Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Простой тест,в срезе бункера,только честно!
Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

при цьому ЖОСТКА ! ....і повір не смішно .... їх же змушують на укр (док і тд) тому їх а ж "корибить"

пс. якщо ти спідкувався з ГАЙцями часів Овоща то ти мене зрозумієш.

Блін, невже?

Навіть не думав над цим!)

Ну якщо пішли в держслужбовці то хай вчать мову!))

 

semaoleg

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

в биту "полтавський суржик" аля-Вова Чєснакофф (хто чув в"ю його той зрозуміє).

На офісі укр мова - рос мова в залежності від клієнта. В держ установах що доводеться працювати то виключно російська, бо українську там ніїто не говорить ....тут навіть можна нарватися на контру ... тому доводеться і тут прогинатися.

I це в Полтавi!?

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Блін, невже?

Навіть не думав над цим!)

Ну якщо пішли в держслужбовці то хай вчать мову!))

вони піщли в ДЕРЖслужбовці щоб КСІВА була ))) тобто можливість пиздити ! безбожно ! нах їм та мова ! чЬОткі пацани що мають гроші та мають бажання "оформити штамток міської земельки тощо" на МОВІ дєла нє вєдєт !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Блін, невже?

Навіть не думав над цим!)

Ну якщо пішли в держслужбовці то хай вчать мову!))

Полео такого,причем сразу сами говорят,бумаги заполняйте на русском!

 

maxx

Полно

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

I це в Полтавi!?

Ну а ты думал? Всеж вокруг украиноязычные по вашему...

 

maxx

И в Полтаве на улицах редко украинскую речь услышишь

 

maxx

Стараюсь начинать по украински, далее от собеседника. Даже если нас несколько, то с каждым собеседником на его языке. Дома исключительно по-украински. В Борисполе у украиноязычных никаких проблем нет. Хотя после вот таких тупых опросов и гыгыканий начинаю подумывать над тем чтобы полностью перейти на украинский.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Стараюсь начинать по украински, далее от собеседника. Даже если нас несколько, то с каждым собеседником на его языке. Дома исключительно по-украински. В Борисполе у украиноязычных никаких проблем нет. Хотя после вот таких тупых опросов и гыгыканий начинаю подумывать над тем чтобы полностью перейти на украинский.

Переходи,разве кто-то запрещает? Лично твоё дело.

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Стараюсь начинать по украински, далее от собеседника. Даже если нас несколько, то с каждым собеседником на его языке. Дома исключительно по-украински. В Борисполе у украиноязычных никаких проблем нет. Хотя после вот таких тупых опросов и гыгыканий начинаю подумывать над тем чтобы полностью перейти на украинский.

я іноді взагалі не помічаю якою мовою пишу, українською, чи російською , для мене вони таки схожі, хоча не ту не іншу не вчив

якою ж треба бути тупою пиздою, чи просто шматком лайна, щоб прожити в Україні все життя і...нє панімать па укрАінскі ...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

я іноді взагалі не помічаю якою мовою пишу, українською, чи російською , для мене вони таки схожі, хоча не ту не іншу не вчив

якою ж треба бути тупою пиздою, чи просто шматком лайна, щоб прожити в Україні все життя і...нє панімать па укрАінскі ...

мови абсолютно не схожі ))))

в враховуючи що ЯЗІК абсолютно штучне творіння то в нього і схожої основи немає )))

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

мови абсолютно не схожі ))))

в враховуючи що ЯЗІК абсолютно штучне творіння то в нього і схожої основи немає )))

А от тут підтримаю)

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Стараюсь начинать по украински, далее от собеседника. Даже если нас несколько, то с каждым собеседником на его языке. Дома исключительно по-украински. В Борисполе у украиноязычных никаких проблем нет. Хотя после вот таких тупых опросов и гыгыканий начинаю подумывать над тем чтобы полностью перейти на украинский.

Повністю.

За деякий час відмітиш наскільки зросте твоє україномовне оточення.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

мови абсолютно не схожі ))))

в враховуючи що ЯЗІК абсолютно штучне творіння то в нього і схожої основи немає )))

але ж слов'янські мови усе ж схожі одна до одної, десь подібні

хоча мокша і примазалася до слов'ян але все ж

ну сперечатися не буду, бо то не головне на цій гілці )

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

А от тут підтримаю)

а що тут підтримувати ..це кожний знає ....

тут доречі Ще ТЕ питання до Кирилка та Мєхфодія .... те що вони наригали ....то важко віднести до словянського .... мало того що територія Моравії була заселена всіма зі всюди так щей те що вони переважно ліпили туди грецькі ! ... і ось ВОНО і вийшло ... що зхрестити ужа та гадюку.

Благо ОЦЕ на території Русі не прижилося, бо тут вже була розмовна мова народу ! а осю у ТИХ .... ... раб то і є раб.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

але ж слов'янські мови усе ж схожі одна до одної, десь подібні

хоча мокша і примазалася до слов'ян але все ж

ну сперечатися не буду, бо то не головне на цій гілці )

вони нікуди не примазувались ... і навіть бажання у них такого не було ! в них була свою чудова мова !

(луганася келунясь раджу послухати), тут би я навіть їм поспівчував ... їм тупо насаджували куй знає ЩО !

Ти зрозумій одне , що ТЕ ЩО НАРИГАЛИ Кирил та Мефодій має таке ж відношення до словянських мов як мова бельгів до бельгійців.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

а що тут підтримувати ..це кожний знає ....

тут доречі Ще ТЕ питання до Кирилка та Мєхфодія .... те що вони наригали ....то важко віднести до словянського .... мало того що територія Моравії була заселена всіма зі всюди так щей те що вони переважно ліпили туди грецькі ! ... і ось ВОНО і вийшло ... що зхрестити ужа та гадюку.

Благо ОЦЕ на території Русі не прижилося, бо тут вже була розмовна мова народу ! а осю у ТИХ .... ... раб то і є раб.

Питання не до двох, а до одного.

І македонія)

Ну таке собі есперанто зробили) кацапи тащаться, а в нас своя мова є;)

 

gen_

Доречі, раджу словник зенонія. Оцифрований в мережі є.

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Питання не до двох, а до одного.

І македонія)

Ну таке собі есперанто зробили) кацапи тащаться, а в нас своя мова є;)

в кацапів дійсно є своя мова

і нею користуються сотні млн

в тому числі більшість тутешніх

 

Smr

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Питання не до двох, а до одного.

І македонія)

Ну таке собі есперанто зробили) кацапи тащаться, а в нас своя мова є;)

так, термін есперанто тут быльш доцільніший ! Але такий собі неоптесаний варіант ... бо якщо я точно памятаю то в есперанто немає відмінювання і тд ...

А тут постійні проблеми з мяким знаком, шиплячими і тд ... як б порівняв ЯЗІК з такими ж проблемам інліша, там теж ті правила до сраки .. треба тупо памятати що і як читається.

Хоча все ж у інгліша основи більш чітка це мова данів.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

вони нікуди не примазувались ... і навіть бажання у них такого не було ! в них була свою чудова мова !

(луганася келунясь раджу послухати), тут би я навіть їм поспівчував ... їм тупо насаджували куй знає ЩО !

Ти зрозумій одне , що ТЕ ЩО НАРИГАЛИ Кирил та Мефодій має таке ж відношення до словянських мов як мова бельгів до бельгійців.

луганася келунясь

https://www.youtube.com/watch?v=Vic4b1ALcok

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

вони нікуди не примазувались ... і навіть бажання у них такого не було ! в них була свою чудова мова !

(луганася келунясь раджу послухати), тут би я навіть їм поспівчував ... їм тупо насаджували куй знає ЩО !

Ти зрозумій одне , що ТЕ ЩО НАРИГАЛИ Кирил та Мефодій має таке ж відношення до словянських мов як мова бельгів до бельгійців.

ось це цікаво, люблю такі теми

все що пов'язане з історією людства

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Smr показать

в кацапів дійсно є своя мова

і нею користуються сотні млн

в тому числі більшість тутешніх

Ойвсьо)

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

так, термін есперанто тут быльш доцільніший ! Але такий собі неоптесаний варіант ... бо якщо я точно памятаю то в есперанто немає відмінювання і тд ...

А тут постійні проблеми з мяким знаком, шиплячими і тд ... як б порівняв ЯЗІК з такими ж проблемам інліша, там теж ті правила до сраки .. треба тупо памятати що і як читається.

Хоча все ж у інгліша основи більш чітка це мова данів.

де і хто тим сраним есперанто користується?

 

Smr

Ответ на сообщение пользователя Smr показать

де і хто тим сраним есперанто користується?

ну ти іноді, коли про "таргівельну крапку" щось морозиш)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

ось це цікаво, люблю такі теми

все що пов'язане з історією людства

історією людства ?

ха-ха !

ХМ, ОСЬ Я БУВ ПЕРЕДИВИВСЯ ЦИКЛ фільмів про ВИДИ ЛЮДЕЙ .....

Хомоэректус против Хомосапиенс. Сражение древних людей

і тд .. там декілька серій ... я б е сказав що багато воних відкриттів відбулося в архелогії ...з того часу що я нею не займаюся, але все ж ....

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Smr показать

де і хто тим сраним есперанто користується?

був би Пєтя Пєршій жів ! .... користувалися б і страуси !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Smr показать

де і хто тим сраним есперанто користується?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

ну ти іноді, коли про "таргівельну крапку" щось морозиш)

що хочу те і морожу

 

Smr

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

історією людства ?

ха-ха !

ХМ, ОСЬ Я БУВ ПЕРЕДИВИВСЯ ЦИКЛ фільмів про ВИДИ ЛЮДЕЙ .....

Хомоэректус против Хомосапиенс. Сражение древних людей

і тд .. там декілька серій ... я б е сказав що багато воних відкриттів відбулося в архелогії ...з того часу що я нею не займаюся, але все ж ....

і я щось подібне бачив

 

аммиак

Мапа сайту Повна версія Оновити