Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Порошенко скликає РНБО через ситуацію навколо ПриватБанку
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Так главный вывод даже с твоего поста какой?

Мародёра надо убирать нахуй и срочно))))

Его управленческие решения привносят овердохуя напряжения и проблем в обществе...

При таком управлении никакое РНБО не спасёт...Эти проблемы созданные им скопятся и ебанут потом как в Венесуеле...

ти знову звертаєш тему до виборів ))

я ж зовсім не про це.

вибори - виборами, але є поточний президент і є його поточна робота. і РНБО по Привату - це не хочу-не-хочу, а обовьязок президента.

я би возмущався якби РНБО не було. тому що проблеми з Приватом можуть бути більшою поразкою країни аніж втрата ще одної області, скажу я вам.

так що РНБО по Привату - правильне і логічне рішення.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ти знову звертаєш тему до виборів ))

я ж зовсім не про це.

вибори - виборами, але є поточний президент і є його поточна робота. і РНБО по Привату - це не хочу-не-хочу, а обовьязок президента.

я би возмущався якби РНБО не було. тому що проблеми з Приватом можуть бути більшою поразкою країни аніж втрата ще одної області, скажу я вам.

так що РНБО по Привату - правильне і логічне рішення.

Ты рассуждаешь о пожаре а я об его источнике..

Разницу понимаешь? Источник этого пожара Порошенко и его управление государством..И команда пожарников, кою ты хочешь представить в лице РНБО, (хотя у меня большие сомнения касательно их квалификации, если там до недавнего времени был одним из ТОПов Свинарчук) ничо кардинально не решит...

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Ты рассуждаешь о пожаре а я об его источнике..

Разницу понимаешь? Источник этого пожара Порошенко и его управление государством..И команда пожарников, кою ты хочешь представить в лице РНБО, (хотя у меня большие сомнения касательно их квалификации, если там до недавнего времени был одним из ТОПов Свинарчук) ничо кардинально не решит...

я би з тобою погодився у тому випадку, якби твій логічний звьязок пожежа-джерело був підтверджений фактажем, тобто кількома точними фактами.

але єдине підтвердження твоїх слів - це твоє переконання.

однак є такі ж переконання від інших людей, он Степан має категорично протилежну думку: він тобі скаже що порох ні при дєлах, а то всьо зе і ко.

і у Степана теж фактажу нема.

бо ні ти, ні він не знайомі із суддею, що прийняв рішення по Пб, і тим більш ви обидвоє не бачили жодної сторінки справи судової і не чули жодної хвилини судового розгляду.

я правий? - думаю що так.

а отже ні ти, ні Степан не можуть вважатись джерелом інформації,

а отже підтверждити чи спростувати послідовність "джерело-пожежа" нині неможливо.

а якщо так, значить я вважаю, що раз ми не можемо поставити діагноз, то треба не лікувати то що страшно, а лікувати симптоми: болить ПРиват? значить таблєтки треба давати проти Привату. засідання РНБО - адекватна таблєтка.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я би з тобою погодився у тому випадку, якби твій логічний звьязок пожежа-джерело був підтверджений фактажем, тобто кількома точними фактами.

але єдине підтвердження твоїх слів - це твоє переконання.

однак є такі ж переконання від інших людей, он Степан має категорично протилежну думку: він тобі скаже що порох ні при дєлах, а то всьо зе і ко.

і у Степана теж фактажу нема.

бо ні ти, ні він не знайомі із суддею, що прийняв рішення по Пб, і тим більш ви обидвоє не бачили жодної сторінки справи судової і не чули жодної хвилини судового розгляду.

я правий? - думаю що так.

а отже ні ти, ні Степан не можуть вважатись джерелом інформації,

а отже підтверждити чи спростувати послідовність "джерело-пожежа" нині неможливо.

а якщо так, значить я вважаю, що раз ми не можемо поставити діагноз, то треба не лікувати то що страшно, а лікувати симптоми: болить ПРиват? значить таблєтки треба давати проти Привату. засідання РНБО - адекватна таблєтка.

Секундочку..))

Судья принимал решение на основе действий Порошенко по национализации ПБ..)))

Ты в данном случае о чём? Шо судья пидорас или шо Петя пидорас..?

Если судья, так кто мешает пройти все апеляции, если надо то и за бугром, причом тут РНБО?))))

Вы в СССР хотите обратно, когда ЦК КПССС заменял вам и папу и маму а в данном случае РНБО...?

И это я ещё не беру момента как там судья пидорас оказался, и ненадо мне говорить шо президент непричём..и я даже заметь не расматриваю варианта шо петя намутил с ПБ..

Так кто источник пиздоса по факту как не порошенко?

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

нє-а.

Шо,все по пиЗдЕ пошло?

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Секундочку..))

Судья принимал решение на основе действий Порошенко по национализации ПБ..)))

Ты в данном случае о чём? Шо судья пидорас или шо Петя пидорас..?

Если судья, так кто мешает пройти все апеляции, если надо то и за бугром, причом тут РНБО?))))

Вы в СССР хотите обратно, когда ЦК КПССС заменял вам и папу и маму а в данном случае РНБО...?

И это я ещё не беру момента как там судья пидорас оказался, и ненадо мне говорить шо президент непричём..и я даже заметь не расматриваю варианта шо петя намутил с ПБ..

Так кто источник пиздоса по факту как не порошенко?

твої докази мене не переконали. там фактів нема, тільки мислі.

і я не спорю за "кто вінават".

я тільки кажу що РНБО по Привату - це адекватний і правильний захід. незалежно від причин.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Шо,все по пиЗдЕ пошло?

х.з.

но якщо у тебе там бабло, то вангую проблєми. хіба що маєш корупційний спосіб вирішити))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

твої докази мене не переконали. там фактів нема, тільки мислі.

і я не спорю за "кто вінават".

я тільки кажу що РНБО по Привату - це адекватний і правильний захід. незалежно від причин.

Есть два субтекта петя против бени, судья рассудил так, на основе действий Пети..

Во1 причом тут РНБО? Оно шо должно по-твоему, растрелять судью?

Во-2 чьи действия привели к подобному результату?

Тут же всё, куда не плюнь вскрываются петины скелеты..

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Есть два субтекта петя против бени, судья рассудил так, на основе действий Пети..

Во1 причом тут РНБО? Оно шо должно по-твоему, растрелять судью?

Во-2 чьи действия привели к подобному результату?

Тут же всё, куда не плюнь вскрываются петины скелеты..

я не хочу говорити про петіни скелети і про суд, там є твоя думка але нема фактів. навіщо дискутувати про припущення і "чисту логіку"? щоб флудити і йобкати одне одного?

--

є РНБО у нас? - є.

є у РНБО функції? - є якісь.

належить ситуація по ПБ до функцій РБНО? - я вважаю що так.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

ну шо, зебилы, еще даже и не през ваш гном, а уже есть первые "результаты",

на фоне возни вокруг привата хозяина вашего зе, курсец пошол вверх.

стрингер, шо скажешь?

за какой хуй художница краски покупать будет?

ну на холсты, хуй с ним, трусы свои отдашь.

курс вверх пошел.

никогда такого не было и на тебе.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

курс вверх пошел.

никогда такого не было и на тебе.

было, конечно, но щас он дополнительно пошол вверх как реакция на требование своей доляхи кукловода вашего зе.

все норм, вы одобряете?

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я не хочу говорити про петіни скелети і про суд, там є твоя думка але нема фактів. навіщо дискутувати про припущення і "чисту логіку"? щоб флудити і йобкати одне одного?

--

є РНБО у нас? - є.

є у РНБО функції? - є якісь.

належить ситуація по ПБ до функцій РБНО? - я вважаю що так.

Факт это его ОТВЕТСВЕННОСТЬ как Гаранта...

Какие ещё факты тебе надо.

Он несёт ответсвенность за ситуацию с ПБ или нет? За этот пиздос ёбаный..

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Факт это его ОТВЕТСВЕННОСТЬ как Гаранта...

Какие ещё факты тебе надо.

Он несёт ответсвенность за ситуацию с ПБ или нет? За этот пиздос ёбаный..

ілі нєт.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

курс вверх пошел.

никогда такого не было и на тебе.

Глянь пo сезoннoсти.

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ілі нєт.

Тоесть ты за пиздос безотвественный..

Так и запишем..

 

Канитель

2 дні.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Тоесть ты за пиздос безотвественный..

Так и запишем..

я тобі вже 4 рази сказав що не хочу тягнути до цього простого питання вибори і пороха. не хочу тут дивитись на прав-вінават чи на хто конкретно обісрався із приватизацією чи націоналізацією ПБ. це - не те про що я тут кажу.

я тільки кажу про то, що проблеми ПБ - компетенція РНБО.

і отже засідання по цих проблемах потрібне і його потрібно було скликати.

чого ти тягнеш у дискусію винуватість пороха я ніхуя не розумію...

якщо тобі болить горло, то ти парацетамол пьєш чи шукаєш винного у тому, хто тебе у 5 років не закаляв на морозі?

є конкретна проблема - є конкретні дії по її вирішенню. вибори тут за дужками.

 

Mahno

Храните деньги в ПУМБе!!..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я тобі вже 4 рази сказав що не хочу тягнути до цього простого питання вибори і пороха. не хочу тут дивитись на прав-вінават чи на хто конкретно обісрався із приватизацією чи націоналізацією ПБ. це - не те про що я тут кажу.

я тільки кажу про то, що проблеми ПБ - компетенція РНБО.

і отже засідання по цих проблемах потрібне і його потрібно було скликати.

чого ти тягнеш у дискусію винуватість пороха я ніхуя не розумію...

якщо тобі болить горло, то ти парацетамол пьєш чи шукаєш винного у тому, хто тебе у 5 років не закаляв на морозі?

є конкретна проблема - є конкретні дії по її вирішенню. вибори тут за дужками.

Кто проблему создал?

Если ты не знаешь, то смотри кто ответсвенен.

Неужели это так сложно?

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Кто проблему создал?

Если ты не знаешь, то смотри кто ответсвенен.

Неужели это так сложно?

та яка різниця вже зараз хто ту проблему створив?

невже ти не розумієш, що проблему потрібно вирішитинезалежно від причини виникнення?

ну посадять завтра Пороха. проблема ПБ вирішиться? - ні.

ну стане Зе (Йу, Гри, Ко) презом - проблема вирішиться? - ні!

чи по твоєму треба забить на імовірне падіння банку в якому ледь не всі українці тримають гроші? чи просто похєрить цілком імовірну паніку його вкладників, яка легко може ті вибори наші перетворить у легкий гумор а створить реальний треш?

ну відійди вже від цього пошуку ворога, нам жить треба а не винних шукати.

а щоб жить, треба вирішити конкретну проблему, для чого у нас утримується конкретний орган і цей орган вродє береться щось робити -

то чому ні? що піті вигідно? ну то й х. з ним - якщо це вигідно і мені.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та яка різниця вже зараз хто ту проблему створив?

невже ти не розумієш, що проблему потрібно вирішитинезалежно від причини виникнення?

ну посадять завтра Пороха. проблема ПБ вирішиться? - ні.

ну стане Зе (Йу, Гри, Ко) презом - проблема вирішиться? - ні!

чи по твоєму треба забить на імовірне падіння банку в якому ледь не всі українці тримають гроші? чи просто похєрить цілком імовірну паніку його вкладників, яка легко може ті вибори наші перетворить у легкий гумор а створить реальний треш?

ну відійди вже від цього пошуку ворога, нам жить треба а не винних шукати.

а щоб жить, треба вирішити конкретну проблему, для чого у нас утримується конкретний орган і цей орган вродє береться щось робити -

то чому ні? що піті вигідно? ну то й х. з ним - якщо це вигідно і мені.

Так петя не решает созданную им же проблему, ап чём и говорю..

а ты талдычишь, та оставьте его в покое..тоесть давайте всё усугубим и по пизде всё пустим?

А по итогу так и будет

Он бокопор, везде и во всём....

Решение этой проблемы - менять кризис-менеджеров..

Причом тут РНБО?

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

было, конечно, но щас он дополнительно пошол вверх как реакция на требование своей доляхи кукловода вашего зе.

все норм, вы одобряете?

а так же кипишевал осенью прошлого года, когда Пэдро ввел военное положение, а курс перешагнул за 28 гривен?

 

Malder

а ты так же кипишевал...?

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

а так же кипишевал осенью прошлого года, когда Пэдро ввел военное положение, а курс перешагнул за 28 гривен?

с чего ты вообще взял, шо я поддерживаю шпэтра?

и курс, кстати, этой зимой впервые за несколько лет круто не взлетал.

щас курс пошел вверх чисто на попытке бени монетизировать свое влияние на потенциального презика.

по твоему это нормально и правильно?

и если он ДО избрания зе такие отступные требует, то шож будет ПОСЛЕ?

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

с чего ты вообще взял, шо я поддерживаю шпэтра?

и курс, кстати, этой зимой впервые за несколько лет круто не взлетал.

щас курс пошел вверх чисто на попытке бени монетизировать свое влияние на потенциального презика.

по твоему это нормально и правильно?

и если он ДО избрания зе такие отступные требует, то шож будет ПОСЛЕ?

ты вообще суть улавливаешь того что тебе говорят?

курс реагирует на события. Осенью он отреагировал на ВП, сейчас на предвыборные перепетии и слухи вокруг Привата.

Какое влияние Бени на Зе? Какое влияние кандидата в президенты на админ. суд? Я скорее поверю, что решение заказано Петром. если уже о таких вещах говорить.

Колебание курса - это ни хорошо и не плохо. Это вот так вот есть. Причина-следствие.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

с чего ты вообще взял, шо я поддерживаю шпэтра?

и курс, кстати, этой зимой впервые за несколько лет круто не взлетал.

щас курс пошел вверх чисто на попытке бени монетизировать свое влияние на потенциального презика.

по твоему это нормально и правильно?

и если он ДО избрания зе такие отступные требует, то шож будет ПОСЛЕ?

Ох и дебил же.....,маманя родная...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

ты вообще суть улавливаешь того что тебе говорят?

курс реагирует на события. Осенью он отреагировал на ВП, сейчас на предвыборные перепетии и слухи вокруг Привата.

Какое влияние Бени на Зе? Какое влияние кандидата в президенты на админ. суд? Я скорее поверю, что решение заказано Петром. если уже о таких вещах говорить.

Колебание курса - это ни хорошо и не плохо. Это вот так вот есть. Причина-следствие.

ты вообще суть улавливаешь того что тебе говорят?

курс то уже следствие того, шо беня и зе отжимают приват.

государственный.

отжимают.

еще даже не в должности!

"Какое влияние Бени на Зе?"

ыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыы

"Я скорее поверю, что решение заказано Петром"

ыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыыы

каждый верит в то, что хочет.

"Какое влияние кандидата в президенты на админ. суд?"

та да, какое может быть влияние? у нас самые независимые суды в мире. и то шо крысы уже побежали от шмэте к гному ты тоже не слышал?

"Колебание курса - это ни хорошо и не плохо."

можно было бы условно согласиться, но в данном случае эти колебания искусственные, хозяин кандидата в презики уже залез в карман иликтарата.

и еще раз, ты вообще суть улавливаешь того что тебе говорят?

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Ох и дебил же.....,маманя родная...

да иди ты нааааааааахуууууууууй, тупица.

Ответ на сообщение пользователя Канитель показать

Так петя не решает созданную им же проблему, ап чём и говорю..

а ты талдычишь, та оставьте его в покое..тоесть давайте всё усугубим и по пизде всё пустим?

А по итогу так и будет

Он бокопор, везде и во всём....

Решение этой проблемы - менять кризис-менеджеров..

Причом тут РНБО?

"ты талдычишь, та оставьте его в покое."

і де ж я таке талдичив?

я висловився тільки про те, що проблема ПБ - компетенція РНБО і його реакція на проблему - природня, правильна і логічна.

яким боком до мого вислову "оставіть в пакоє" будь-кого? яким боком пітя чи зе? я х.з. де ти це вичитав....

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

"ты талдычишь, та оставьте его в покое."

і де ж я таке талдичив?

я висловився тільки про те, що проблема ПБ - компетенція РНБО і його реакція на проблему - природня, правильна і логічна.

яким боком до мого вислову "оставіть в пакоє" будь-кого? яким боком пітя чи зе? я х.з. де ти це вичитав....

Ну ты же меня обвиняешь шо я ищу виновных и всё свожу к выборам?

При этом говоря шо РНБО должно заниматся ПБ...

За шо я тебе и говорю, шо проблема рукотворна Петром. он же делает вид шо он её как то решает делая эти постановы с РНБО...Шо может сделать РНБО? Растрелять судью, а второй судья под дулом примет "правильное" решение..? И шо мы в итоге получим, правовое государство или ефективную банковскую систему? Ни того ни другого не будет..

Потому шо ни то ни другое Петя не способен решить..А он призван это решать по должности своей..

Соответсвенно вывод один - его надо нахуй гнать ссаными тряпками с президенсткой должности пока мы не получили тут Венесуелу...И ставить на эту должность другого, потому шо проблема не в ПБ и даже не в Бене.. Проблема в регуляторах, кои не могут регулировать, потому шо пидорасы рукожопые и вороватые...

С чем ты несогласен?

 

Канитель

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити