Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Легенда українського кіно: 17 цікавих фактів з життя легендарного Миколайчука

Сьогодні, 15 червня, виповнюється 78 років від дня народження справжньої української кінозірки, режисера та сценариста Івана Миколайчука. Тож журналісти LifeStyle 24 підготували підбірку цікавих деталей з життя геніального актора.

https://24tv.ua/lifestyle/legenda_ukrayinskogo_kin...

 

МАГ

Как и Тени считаю Вавилон 20 тоже шедевром.

 

МАГ

Не знаю хто дивився ці "легендарні" фільми, проте вмене окрім роздратування та відчуття, що вмене дах їде нічого не полишилось. Параджанов це якийсь прогресивний андерграунд. Щось доштибу Муратовой. Звичайний глядач просто стає ахуєвшим, якщо зможе подивитись хоч половину фільма. Є Термінатор, Черепашуки-нінзя, Чапаєв, Пригоди Шуріка, Міміно ітд там все понятно ізрозуміло. Атут хуй паймьошшо. Пам'ятаю як сходив на "Короткіє встрєчі" з Висоцьким ізвалив споловиною зала недодивившись картину. Миколайчук зтойже опери.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Не знаю хто дивився ці "легендарні" фільми, проте вмене окрім роздратування та відчуття, що вмене дах їде нічого не полишилось. Параджанов це якийсь прогресивний андерграунд. Щось доштибу Муратовой. Звичайний глядач просто стає ахуєвшим, якщо зможе подивитись хоч половину фільма. Є Термінатор, Черепашуки-нінзя, Чапаєв, Пригоди Шуріка, Міміно ітд там все понятно ізрозуміло. Атут хуй паймьошшо. Пам'ятаю як сходив на "Короткіє встрєчі" з Висоцьким ізвалив споловиною зала недодивившись картину. Миколайчук зтойже опери.

Короткие встречи тоже мне нравятся, но по Муратовой остальные её фильмы не очень догоняю. Миколайчук далеко не из той же оперы. Параджанов и Муратова - вот они ближе к общей опере. Гении, их надо научиться понимать.

 

МАГ

МАГ 16.06.2019 12:33

Шнітке теж геній, проте слухати неможливо. Тож най генії створюють для собі подібних. Мені цілком вистачає негеніальних фільмів/творів адля масового користувача. От як музика KISS, AC/DC, Van Halen, Twisted Sister, Ted Nugent, Krokus, Thin Lizzy ітп

 

nataniel

Мапа сайту Повна версія Оновити