Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
У другому турі Гриценко переможе і Тимошенко і Порошенко
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 32
Ответ на сообщение пользователя игорь38 показать

Кравчук, Медведчук.....снова вместе.

Прoзрачный намек.

Ну что друзья мои? Определились?я на первый тур не попадаю, а вот во втором точно против пердянской нечисти которая охуела вкрай. При том в первом тупе голосовал бы за Кошулинского или за Толяна на крайняк. Пердянским хуесосам - хуй за щеку:)))

 

alex(kiev)

Як би там не було - якщо не буде небачених за всі роки підтасовок виборів, то Пєті нічого не світить. А Бєня, чи то недомірок виграє, чито Юля, вже відіграється по повній.

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

Ну что друзья мои? Определились?я на первый тур не попадаю, а вот во втором точно против пердянской нечисти которая охуела вкрай. При том в первом тупе голосовал бы за Кошулинского или за Толяна на крайняк. Пердянским хуесосам - хуй за щеку:)))

Тобто ти за Баригу-гагауса?

 

K. A. Valderrama

Корбан

«Я, как и все мы, внимательно наблюдал за фаворитами гонки. Сперва эти выборы вызывали у меня ассоциацию со сценой из фильма «Веселые ребята», где музыканты избили друг друга до полусмерти. Однако теперь мне стало ясно, что фавориты нынешних выборов сделали All in. На кону все — страна, люди, будущее детей и в конце концов наша с вами жизнь! Кандидаты не брезгуют ничем — лозунги, клятвы, обещания и проклятия. И это уже не комедия. Это стало просто не весело.

Мы теряем страну, мы теряем себя, мы не нашли национальную идею. Мы забыли, что когда-то искали. Украину не объединяет географическое положение. Украину не объединяет язык. И даже армия не объединяет нас, потому что там подворовывают во время войны. Свои же.

А чего же мы хотим на самом деле? Ведь это просто! Наши надежды порой тривиальны. Мы хотим жить в благополучной стране, в Украине. Строить свои дома, воспитывать своих детей, заниматься чем-то полезным и заботиться о своих стариках. В конце концов совершать добрые поступки».

«Я иду на выборы президента ради одного — чтобы раз и навсегда положить конец единоличной власти президента! И передать власть парламенту. Навсегда изменив систему выборов в стране. Чтобы подкуп, сетки и фальсификации были невозможны. Я иду на выборы, чтобы положить конец жадности, глупости и тщеславию которые искушают человека, получившего абсолютную власть в стране! Я построю сильную армию и независимый справедливый суд. А благополучие, дорогие земляки, зависит исключительно от нас с вами!».

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Корбан

«Я, как и все мы, внимательно наблюдал за фаворитами гонки. Сперва эти выборы вызывали у меня ассоциацию со сценой из фильма «Веселые ребята», где музыканты избили друг друга до полусмерти. Однако теперь мне стало ясно, что фавориты нынешних выборов сделали All in. На кону все — страна, люди, будущее детей и в конце концов наша с вами жизнь! Кандидаты не брезгуют ничем — лозунги, клятвы, обещания и проклятия. И это уже не комедия. Это стало просто не весело.

Мы теряем страну, мы теряем себя, мы не нашли национальную идею. Мы забыли, что когда-то искали. Украину не объединяет географическое положение. Украину не объединяет язык. И даже армия не объединяет нас, потому что там подворовывают во время войны. Свои же.

А чего же мы хотим на самом деле? Ведь это просто! Наши надежды порой тривиальны. Мы хотим жить в благополучной стране, в Украине. Строить свои дома, воспитывать своих детей, заниматься чем-то полезным и заботиться о своих стариках. В конце концов совершать добрые поступки».

«Я иду на выборы президента ради одного — чтобы раз и навсегда положить конец единоличной власти президента! И передать власть парламенту. Навсегда изменив систему выборов в стране. Чтобы подкуп, сетки и фальсификации были невозможны. Я иду на выборы, чтобы положить конец жадности, глупости и тщеславию которые искушают человека, получившего абсолютную власть в стране! Я построю сильную армию и независимый справедливый суд. А благополучие, дорогие земляки, зависит исключительно от нас с вами!».

Ми знайшли національну ідею. Те, що вона не подобається російськомовним і жидві - вони не в тому становищі, щоб диктувати свої умови. Поки що. І це становище НЕ зміниться із перемогою Петра.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Ми знайшли національну ідею. Те, що вона не подобається російськомовним і жидві - вони не в тому становищі, щоб диктувати свої умови. Поки що. І це становище НЕ зміниться із перемогою Петра.

Та яка там перемога)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Корбан

«Я, как и все мы, внимательно наблюдал за фаворитами гонки. Сперва эти выборы вызывали у меня ассоциацию со сценой из фильма «Веселые ребята», где музыканты избили друг друга до полусмерти. Однако теперь мне стало ясно, что фавориты нынешних выборов сделали All in. На кону все — страна, люди, будущее детей и в конце концов наша с вами жизнь! Кандидаты не брезгуют ничем — лозунги, клятвы, обещания и проклятия. И это уже не комедия. Это стало просто не весело.

Мы теряем страну, мы теряем себя, мы не нашли национальную идею. Мы забыли, что когда-то искали. Украину не объединяет географическое положение. Украину не объединяет язык. И даже армия не объединяет нас, потому что там подворовывают во время войны. Свои же.

А чего же мы хотим на самом деле? Ведь это просто! Наши надежды порой тривиальны. Мы хотим жить в благополучной стране, в Украине. Строить свои дома, воспитывать своих детей, заниматься чем-то полезным и заботиться о своих стариках. В конце концов совершать добрые поступки».

«Я иду на выборы президента ради одного — чтобы раз и навсегда положить конец единоличной власти президента! И передать власть парламенту. Навсегда изменив систему выборов в стране. Чтобы подкуп, сетки и фальсификации были невозможны. Я иду на выборы, чтобы положить конец жадности, глупости и тщеславию которые искушают человека, получившего абсолютную власть в стране! Я построю сильную армию и независимый справедливый суд. А благополучие, дорогие земляки, зависит исключительно от нас с вами!».

простітутка о моралі

 

Січеслав

Президент Украины Пётр Порошенко потратил на свою избирательную кампанию 415 млн гривен

«На сегодня из избирательного фонда Петра Порошенко потрачено 415 миллионов гривен», — приводит Интерфакс-Украина слова главы избирательного штаба действующего президента Виталия Ковальчука.

Он отметил, что избирательная кампания Порошенко прозрачна и финансируется им самостоятельно из официально задекларированных средств.

По словам Ковальчука, за Порошенко нет олигархов: «за ним никто не стоит — никто не может дергать его за ниточки».

 

игорь38

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Та яка там перемога)

Післязавтра)

 

Arseniy Yatsenyuk

@Yatsenyuk_AP

Для мене велика радість і честь зустрітися сьогодні з пані Сінді МакКейн, дружиною великого друга України, сенатора Джона МакКейна.

Дякую пані МакКейн за слова підтримки, які вона адресувала всій нашій державі.

Упевнений, ми здолаємо всі випробування і разом переможемо.

 

Січеслав

А еще Вилкула и Ляшко.

 

boan

Ни пиригнал, ни абашел...

 

игорь38

Післязавтра)

0

+-

ответить

Эпсилон Тукана

29.03.2019 20:11

----------------------

Це фільма така є...

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя игорь38 показать

Ни пиригнал, ни абашел...

уважно читаємо заголовок

мова йшла про другий тур)

вийшов би виграв, але голоси потенційних виборців розпорошилися в першому турі

взагалі цей Гриценко був протестною кандидатурою, проти гнилої неподоланої системи, бо протестувати проти системи Зеленьским, то занадто низько, як для мене і не логічно для мого розуму ))

 

аммиак

це ж просто пиздець як гриценко всіх переміг

ги-иииииииииииииииииииии

 

Smr

Якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчої неділі, то до парламенту за 5-відсотковим бар'єром могли би пройти 4 партії.

Про це свідчать результати ролінгового дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка, передає "Інтерфакс-Україна".

Згідно з оприлюдненими в четвер даними, партію "Слуга народу" готові підтримати 29,5% з усіх опитаних, "Опозиційну платформу - За життя" – 8,3%, Блок Петра Порошенка "Солідарність" - 7,3%, ВО "Батьківщина" - 7,1%.

Партія "Сила і честь" Ігоря Смешка набрала б 4,2%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,2%.

 

Січеслав

ПідарАстор-реваншист. Наскільки гниле і мерзенне нутро. Хюлі, воно ж без роду, без народу - бомжара трансатлантичного масштабу

 

K. A. Valderrama

Порошенко анонсировал большой съезд БПП 31 мая

Партия планирует сменить название и руководство.

44

Порошенко анонсировал большой съезд БПП 31 мая

Фото: Макс Требухов

Партия "Блок Петра Порошенко - Солидарность" проведет съезд 31 мая.

Об этом сообщил бывший президент Петр Порошенко на форуме "Солідарна справа громад" в Киеве.

"Я здесь, чтобы услышать ваши мысли. И на большом съезде, который состоится 31 мая, я очень надеюсь, что большинство мнений, которые будут высказаны сегодня в ходе обсуждения, точно войдут в программные документы обновленной партии, вашей партии", - сказал он.

По словам Порошенко, на съезде планируется масштабное обновление БПП.

"Наша политическая сила приняла абсолютно четкое решение с первых секунд: мы идем на выборы, принимаем участие в выборах и обязаны там победить", - сказал Порошенко.

Он рассчитывает, что к нему присоединяться другие партии из демократического лагеря.

"Устранением препятствий для этого объединения является обновленная партия с новым названием, с новым руководством, с огромным представительством общественности, волонтеров и добровольцев", - сказал Порошенко.

Напомним, что на съезде Порошенко может официально возглавить партию, которая будет создана на базе БПП.

Сейчас лидером "БПП "Солидарность" формально является мэр Киева Виталий Кличко, но фактически у партии нет лидера. Кличко возглавил ее в августе 2015 года в ущерб собственной политической силе "УДАР". Весной 2016 года Кличко заявил о намерении оставить партийный пост из-за нового закона о государственной службе. Чиновникам категории "А", к которым относится Кличко, теперь запрещено совмещать работу в исполнительной власти с членством в партиях.

 

Січеслав

остаточне прощавай

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/05/28/7216...

 

Січеслав

Мер м.Дніпро Борис Філатов заявив, що отримав від чотирьох політичних сил пропозиції для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України, проте участь у цих виборах він брати не буде.

Про це він заявив 28 травня на своїй сторінці в Facebook.

"Як мінімум чотири партійних проекти запропонували мені місце у першій п'ятірці для участі у парламентській кампанії. Дякую. Не треба. Без мене. Я побуду осторонь. Не хочу. Не буду. Не йду", - заявив Філатов.

Він додав, що залишається "зі своїм рідним містом" і краще витратить два місяці виборчої кампанії "на ремонти під'їздів та заміну каналізаційних труб".

"А ще я почекаю", - підсумував він.

Нагадаємо,

У грудні 2018 р. Борис Філатов повідомив, що виходить з партії олігарха Ігоря Коломойського "Укроп", одним зі співзасновників якої він був.

 

Січеслав

Партія "Народний фронт" може не брати участі на парламентських виборах.

Про це УП повідомили одразу кілька джерел у цій політсилі.

Обговорення планів щодо парламентських виборів відбулося у понеділок ввечері на засіданні фракції НФ.

За словами джерел, відбувалася жвава дискусія щодо майбутніх кроків НФ, зважаючи на низькі показники підтримки, які показують соцдослідження.

Так, під час свого виступу лідер партії Арсеній Яценюк виголосив, що партії немає сенсу брати участі у виборах через малі шанси.

Натомість екс-прем’єр запропонував підтримку партії мажоритарникам, які збираються йти на вибори під прапорами НФ. Сам Яценюк теж не збирається брати участі на виборах.

"Арсеній сказав, що не ухвалив остаточного рішення для себе, але чітко сказав, що думає не йти на вибори. Але додав: "Думку можу змінити". Його можна зрозуміти - що йому у Раді робити, коли навіть фракції немає", - пояснює один зі співрозмовників УП.

 

Січеслав

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

Мер м.Дніпро Борис Філатов заявив, що отримав від чотирьох політичних сил пропозиції для участі у позачергових виборах до Верховної Ради України, проте участь у цих виборах він брати не буде.

Про це він заявив 28 травня на своїй сторінці в Facebook.

"Як мінімум чотири партійних проекти запропонували мені місце у першій п'ятірці для участі у парламентській кампанії. Дякую. Не треба. Без мене. Я побуду осторонь. Не хочу. Не буду. Не йду", - заявив Філатов.

Він додав, що залишається "зі своїм рідним містом" і краще витратить два місяці виборчої кампанії "на ремонти під'їздів та заміну каналізаційних труб".

"А ще я почекаю", - підсумував він.

Нагадаємо,

У грудні 2018 р. Борис Філатов повідомив, що виходить з партії олігарха Ігоря Коломойського "Укроп", одним зі співзасновників якої він був.

ясєн хуй ! там бюджет м.Дніпро такий, шо ніхто за ГОЛОС в ЗРАДІ сікоко не дасть !

жид - не дурень ! дурень - не жид !

 

GOTS

таки гриценько пириміг всіх

 

Smr

у Верховну Раду можуть пройти чотири партії, які наразі долають 5% бар'єр.

Про це йдеться у результатах роллінгового опитування, проведеного Центром" Соціальний моніторинг "і Українським інститутом соціальних досліджень ім.А.Яременко, передає "Інтерфакс-Україна".

Зазначається, що якби вибори до Ради проходили в найближчу неділю, то в парламент могли б пройти партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" (колишня БПП) та"Батьківщина".

Зокрема, партію "Слуга народу" готові підтримати 30,8% з усіх опитаних, "Опозиційну платформу - За життя" - 8,2%, "Європейську солідарність" - 7,9% , ВО "Батьківщина" - 7% респондентів.

Також повідомляється, що партія "Сила і честь" Ігоря Смешка набрала б 4,8%, "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 3,5%.

За даними опитування, за партію "Голос", лідером якої є співак і музикант Святослав Вакарчук, проголосували б 2,5% опитаних.

Роллінгове дослідження електоральних орієнтацій населення України було проведено в період з 15 по 31 травня. Всього по Україні було опитано 2100 респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,2%

 

Січеслав

це ж просто пиздець як гриценко всіх переміг

ги-иииииииииииииииииииии

Smr

01.04.2019 12:29

таки гриценько пириміг всіх

Smr

28.05.2019 15:28

---

це різні зміни чи вже склероз ?)

 

аммиак

Як Порошенко готується до виборів в Раду. Ротація команди та іноземні консультанти

https://www.pravda.com.ua/articles/2019/06/17/7218...

 

Січеслав

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 32
Мапа сайту Повна версія Оновити