Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ане срoчнo нужна пoмoщь.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 18

Покойся с миром... Соболезнования родным и друзьям...

 

balamut

Соболезную. Нам всем ее будет не хватать.

 

chila

Тяжело осознавать такое... нелогично как-то, такие люди должны жить и жить. Мои соболезнования, Вить, держись.

 

Chester

RIP

Как хотелось, чтобы эта борьба закончится в пользу Ани....

Витя, держись!

 

rent

....

 

fal30

Господи... Наши с братом соболезнования... Приедем в Украину, увидимся.

 

0308

Щирі співчуття родині і близьким. Це дуже важко, але треба жити далі.

 

Winkey

......

 

AlexBTS

...

Упокой, Господи, душу рабы Твоей новопреставленной Анны и прости вся согрешения ея, вольная и невольная и даруй ей Царствие Небесное...

Примите мои соболезнования...

 

yurko

Пробач мене, Аня... Я не все зробив... Царство небесне...

 

А.Олексин

Бракує слів,я в ступорі...

Шкода,жалкую,співчуваю...

Прийму Господи її душу до Царства свого...

Я знав її тільки з дописувань,хороша була ЛЮДИНА...Шкода...

 

анонім

......

 

Хай з Богом спочиває... Співчуття...

 

o_chub

Светлая была...

 

Metalll

.....

 

IRON

Когда,несмотря на все трудности,приехал отец - стало тревожно. Опасения довольно быстро подтвердились..

Очень большая потеря,ушел светлый человек. Несправедливо.. Мои соболезнования близким

https://i.ytimg.com/vi/nSI0roZZWt0/maxresdefault.j...

 

Novak

Світла, дуже позитивна людина відійшла у інший світ. Людина, для якої принципи не пустий звук. Я захоплювався життєрадісністю Ганни. Так звали мою матір. Можливо десь вона і помилялася, але ми всі помиляємося. Один раз я чув її дуже приємний жіночий голос. Спочивай з миром, можливо колись ми зустрінемося.

 

kol2

ужасно видеть ветки про Аню открепленными...

 

Dimonych

Ответ на сообщение пользователя Dimonych показать

ужасно видеть ветки про Аню открепленными...

Увы, вариантoв нет.

Соболезную. Царствие небесное... Светлая душа...

 

Anykeyer

Покійся з миром . Рідним -- самі щирі співчуття .

 

Stepan75ss

Земля пухом. Співчуваю рідним...

 

muntyan

Аня, ты боролась очень достойно. И останешься в памяти многих светлым и сильным человеком. Земля тебе пухом...

 

tocha

Співчуваю, сльозы на очях, Сумно, тяжко...

 

СКАЗОЧНИК

Это всегда трагедия, когда относительно молодые люди уходят....

Но у судьбы свои представления о жизни..

Значит так надо было...

Это единственное обьяснение этой несправедливости...

 

Канитель

прощай.....

 

Lampardo Lamperd

Допобачення

 

BILL132

Да уж ... Сьогодні мені приснилась Аня . Людина, яку я жодного разу не бачив вживу , тільки на відео і фото . Причому те , що вона помирає і навряд чи викарабкається -- я знав . Як знали про це і де-які інші наші колеги-дописувачі . Але все одно , навіть для мене , людини цілком прагматичної і реаліста -- ця смерть виявилась потрясінням . Реально , зразу прочитавши цю новину вчора ввечері , стало так сумно на душі ... Мимоволі згадалась ситуація з моїми батьками , коли ще звечора говориш з ними , будуєш якісь плани , а зранку бачиш в ліжку просто холодне тіло . Хоча з часом ти починаєш розуміти -- це таки була хороша смерть . Просто в наш час -- тільки смерть є ліками від де-яких хвороб . Просто розумію , що відчувала і Аня і її рідні , спостерігаючи за тим , як хвороба заживо з'їдає її тіло . Але душа у Ані завжди була світла . У всіх вона залишила тільки добрі спогади . Завжди така позитивна ... Зараз вона в кращому світі . Хвороба забрала її тіло , але душу її вона забрати не в змозі . Скажу банальщину -- Аня завжди буде жити в нашій пам'яті і в наших серцях .

І хочу звернутись до рідних -- не впадайте у відчай ! От що-шо , але Аня ніколи б не хотіла , щоб ви опускали руки . Вона завжди знаходила в житті позитивні моменти , раділа кожному дню, кожній хвилині ... І ви -- живіть і радійте життю . Мабуть саме цього хотіла б від вас і велика життєлюбка Аня -- Аннабель Лі .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Да уж ... Сьогодні мені приснилась Аня . Людина, яку я жодного разу не бачив вживу , тільки на відео і фото . Причому те , що вона помирає і навряд чи викарабкається -- я знав . Як знали про це і де-які інші наші колеги-дописувачі . Але все одно , навіть для мене , людини цілком прагматичної і реаліста -- ця смерть виявилась потрясінням . Реально , зразу прочитавши цю новину вчора ввечері , стало так сумно на душі ... Мимоволі згадалась ситуація з моїми батьками , коли ще звечора говориш з ними , будуєш якісь плани , а зранку бачиш в ліжку просто холодне тіло . Хоча з часом ти починаєш розуміти -- це таки була хороша смерть . Просто в наш час -- тільки смерть є ліками від де-яких хвороб . Просто розумію , що відчувала і Аня і її рідні , спостерігаючи за тим , як хвороба заживо з'їдає її тіло . Але душа у Ані завжди була світла . У всіх вона залишила тільки добрі спогади . Завжди така позитивна ... Зараз вона в кращому світі . Хвороба забрала її тіло , але душу її вона забрати не в змозі . Скажу банальщину -- Аня завжди буде жити в нашій пам'яті і в наших серцях .

І хочу звернутись до рідних -- не впадайте у відчай ! От що-шо , але Аня ніколи б не хотіла , щоб ви опускали руки . Вона завжди знаходила в житті позитивні моменти , раділа кожному дню, кожній хвилині ... І ви -- живіть і радійте життю . Мабуть саме цього хотіла б від вас і велика життєлюбка Аня -- Аннабель Лі .

+++++

 

Чiжик

Мої співчуття рідним

 

Січеслав

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 18
Мапа сайту Повна версія Оновити