Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пришкварим еще пару-тройку дедопобедильных пуканов:)
  • Страницы
  • Все
  • 1

Помнєм! Задєдов!

 

Nyeyedyaka

Ну я вже задавав питання коброукушонному. Як Брест став савєцкім? Відповіді не було. Брест класно використали як символ. Режисеру - ріспект! І класне кіно получилось. Нашим "Кіборгам" - треба вчитись.

 

LionEL

Ну я жартую, якщо що... "Кіборги" - мегакруто!

 

LionEL

вифсеврети)))

 

AlexM

Брестська фортеця,це,як і все у кацапотварєй - суцільний піздьож. Савєцька армія втратила 3000-4000 тисяц вбитими і до 7000 тисяч полоненими.

Втрати німців - 460 загиблих.

Ахуїтєльна перемога...

І шо саме протівне - це не мало АБСОЛЮТНО ніякого ні тактичного ані стратегичного значення...

 

negredo

До речі,абсолютну правдивість доказують коментарі дєдапабєдільних сабак. Он як слиною бризкають,кацапські тварі.

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Брестська фортеця,це,як і все у кацапотварєй - суцільний піздьож. Савєцька армія втратила 3000-4000 тисяц вбитими і до 7000 тисяч полоненими.

Втрати німців - 460 загиблих.

Ахуїтєльна перемога...

І шо саме протівне - це не мало АБСОЛЮТНО ніякого ні тактичного ані стратегичного значення...

ну так и пишут же, что это не более чем - вертухаи за свою жизнь цеплялись

 

AlexM

дідиваевале..)

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя porvi показать

дідиваевале..)

дидысторожили)

 

AlexM

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Что не покажут туристам в Брестской крепости

https://ru.tsn.ua/blogi/themes/politics/chto-ne-po...

и здесь тоже сказка придуманная советами о героической крепости. у них есть что то не фейковое?

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Али показать

и здесь тоже сказка придуманная советами о героической крепости. у них есть что то не фейковое?

есть .....пьянство - вот оно не разу ни фейковое..

 

AlexM

2. агрессия еще по отношению ко всем народам

3. невыполнение любых дип.объязательств

4. цигане с ведмедями...

5.балет....хотя и там их уже подвинули

 

AlexM

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Брестська фортеця,це,як і все у кацапотварєй - суцільний піздьож. Савєцька армія втратила 3000-4000 тисяц вбитими і до 7000 тисяч полоненими.

Втрати німців - 460 загиблих.

Ахуїтєльна перемога...

І шо саме протівне - це не мало АБСОЛЮТНО ніякого ні тактичного ані стратегичного значення...

Нічосє, точно 3-4 млн вбитих і 7 млн полоненних? )))

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Нічосє, точно 3-4 млн вбитих і 7 млн полоненних? )))

ну погорячился дед слегонца))

 

AlexM

Кляті фошизди ви! Всих щаписано, всих!!!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Нічосє, точно 3-4 млн вбитих і 7 млн полоненних? )))

Та нє,тисяч.

Я просто математику у школі скурив :)

 

negredo

скрєпна

а є говносеріал який пра крєпасть ?

 

аммиак

Галіфешним засцяним краснопузим мразям горіти в аду!

Їх теперішнім отприскам - лютої смерті!

 

K. A. Valderrama

Всеодновыфсёврёти...

 

Чiжик

Цікаво, а хтось з вас був в Брестській фортеці ?

 

Stepan75ss

Я звісно не знаток військової історії, але хіба погранці - це ні війська НКВС були?

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Я звісно не знаток військової історії, але хіба погранці - це ні війська НКВС були?

а х.з.:

Структура НКВС на 1941 рік[ред. • ред. код]

31 липня 1941 наказами НКВД № 00983 і 00984 були оголошені нова структура і розставлення керівного складу наркомату, у тому числі табірних управлінь (кількість главків та управлінь скорочувалася з одинадцяти до дев'яти):

Головне управління виправно-трудових таборів і колоній (ГУЛАГ): начальник — старший майор ГБ В. Г. Насєдкін;

Головне управління аеродромного будівництва (ГУАС): начальник — старший майор ГБ Л. Б. Сафразьян;

Головне управління таборів залізничного будівництва (ГУЛЖДС): начальник — корінженер Н. А. Френкель;

Головне управління таборів гідротехнічного будівництва (Главгидрострой): начальник — старший майор ГБ Я. Д. Рапопорт;

Головне управління таборів промислового будівництва (Главпромстрой): начальник — майор ГБ Г. М. Орлов;

Головне управління таборів гірничо-металургійної та паливної промисловості (ГУЛГМТП): начальник — П. А. Захаров;

Управління таборів лісової промисловості (УЛЛП): начальник — старший майор ГБ М. М. Тимофєєв;

Управління таборів з будівництва Куйбишевських заводів (Особстрой): начальник — старший майор ГБ О. П. Лєпилов;

ГУШОСДОР: начальник — військовий інженер 1 рангу В. Т. Федоров;

Дальстрой: начальник — комісар ГБ 3 рангу І. Ф. Нікішов;

Управління матеріально-технічного постачання (УМТС): начальник — майор ГБ В. О. Поддубко.

 

Mahno

"Атитамбил?" вже було?

 

SFox

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Цікаво, а хтось з вас був в Брестській фортеці ?

Я був в минулому столітті,далекому 1979р,поїздка цілим класом в братню республіку.Але найбільше мені запам'яталося і вразило тоді ще піонеру,що люди можуть розмовляти крім української та російської ,,смішною" тоді для мене білоруською мовою(тоді вона в Бресті лунала скрізь та всюди).А їхній журнал Вожьік(Їжак нашою),аналог нашого Перця який я привіз як екзотичний сувенір,досих пір зберігається в батьківській хаті.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя анонім показать

Я був в минулому столітті,далекому 1979р,поїздка цілим класом в братню республіку.Але найбільше мені запам'яталося і вразило тоді ще піонеру,що люди можуть розмовляти крім української та російської ,,смішною" тоді для мене білоруською мовою(тоді вона в Бресті лунала скрізь та всюди).А їхній журнал Вожьік(Їжак нашою),аналог нашого Перця який я привіз як екзотичний сувенір,досих пір зберігається в батьківській хаті.

О , то ти старший мене . Я перший раз був році так в 85-му . Батько мене возив , тоді там була велика святкова програма . Потім ще пару раз їздив , то з класом, то з батьками . Нічого там цікавого особо нема -- а от 5-й форт таки мене вразив, але туди нікого не водять .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

О , то ти старший мене . Я перший раз був році так в 85-му . Батько мене возив , тоді там була велика святкова програма . Потім ще пару раз їздив , то з класом, то з батьками . Нічого там цікавого особо нема -- а от 5-й форт таки мене вразив, але туди нікого не водять .

Я вже писав раніше, що я по віку тут між вами мабудь третій після неґредо та очень серьезного дяді.

Я сам мало що пам'ятаю вже з цієї екскурсії,хіба що вхід на територію фортеці в стіні в вигляді п'ятикутної зірки.Для нас пацанів тоді була важлива не вся ця совєтська лабуда,а сам факт поїздки на таку далеку відстань з ночівлею без батьків,але це вже зовсім інша історія.

 

анонім

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Цікаво, а хтось з вас був в Брестській фортеці ?

Я з відпуски у армію через Брест їхав. Був

 

negredo

Шота не сильно наблюдается пришквар дедопобедильных пуканов))

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Шота не сильно наблюдается пришквар дедопобедильных пуканов))

Просто надо пару раз зигануть:))) Ща Буллит подтянется и все будет:)))

 

chila

Брестська фортеця отримала зірку Героя чисто з політичних міркувань . Просто першочергово це звання отримали 3 кацапські міста і 3 українські , от і треба було шось добавити білоруське .

 

Stepan75ss

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити