Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Протести у Вірменіі
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Ответ на сообщение пользователя maxx показать

так ти відразу і перекладай !! а то ссиль кинув і все ? е, нє !

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

так ти відразу і перекладай !! а то ссиль кинув і все ? е, нє !

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я тобі СМС кину )))

пс. 40 ? ТА НУ...навіть в цьому сезоні, де команда явно не грала і ТО 2-ге місце взяли ... а що буде коли розіграються ?!!! отош !

Кто разыграется? Дорогих французских мартышков летом распродают, де Хеа, возможно, тоже курлык.

Зобудьте. Жозе приходит, выжимает шо может, и уходит, оставляя руины. Шо от Интера осталось - видели? Или от Челси после второго срока?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Кто разыграется? Дорогих французских мартышков летом распродают, де Хеа, возможно, тоже курлык.

Зобудьте. Жозе приходит, выжимает шо может, и уходит, оставляя руины. Шо от Интера осталось - видели? Или от Челси после второго срока?

...і не сподівайся навіть ! куплять ще і кращих ! і стануть 21-разовими ..а ВИ ..так і будете спротирати від пилу свій трофей 90р ...

 

GOTS

100!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

К сожалению это всё стало видно чуть позже,когда маховик был уже безповоротно расшатан........,афёра века..........

Та не афера, а випробаваний століттями метод... в нас спрацював не так як розраховували. Що з цього вийде - побачимо... якщо доживемо...

 

rvv1

Президент Армении Армен Саркисян подписал в понедельник указ об отставке правительства страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

Смотрите: "Мы победили!": в Ереване проходит митинг на площади Республики после отставки Саргсяна. ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ

"Принимая за основу статью 130 Конституции Армении, принять отставку правительства", - говорится в указе президента.

Ранее в понедельник премьер-министр Армении Серж Саргсян на фоне многодневных акций протеста оппозиции в Ереване подал в отставку. На этом посту он пробыл менее недели после избрания в парламенте 17 апреля.

В Ереване уже несколько дней тысячи людей протестуют против назначения премьер-министром Сержа Саргсяна, который был президентом Армении 10 лет. Протесты проходят и в других крупных городах страны.

Перед окончанием полномочий Саргсяна конституция Армении была изменена, страна стала парламентской республикой, реальная власть перешла в руки главы правительства.

Читайте также: Правоохранители задержали 192 демонстранта в Ереване

Участники протестов обвиняют Саргсяна в захвате власти в стране. Лидер протестующих, оппозиционный депутат Никол Пашинян объявил о "революционной ситуации" в Армении и начале "народной ненасильственной бархатной революции".

Сегодня к протестующим присоединились военные. Источник: https://censor.net.ua/n3062883

 

maxx

0

+-

ответить

rvv1 23.04.2018 20:16

Как раз так! Шоколадная афёра века!...

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

а що, можна констатувати падіння авторитарного режиму? Пішов Сєржик, прийде інший, такий самий. Там абсолютно проросійське совкове суспільство. До чого воно готове було видно по його реакції на вбиство русачком солдатиком цілої вірменської сім'ї. База кацапська як стояла так і буде стояти. А вам аби гасла гаслювати. В древні часи були гуслярі, грали на гуслях. А ви гаслярі, на гаслах граєте. Падіння тоталітарного режиму, перемога демократії, вся хуцпа. :)

Хто б казав про гасла.

Констатувати можна, що прохуйловська сука здала свої повноваження. А як воно далі буде можна тільки прогнозувати. Це добрий приклад, а наскільки вірмени використають цей шанс, буде залежити ще від багатьох факторів.

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

0

+-

ответить

rvv1 23.04.2018 20:16

Как раз так! Шоколадная афёра века!...

Шоколада на цьому зіграла й виграла... чайка в нього відмінна, можна тільки позаздрити.

Але ж таки не він це планував... та й в 13-му він ще був ніким...

Ти давай не плутай причини і наслідки..

 

rvv1

Чайка=чуйка

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя euroalex показать

Вот что мешало так же самое поступить мегарылу, такого пиздеца бы не было, да и путлера повод для вторжения не было бы

мегарыл сирота, у него мамы нет

Нора Саргсян, мать Сержа Саргсяна, находилась в медцентре "Наири", который взяли под усиленную охрану. Об этом со ссылкой на свои источники пишет газета "Грапарак".

По сведениям газеты, пожилая женщина не поддерживала идею сына о выдвижении на премьерство, учитывая недовольство граждан.

Нору Саргсян каждый день навещает Рита Саргсян, которая, как рассказывают очевидцы, очень тревожна и грустна.

23.04.2018 скончалась мать Сержа Саргсяна в возрасте 101 лет.

r.i.p.

 

Санело

Андрій Шумило

‏ @andykrim65

15 ч.15 часов назад

Ушел Серж Саргсян в Армении, пришел (вернулся) Карен Карапетян, тесно связанный с Газпромом. Надо понимать, что вся оппозиция в Армении пророссийская, как и власть, и многие даже жестко пропутинские. Но все равно, уход Саргсяна - пример того, что может народ.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Можна було б спробувати і, по суті, майже без армії проїбати півкраїни, а там і решту так чи інакше. Але ж щирі патріоти краще оцінюють всю геополітичну ситуацію і можливі наслідки тих чи інших рішень, ніж бариги-сцикуни.

так ми можемо і зараз майже з армією проїбати півкраїни.

чи може ти думаєш, що на початку осені 2014р. хуйловські війська зупинило якесь геніальне рішення бариги?

 

Malder

літом 2014 р. кацапи ввели стільки сил, скільки потрібно було для вирішення тактичної задачі, а саме зупинення наступу ЗСУ.

А могло зайти в рази більше військ. як і зараз.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

літом 2014 р. кацапи ввели стільки сил, скільки потрібно було для вирішення тактичної задачі, а саме зупинення наступу ЗСУ.

А могло зайти в рази більше військ. як і зараз.

саме на цей випадок у нас щотижня публікують рейтинги сили армій Європи, де наша завжди на чільному місці. Думаєш кацапи з ними не знайомі? Вони що зовсім дурні? Не треба недооцінювати нашого ворога. Він все читає і все знає про нашу армію. Не ризикнуть.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Хто б казав про гасла.

Констатувати можна, що прохуйловська сука здала свої повноваження. А як воно далі буде можна тільки прогнозувати. Це добрий приклад, а наскільки вірмени використають цей шанс, буде залежити ще від багатьох факторів.

це зовсім ні про що не говорить. І дуже сумно, що представник нації, яка робила те саме вже двічі, так і не зробив висновків.

А поки що до влади прийшла інша кремлівська сука, прямо з Газпрому, як я і прогнозував. А ви гаслюйте далі про падіння авторитарних режимів і перемогу демократії, яка семимильними кроками крокує по світу, наближаючи перемоги сама по собі. Так переможемо.

 

Winkey

В революціях завжди перемагають еліти, а не народ. Народ лише використовують у вигляді штурмової балки середньовічних фортець для перемоги тієї чи іншої еліти. Дивно, що українці, які зробили вже дві(!) революції за 10 років цього досі не зрозуміли. Яка може бути еліта в проросійській Вірменії? Така як і у нас до сьогодні. Клептократи, які прикриваються зрозумілими народу гаслами.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

так ми можемо і зараз майже з армією проїбати півкраїни.

чи може ти думаєш, що на початку осені 2014р. хуйловські війська зупинило якесь геніальне рішення бариги?

Ти не плутай, там йшлось про Крим. Спрогнозуй можливі сценарії, що було б, якби Турчинов і ко дали наказ стріляти по хуйлівцях, яких вже було тисяч сто в Криму. І до чого це могло б призвести на Лівобережжі, де досі більша половина ватних і ригівських підарів, типу макса.

Ось Вінкі стверджує, що сцикуни втратили Крим, що магічна Воля Nації б зупинила кацапйо і ми перемогли б.

Я ж, звісно, можу помилятись, на відміну від запальних патріотів, але цілком імовірним мені розглядається і сценарій, коли, наприклад, в Криму переважна частина військ відмовляється виконувати наказ, решту швидко розгромлюють/беруть в полон і одночасно вводять війська по більшій частині східного кордону. Далі хз, можливо б і справді натхненна волею несцикунів Україна після рішучого опору дала б відсіч кацапам і перемогла б у війні, можна помріяти про Фінляндію проти СССР, але частка потенційних колабораціоністів на Лівобережжі зашкалює, як не крути.

Натомість залишається питання ціни, полум'яні патріоти, звісно, запросто готові пожертвувати кількома сотнями людей, але я, як сцикун, не брав би на себе такої відповідальності.

Втім, ще раз підкреслюю, може я й помиляюсь, я ж не полум'яний патріот-борець з баригами.

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Ти не плутай, там йшлось про Крим. Спрогнозуй можливі сценарії, що було б, якби Турчинов і ко дали наказ стріляти по хуйлівцях, яких вже було тисяч сто в Криму. І до чого це могло б призвести на Лівобережжі, де досі більша половина ватних і ригівських підарів, типу макса.

Ось Вінкі стверджує, що сцикуни втратили Крим, що магічна Воля Nації б зупинила кацапйо і ми перемогли б.

Я ж, звісно, можу помилятись, на відміну від запальних патріотів, але цілком імовірним мені розглядається і сценарій, коли, наприклад, в Криму переважна частина військ відмовляється виконувати наказ, решту швидко розгромлюють/беруть в полон і одночасно вводять війська по більшій частині східного кордону. Далі хз, можливо б і справді натхненна волею несцикунів Україна після рішучого опору дала б відсіч кацапам і перемогла б у війні, можна помріяти про Фінляндію проти СССР, але частка потенційних колабораціоністів на Лівобережжі зашкалює, як не крути.

Натомість залишається питання ціни, полум'яні патріоти, звісно, запросто готові пожертвувати кількома сотнями людей, але я, як сцикун, не брав би на себе такої відповідальності.

Втім, ще раз підкреслюю, може я й помиляюсь, я ж не полум'яний патріот-борець з баригами.

звичайно помиляєшся, бо історичні приклади говорять про те, що справжні лідери і батьки держав завжди розмінювали життя кількох сотень патріотів на інтереси і збереження життів міліонів. Більше того, заради такої мети знаходилися бажаючі поміняти власні життя на цю святу місію. Таких людей годують і навчають за власний кошт десятками років ті самі міліони. Для тебе це новина?

А стосовно того, що ти сцикун, не переживай, таких більшість, тому ми й втратили Крим і Донбас і це назавжди на нашому віці. Я й кажу, що бариги вас знають, тому спокійно все здали.

П.С. На мітинг проти недопустимості офшорів Порошенка під АП вийшло 16 чоловік. На наступний день після оприлюднення цього факту. В мене є фотодокази. Це дуже красномовний факт.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

звичайно помиляєшся, бо історичні приклади говорять про те, що справжні лідери і батьки держав завжди розмінювали життя кількох сотень патріотів на інтереси і збереження життів міліонів. Більше того, заради такої мети знаходилися бажаючі поміняти власні життя на цю святу місію. Таких людей годують і навчають за власний кошт десятками років ті самі міліони. Для тебе це новина?

А стосовно того, що ти сцикун, не переживай, таких більшість, тому ми й втратили Крим і Донбас і це назавжди на нашому віці. Я й кажу, що бариги вас знають, тому спокійно все здали.

П.С. На мітинг проти недопустимості офшорів Порошенка під АП вийшло 16 чоловік. На наступний день після оприлюднення цього факту. В мене є фотодокази. Це дуже красномовний факт.

Історичні приклади також говорять, що будучи незадоволеним власним керівництвом (будь-яким) українці провтикували і пару сотень тисяч (я забув додати слов тисяч, сорі) населення і державність, і шанси на неї на десятки років.

Тому ти все ж задумайсь про сценарій окупації Києва та встановлення маріонеточної влади. Або ж про розпад і відділення більшості Лівобережжя. Невже вони такі нереалістичні? Що ж саме, магічна воля антимайданівців чи мімцевої еліти Ахмєтова, Коломойського та Курченка не дала б цьому статись?

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Історичні приклади також говорять, що будучи незадоволеним власним керівництвом (будь-яким) українці провтикували і пару сотень тисяч (я забув додати слов тисяч, сорі) населення і державність, і шанси на неї на десятки років.

Тому ти все ж задумайсь про сценарій окупації Києва та встановлення маріонеточної влади. Або ж про розпад і відділення більшості Лівобережжя. Невже вони такі нереалістичні? Що ж саме, магічна воля антимайданівців чи мімцевої еліти Ахмєтова, Коломойського та Курченка не дала б цьому статись?

А чому це стало можливим тоді? Може тому, що на весь Київ не знайшлося і тисячі бійців, готових воювати проти більшовиків, а решті тупих українських селян затиснула жаба поділитися з німцями провіантом, щоб отримати їхній захист, а Лівобережній Україні було начхати при якій владі жити? Зараз багато спільного з минулим?

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

А чому це стало можливим тоді? Може тому, що на весь Київ не знайшлося і тисячі бійців, готових воювати проти більшовиків, а решті тупих українських селян затиснула жаба поділитися з німцями провіантом, щоб отримати їхній захист, а Лівобережній Україні було начхати при якій владі жити? Зараз багато спільного з минулим?

Практично все те саме. Лівобережжя так точно, в 2014 році принаймні. Селяни так і не стали розумніші, але вони вже не є таким важливим фактором. Хіба що добровольців знайшлось би більше. Ну десь якраз на те, щоб Правобережжя захистити, якщо б встигли, звісно. Натомість вже точно немає німців, чи будь-кого, іншого, готових своєю армією за нас вступитись.

 

Nyeyedyaka

Ответ на сообщение пользователя Nyeyedyaka показать

Практично все те саме. Лівобережжя так точно, в 2014 році принаймні. Селяни так і не стали розумніші, але вони вже не є таким важливим фактором. Хіба що добровольців знайшлось би більше. Ну десь якраз на те, щоб Правобережжя захистити, якщо б встигли, звісно. Натомість вже точно немає німців, чи будь-кого, іншого, готових своєю армією за нас вступитись.

В країні 200 тис. чол. з бойовим досвідом, градус ненависті російськомовних до каців зашкалює. Про що ти говориш, чоловіче? Їх будуть рвати голими руками, хоча в цьому не буде потреби при нинішньому геополітичному пасьянсі. Викорінюй з себе рабський ген, бо він тебе помножить на нуль колись.

 

Winkey

форум підарасовки негодує

https://sevpolitforum.ru/viewtopic.php?f=11&t=...

 

Січеслав

Все Нэзламни очень храбры за счет чужой крови.

Да мы! да уря! 25 лет армия была совковым болотом - но тут вылезет чугайстр из болота и каааак покажет!

 

Белый Волк

И масквабади бы спалили - да только крывавый вальцман на пути лежит.

А то, шо в Украине сейчас 10 штук боеспособных штурмовиков - это допизды. Произведите, родите, прокричите заклинание ХАХЛАПИДОРЬ! - и все наладится.

 

Белый Волк

Румынская сотня

‏ @latiniano

17 ч.17 часов назад

смотрю стрим из Армении..

выступающие на митинге один за другим говорят:

- нельзя допустить чтобы к власти опять пришли коррупционеры, как случилось в Украине...

 

Upiter

О... гандони вже детектед

 

IBM

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити