Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Протести у Вірменіі

раз кацапы считают "внутреннее дело", значит их полностью устраивает и оппонент этого саргсяна. Тут уже прозвучало мнение, что по итогу, их отношение к хуйлостану не изменится, как были подкацапниками так и останутся. Иначе бы давно уже влезли порядки наводить

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Кацапи врахували досвід нашого майдану, не варто доводити до точки кипіння, легше замінити пішака і партія знову в твоїх руках...

Я думаю, що якби овоч свого часу відправив Захєрчєнко (той що колишній мінстр МВС) у відставку, то все б здулося...

саме така таке першим і спало на думку

хоча там Malder і пише , що Хуйло рєзонов нема до вірмен (це при тому що база військова там і вся економіка місцева під цапньою) але тримає він руку на пульсі і гадаю відмашка саме від нього пішла

ось що далі буде цікаво, таке могли б і в Україні свого часу прокручувати

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

саме така таке першим і спало на думку

хоча там Malder і пише , що Хуйло рєзонов нема до вірмен (це при тому що база військова там і вся економіка місцева під цапньою) але тримає він руку на пульсі і гадаю відмашка саме від нього пішла

ось що далі буде цікаво, таке могли б і в Україні свого часу прокручувати

..а хто сказав що вони не прокрутили ?

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

раз кацапы считают "внутреннее дело", значит их полностью устраивает и оппонент этого саргсяна. Тут уже прозвучало мнение, что по итогу, их отношение к хуйлостану не изменится, как были подкацапниками так и останутся. Иначе бы давно уже влезли порядки наводить

Тільки до вчорашнього дня по кацапозмі цю тему взагалі ігнорили, а в мошкві вчора побили пакували прихожан вірменської церкви, які прийшли на протест проти режиму сержика.

Тобто є така думка, що хуйло зараз не дуже рипатись може. І так сил на всі форнти не вистачає.

 

Antropofag

В любому випадку розвал любого авторитарного режиму це добрий знак. Слухаючи стрім і вірмен, хочуть вони того ж самого, що і ми в основному. Руху в сторону цивілізованих держав.

Побачим, що там далі буде. Те що, сержик прохуйловська шмата це 100%.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

..а хто сказав що вони не прокрутили ?

так можно заговори та інтриги шукати до нестями

бачити подвох скрізь і підозріло зиркати на кожного

все може бути, я в принципі завжди допускаю все, але істина вона одна і самий смак її розгледіти і зробити вірні висновки

вибач за гасла )

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

В любому випадку розвал любого авторитарного режиму це добрий знак. Слухаючи стрім і вірмен, хочуть вони того ж самого, що і ми в основному. Руху в сторону цивілізованих держав.

Побачим, що там далі буде. Те що, сержик прохуйловська шмата це 100%.

В любому випадку розвал любого авторитарного режиму це добрий знак.(с)

+++ три плюси тобі одразу

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

В любому випадку розвал любого авторитарного режиму це добрий знак. Слухаючи стрім і вірмен, хочуть вони того ж самого, що і ми в основному. Руху в сторону цивілізованих держав.

Побачим, що там далі буде. Те що, сержик прохуйловська шмата це 100%.

побачимо...

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

так можно заговори та інтриги шукати до нестями

бачити подвох скрізь і підозріло зиркати на кожного

все може бути, я в принципі завжди допускаю все, але істина вона одна і самий смак її розгледіти і зробити вірні висновки

вибач за гасла )

гасла ? та мені до ... для мене .... є кум хуйла в Україні ?! ... і це лакмусовий папірець.

А всі інше то ...філософія.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

гасла ? та мені до ... для мене .... є кум хуйла в Україні ?! ... і це лакмусовий папірець.

А всі інше то ...філософія.

те що з олігархами та ригами "прокрутили", то особисто для мене, це доведений факт

наскільки там глибоко кацапські вуха стирчать, я судити не берусь

колись дізнаємося про все напевно

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

а як тобі таке

Военные присоединились к колонне демонстрантов в Ереване. Идут маршем вместе со студентами. Вот это поворот(с)

https://pbs.twimg.com/media/Dbc8tBTUwAA6Cxv.jpg

вот тут более масштабней видно:

http://armlur.am/799737/

 

Санело

Ответ на сообщение пользователя Січеслав показать

є . Для хуйла важливо щоб протест людей не призводив до зміни влади

там влада у будь-якому випадку буде проросійською.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

там влада у будь-якому випадку буде проросійською.

Нихуя не факт. Могут с Грузией кооперироваться.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Нихуя не факт. Могут с Грузией кооперироваться.

грузины им помогут от азеров отбиваться?

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

В любому випадку розвал любого авторитарного режиму це добрий знак. Слухаючи стрім і вірмен, хочуть вони того ж самого, що і ми в основному. Руху в сторону цивілізованих держав.

Побачим, що там далі буде. Те що, сержик прохуйловська шмата це 100%.

а що, можна констатувати падіння авторитарного режиму? Пішов Сєржик, прийде інший, такий самий. Там абсолютно проросійське совкове суспільство. До чого воно готове було видно по його реакції на вбиство русачком солдатиком цілої вірменської сім'ї. База кацапська як стояла так і буде стояти. А вам аби гасла гаслювати. В древні часи були гуслярі, грали на гуслях. А ви гаслярі, на гаслах граєте. Падіння тоталітарного режиму, перемога демократії, вся хуцпа. :)

 

Winkey

Мені здається вірмени на етапі України-2004. Зараз прийде якесь Ющенко, розставить своїх кумів на потоки, і буде водити вірменів 5 років за носа, а потім Сєржик візьме реванш.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

грузины им помогут от азеров отбиваться?

Экономика. Куда-то транзит нужен. Турки и азери к ним понятно как, Иран тоже.

А так кацапы и Алиеву оружие загоняют.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

а що, можна констатувати падіння авторитарного режиму? Пішов Сєржик, прийде інший, такий самий. Там абсолютно проросійське совкове суспільство. До чого воно готове було видно по його реакції на вбиство русачком солдатиком цілої вірменської сім'ї. База кацапська як стояла так і буде стояти. А вам аби гасла гаслювати. В древні часи були гуслярі, грали на гуслях. А ви гаслярі, на гаслах граєте. Падіння тоталітарного режиму, перемога демократії, вся хуцпа. :)

Тащемта, армяне того лопоухого резчика по детям на пожизненное усадили.

И там едва не погром был.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Кацапи врахували досвід нашого майдану, не варто доводити до точки кипіння, легше замінити пішака і партія знову в твоїх руках...

Я думаю, що якби овоч свого часу відправив Захєрчєнко (той що колишній мінстр МВС) у відставку, то все б здулося...

Ясное дело сдулось бы,я давно это говорил! А если бы ещё в придачу Клименко или Азирова,то вообще бы.

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

саме така таке першим і спало на думку

хоча там Malder і пише , що Хуйло рєзонов нема до вірмен (це при тому що база військова там і вся економіка місцева під цапньою) але тримає він руку на пульсі і гадаю відмашка саме від нього пішла

ось що далі буде цікаво, таке могли б і в Україні свого часу прокручувати

Свого часу? Наивный юноша!))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

..а хто сказав що вони не прокрутили ?

Во-во...........

 

maxx

Події у Вірменії однозначно вигідні Україні . Люба заваруха у хуйлостанських васалів -- це розпилення кацапських ресурсів ( військових, економічних , політичних і тд. і тп. ) . Вірменія -- маленька і бідна країна . Що б там не казали , але зараз Вірменія значно бідніша навіть сьогоднішньої України . І при всьому цьому у Вірменії зараз є всі предпосилки зацікавити США у собі . Для США теж є резони перетягнути Вірменію ( в додаток до Грузії ) в свій табір . З однієї сторони -- це було б подсрачником хуйлу , а з другої -- могло б трохи отверезити Ердогана і Іран .

 

Stepan75ss

Вот что мешало так же самое поступить мегарылу, такого пиздеца бы не было, да и путлера повод для вторжения не было бы

 

euroalex

Ответ на сообщение пользователя euroalex показать

Вот что мешало так же самое поступить мегарылу, такого пиздеца бы не было, да и путлера повод для вторжения не было бы

Тогда это их роковая ошибка была.

Мы радовались сначала,а потом поняли,как жестоко нас наебали в очередной раз..

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Тогда это их роковая ошибка была.

Мы радовались сначала,а потом поняли,как жестоко нас наебали в очередной раз..

Єтіт твою... дорослий дядько... да там спецом все розкручувалось як тільки загасало. Вже ж не раз про це писали... ким розкручувалось - стало видно в лютому 14... але трохи прорахувались, розраховували мінімум на лівий берег...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя euroalex показать

Вот что мешало так же самое поступить мегарылу, такого пиздеца бы не было, да и путлера повод для вторжения не было бы

В Армении нет голосистого кормящего даунбаса.

Армения практически моноэтнична, 98% населения - армяне.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя euroalex показать

Вот что мешало так же самое поступить мегарылу, такого пиздеца бы не было, да и путлера повод для вторжения не было бы

привід знайшовся, то не проблема для кацапів. Виходу не було, просто можна було спробувати не проїбати Крим. Але сцикуни-бариги не для того лізли у владу.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Єтіт твою... дорослий дядько... да там спецом все розкручувалось як тільки загасало. Вже ж не раз про це писали... ким розкручувалось - стало видно в лютому 14... але трохи прорахувались, розраховували мінімум на лівий берег...

К сожалению это всё стало видно чуть позже,когда маховик был уже безповоротно расшатан........,афёра века..........

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

привід знайшовся, то не проблема для кацапів. Виходу не було, просто можна було спробувати не проїбати Крим. Але сцикуни-бариги не для того лізли у владу.

Можна було б спробувати і, по суті, майже без армії проїбати півкраїни, а там і решту так чи інакше. Але ж щирі патріоти краще оцінюють всю геополітичну ситуацію і можливі наслідки тих чи інших рішень, ніж бариги-сцикуни.

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Можна було б спробувати і, по суті, майже без армії проїбати півкраїни, а там і решту так чи інакше. Але ж щирі патріоти краще оцінюють всю геополітичну ситуацію і можливі наслідки тих чи інших рішень, ніж бариги-сцикуни.

у... а населення ції країни заслуговує на країну європейськго типу ? як на мене то в неї ВАТНА доля. ЦВІТ цієї території емігрував ще в період з 17 по 39 р. А залишились ...

 

GOTS

Мапа сайту Повна версія Оновити