Ну колєнно-локтєвая позіція єто тоже позіція. Как ні круті.

то і нехай пха свою сраку на фронт, може її вид злякає іхтамнєтов з колоборатами.

 

yurko

- Чиможе Степаніда стати рибкою?

-Ні, новона може стати раком)

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

тобі ще може воєнну тайну розповісти?

чи також, як і стьопа, нєкопєнґаґєн, купутуляція і до пабєднава канца?

ладно. а чому проти почати переговори? візьми світову практику, чи північну Ірландію, чи Іспанію з басками. хіба там не було примирення? але, пройшли роки, десятиліття, вже інші покоління почали приходити до того, що треба вирішувати питання, бо буде вічна колотнеча, теракти, вбивства, і т.д.

що ще треба, що б примусити припинити ото?

і не думай, що я готовий пробачити отим даунам, що вони наробили. до кожного повинна прийти розплата.

але©, всьому свій час...

Про перемовини зрозумів. Ви ж за "компроміс"? Тож, маємо чимось поступитися. Питаю, чим?

Про кацапів теж цікаво, чим, на ваш погляд, вони готові поступитися?

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

і коли ти вже розуму наберешся?

яка твоя позиція?

привід сам надав для стьоБу!

ок, не буду про...

але, тебе, виходячи з твоєї позиЦії, я зрозумів, влаштовує той факт, що на фронті позиційне топтання зі щоденними втратами. так, влаштовує?

ти, блядь, навіть уявити собі не можеш, що то таке інвалідність на все життя або й того більше- смерть для матері, батька їхнього сина чи доньки, для дітей - батька чи матері, для жінки- чоловіка... ти хочеш, щоб і далі було оте топтання і щоденні смерті, поранення, сльози, прокляття? кому то стає від того краще? тобі? пітроліксєїчу? людям, що втратили близьких та рідних? кому, йобанаврот, потрібна ота бойня?

військовим шляхом хуйшо вирішиш з тою дирою та кримом, тому, чому не спробувати знайти якийсь компроміс, заради того, щоб виконати заклик: повертайся живим! чи свого часу пітроліксєїч не казав про холодний мир? нє, не було?

блядь, що за довбоїбізм? позицію прийняв, сцуко!

Ти не в курсі, шо за 5 місяців зьо середньомісячні втрати більші ніж за останні 5 місяців Бариги ? При Баризі лугандони боялись наших отвєток . При "надо пєрєстать стрєлять" вони просто ржуть з тупих хохлів і вбивають наших практично безнаказанно .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

"Позиція дяді Стьопи ."

Стоя на коленях отсасывать из бака!

Ніхуя собі!

Хуєсос-Столяров неоднозначно натякнув Степану, що готовий прийняти його в свою партію хуєсосів.

Стьопо! Пильнуй!

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти не в курсі, шо за 5 місяців зьо середньомісячні втрати більші ніж за останні 5 місяців Бариги ? При Баризі лугандони боялись наших отвєток . При "надо пєрєстать стрєлять" вони просто ржуть з тупих хохлів і вбивають наших практично безнаказанно .

Ну, прикриватися смертями, це майже завжди безпрограшно. Бо емоції. Але цікаво, що на дорогах за рік гинуть тисячі, а забороняти автівки вони не поспішають.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Про перемовини зрозумів. Ви ж за "компроміс"? Тож, маємо чимось поступитися. Питаю, чим?

Про кацапів теж цікаво, чим, на ваш погляд, вони готові поступитися?

я не державний діяч, а компроміс вирішується шляхом перемовин.

ось там і вирішуються подібні питання.

і не за 17 годин безтолкового бикування, бо у відповідь знову буде дебальцеве...

треба вчитись бути хитрими, зі своїми поглядами на майбутнє про які не повинна знати жодна людина, не кажучи вже про апполчлєнцєв з їхніми кацапськими кураторами...

писи: і не за рахунок територій

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

я не державний діяч, а компроміс вирішується шляхом перемовин.

ось там і вирішуються подібні питання.

і не за 17 годин безтолкового бикування, бо у відповідь знову буде дебальцеве...

треба вчитись бути хитрими, зі своїми поглядами на майбутнє про які не повинна знати жодна людина, не кажучи вже про апполчлєнцєв з їхніми кацапськими кураторами...

писи: і не за рахунок територій

Кугут, якому в бошку накидали купу слів - вдічі недолугіший і безкорисний кугут.

Пас би ти свої вівці без 4g.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Ну, прикриватися смертями, це майже завжди безпрограшно. Бо емоції. Але цікаво, що на дорогах за рік гинуть тисячі, а забороняти автівки вони не поспішають.

а що, папєрєдніки заборонили?

не знав таку новину.

може ото завезення євроблях спрямоване на другий фронт?

поясни, емоційний ти наш, чому пітроліксєїч не заборонив свого часу автівки? це ж безпрограшний варіант у боротьбі за життя громадян!

 

yurko

Я думал, тут любимая позиция Степана - "Раком"....

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Ну, прикриватися смертями, це майже завжди безпрограшно. Бо емоції. Але цікаво, що на дорогах за рік гинуть тисячі, а забороняти автівки вони не поспішають.

додай сюди ще пожежі, побутові вбивства, давай, плєні єщьо апсурду!

 

yurko

плєні - *плєсні

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

я не державний діяч, а компроміс вирішується шляхом перемовин.

ось там і вирішуються подібні питання.

і не за 17 годин безтолкового бикування, бо у відповідь знову буде дебальцеве...

треба вчитись бути хитрими, зі своїми поглядами на майбутнє про які не повинна знати жодна людина, не кажучи вже про апполчлєнцєв з їхніми кацапськими кураторами...

писи: і не за рахунок територій

Ми ж не про особливості характеру)

Є пряме питання: чого готовий позбутися ти особисто задля припинення конфлікту?

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

а що, папєрєдніки заборонили?

не знав таку новину.

може ото завезення євроблях спрямоване на другий фронт?

поясни, емоційний ти наш, чому пітроліксєїч не заборонив свого часу автівки? це ж безпрограшний варіант у боротьбі за життя громадян!

А заідки я знаю, чому не заборонив?) Але скікі б життів врятував...

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Гоц , запам'ятай, а краще запиши :

-- я в житті не спіздив навіть грама соляри , бензину, масла чи прочіх ГСМ .

-- з/п в мене не мінімалка .

-- мені дуже важлива твоя думка .

Здесь - по Станиславскому.

 

Metalll

Ответ на сообщение пользователя Metalll показать

Здесь - по Станиславскому.

Твоя думка теж неоціненна ! Дякую . Пиши ще .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Твоя думка теж неоціненна ! Дякую . Пиши ще .

Нема за що. Завжди радий поділитися з тобою своїми думками.

 

Metalll

Ответ на сообщение пользователя Metalll показать

Нема за що. Завжди радий поділитися з тобою своїми думками.

Я плачу сльозами щастя . Хочеться і тобі шось приємне сказати -- Хайль Гітлер !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Гоц , запам'ятай, а краще запиши :

-- я в житті не спіздив навіть грама соляри , бензину, масла чи прочіх ГСМ .

-- з/п в мене не мінімалка .

-- мені дуже важлива твоя думка .

Тю... не спіздив соляри? Зря

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Тю... не спіздив соляри? Зря

Красти -- гріх . В кожного автобуса є свій водій, який відповідає за нього . У нас НІХТО не краде , бо красти у свого колеги по-роботі -- це крисятнічєство . Невже тяжко це зрозуміти ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Красти -- гріх . В кожного автобуса є свій водій, який відповідає за нього . У нас НІХТО не краде , бо красти у свого колеги по-роботі -- це крисятнічєство . Невже тяжко це зрозуміти ?

То ти на 6к на місяць живеш? В такому дорогому місті як Ковель? Так я тобі і повірив. Хіба свиней тримаєш з десяток.

 

Winkey

Віник, ти навіть серед інших зебілів відрізняєшся рідкісною убогістю і нікчемністю . Знайди собі для спілкування якогось імбіцила серед зебілів і спілкуйся з ним .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Красти -- гріх . В кожного автобуса є свій водій, який відповідає за нього . У нас НІХТО не краде , бо красти у свого колеги по-роботі -- це крисятнічєство . Невже тяжко це зрозуміти ?

Стьопа! Ти мені не розказуй! НІ ОДИН наш воділа не живе на зп

 

SL001

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити