Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Віктор Іванчик засновник і власник Астарти. Цікаве інтервью, зокрема і про бізнес в Україні
  • Страницы
  • Все
  • 1

І шо? Знаю я цю тему і ми те ж орендуємо трохи. Я думаю тут не до астарти питання, а до чиновників, які це ДП в такий стан увігнали. Самі ж бігали і просили взять в оренду.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Ты все налоги платишь или как Стэпан на минималочке и еще с субсидией? Честно ответь)

А не пішов би ти на хуй!. Ти стільки не заробляєш, скільки я плачу податків із своєї зарплати.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

І шо? Знаю я цю тему і ми те ж орендуємо трохи. Я думаю тут не до астарти питання, а до чиновників, які це ДП в такий стан увігнали. Самі ж бігали і просили взять в оренду.

О, так ви і Астарта такі ж невинні , як і Беня? Ну да: битіё определят сознаніє....

 
Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

А не пішов би ти на хуй!. Ти стільки не заробляєш, скільки я плачу податків із своєї зарплати.

Все ясно #начинательссебя)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

О, так ви і Астарта такі ж невинні , як і Беня? Ну да: битіё определят сознаніє....

Конечно, там где бабло так сразу все чисто становится)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Коли цукрова галузь була збиткова, Астарта інвестувала туди великі гроші. В тих колах, тоді сміялися з них. Це десь із 2008 шо року. А га прибуток вийшли тільки останні 3 роки. А інші заводи різали на метал.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Конечно, там где бабло так сразу все чисто становится)

Нє, де бабло- там понти. А де БАГАТО бабла ...

Отож (С).

 
Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Ты все налоги платишь или как Стэпан на минималочке и еще с субсидией? Честно ответь)

А який це Степан на мінімалочці ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Коли цукрова галузь була збиткова, Астарта інвестувала туди великі гроші. В тих колах, тоді сміялися з них. Це десь із 2008 шо року. А га прибуток вийшли тільки останні 3 роки. А інші заводи різали на метал.

Ваня, я зрозумів: он сам пришёл!!!(с)

 
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А який це Степан на мінімалочці ?

Уже больше?)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

О, так ви і Астарта такі ж невинні , як і Беня? Ну да: битіё определят сознаніє....

А в чому? Що настроїли кучу елеваторів, що дали можливість роботи цукровим зааодам, що податки платять? В чому?

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Уже больше?)

Ну я не знаю, в кого більше . Знаю тільки в кого в 2 раза менше норми ... Так звідки інфа про мінімалку ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

А в чому? Що настроїли кучу елеваторів, що дали можливість роботи цукровим зааодам, що податки платять? В чому?

А який звязок між елеватором і цукровим заводом?

Я не бачов щоб в силоси буряк завантажували...

По-моєму "ти гоніш"))))

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Ваня, я зрозумів: он сам пришёл!!!(с)

Ну порівняно з іншими,таки да. А ти не памятаєш як до 2006 року землі берізками обростали. Місцеве керівництво тоді за руки хапало інвесторів, що б цю землю взяли. Теж і з цукровими заводами. Я тоді робив сільгоспуправлінні. Я це добре памятаю. Була повна безнадія. Як ферми після кучминської реформи за ніч розбирали під нуль. Я це застав. З 2001го року в цій сфері.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Ну порівняно з іншими,таки да. А ти не памятаєш як до 2006 року землі берізками обростали. Місцеве керівництво тоді за руки хапало інвесторів, що б цю землю взяли. Теж і з цукровими заводами. Я тоді робив сільгоспуправлінні. Я це добре памятаю. Була повна безнадія. Як ферми після кучминської реформи за ніч розбирали під нуль. Я це застав. З 2001го року в цій сфері.

Чєго??????

Ти гоніш -2. Цукрові заводи в 90-х працювали на повну потужність. А потім "раптом" перестали. А зараз їх "спасителі" єдині, хто вирощує цукровий буряк.

Ага.

 

Лади, Вань. Це не той майданчик, де виясняти істину. Я тебе поважаю, як спеца, але щодо Астарти маю свою думку.

Піду краще виноград посажу.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

А який звязок між елеватором і цукровим заводом?

Я не бачов щоб в силоси буряк завантажували...

По-моєму "ти гоніш"))))

Я мая на увазі загальний розвиток галузі. Ое. Давай пр цукрові заводи. Що поганого, в тому, що зараз ці заводи працюють? Чи може краще хай би порізали? Або навіть не так. Залишити в державній власності, загнать у санацію і працювати на ліао за нал? Таих дохрена. Я вже 4 роки з одного такого в Черкаській обл не можу 2 ляма вибить. Що ефективніше?

 

Romasanta

Спасибо посмеялся, давайте следующую осуществленную американскую мечту

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Я мая на увазі загальний розвиток галузі. Ое. Давай пр цукрові заводи. Що поганого, в тому, що зараз ці заводи працюють? Чи може краще хай би порізали? Або навіть не так. Залишити в державній власності, загнать у санацію і працювати на ліао за нал? Таих дохрена. Я вже 4 роки з одного такого в Черкаській обл не можу 2 ляма вибить. Що ефективніше?

Таки затримаюсь)))

От з приводу ефективності - таки да. Холдінг ефективніший. Але чи це краще?

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Чєго??????

Ти гоніш -2. Цукрові заводи в 90-х працювали на повну потужність. А потім "раптом" перестали. А зараз їх "спасителі" єдині, хто вирощує цукровий буряк.

Ага.

Та да. Згадай скільки їх в 90ті на метал порізали. А хто розумніший, той підбирав звичайно. Наш президент в тому числі.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ну я не знаю, в кого більше . Знаю тільки в кого в 2 раза менше норми ... Так звідки інфа про мінімалку ?

Ходило по форуму. Если не так, скажи.

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Таки затримаюсь)))

От з приводу ефективності - таки да. Холдінг ефективніший. Але чи це краще?

От не знаю. На даному етапі мабуть краще. З цукром там все зрозуміло. Заводи розбазарили. Але візьмемо наприклад спирт. Заводи в державній власності. Багато знову ж в санації. Працюють на ліво. Це нормально?Давно треба було провести нормальну приватизацію. Але до чого тут Астарта?

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Спасибо посмеялся, давайте следующую осуществленную американскую мечту

Та на здоровя.

Якщо сабж вирощує 50 тон кларієвого сома , то я думаю, що гамериканська мєчта йому до дупи.

 
Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

От не знаю. На даному етапі мабуть краще. З цукром там все зрозуміло. Заводи розбазарили. Але візьмемо наприклад спирт. Заводи в державній власності. Багато знову ж в санації. Працюють на ліво. Це нормально?Давно треба було провести нормальну приватизацію. Але до чого тут Астарта?

Нє, всьо, я пішов)))

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Лади, Вань. Це не той майданчик, де виясняти істину. Я тебе поважаю, як спеца, але щодо Астарти маю свою думку.

Піду краще виноград посажу.

Добре, я теж трошки відійду. Погода чудова. Треба велосезон відкривати.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя torrentino показать

Ходило по форуму. Если не так, скажи.

Звичайно , що то якийсь піздьож .

 

Stepan75ss

Блять торрент нашелся платник податків

 

mkn

Ответ на сообщение пользователя mkn показать

Блять торрент нашелся платник податків

Реакция однозначная), как только дело касается денег. Вот только #начнистыссебя пропадают.

 

torrentino

А так очень надеюсь, что в скором времени будет: скрыл доход - сел в тюрьму с конфискацией.

 

torrentino

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити