Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Система vs Саакашвили 0:3
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Чайка Рошен?

аякже

вчора альонка була

 

gen_

вкусна зараза

 

gen_

доречі, щодо рахунку

соболєв мінус. едина людина, яка заважала призначити петіного аудитора для набу.

сістєма - саак

1-0

браво міхо

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

аякже

вчора альонка була

Шоколад КРАСНЫЙ ОКТЯБРЬ «Аленка» це наш шоколад тільки для патріотів я теж такий люблю..

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Шоколад КРАСНЫЙ ОКТЯБРЬ «Аленка» це наш шоколад тільки для патріотів я теж такий люблю..

патріотизм ні до чого

просто вкусно) і я радію, шо альонку і чайку, ще пару років точно можно буде вільно купити в усіх магазинах

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

доречі, щодо рахунку

соболєв мінус. едина людина, яка заважала призначити петіного аудитора для набу.

сістєма - саак

1-0

браво міхо

це не система vs міхо,

це система vs український народ 1:0..(

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

доречі, щодо рахунку

соболєв мінус. едина людина, яка заважала призначити петіного аудитора для набу.

сістєма - саак

1-0

браво міхо

це не система vs міхо,

це система vs український народ 1:0..(

сорі, чи якій там вже рахунок 158:0...

 

porvi

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

та не сміши)

петя доведе вас до екстазу і все що ви хотітимете, це не антикорупційний суд, не реформу судової системи, не реформу мвс , тощо. ви будете жадати міховолю. і вам дадуть міховолю. і ви будете щасливі. бєзумно.

так петя ще пару років норм себе прочухає)

піду шоколадку чайка поїм

)))))

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

доречі, щодо рахунку

соболєв мінус. едина людина, яка заважала призначити петіного аудитора для набу.

сістєма - саак

1-0

браво міхо

многоходовочка?)

 

torrentino

Ответ на сообщение пользователя porvi показать

це не система vs міхо,

це система vs український народ 1:0..(

сорі, чи якій там вже рахунок 158:0...

Я ізвіняюсь, а якщо нарід отримує підряд на 350 тис уйов, там рахунок якось змінити можна?)

 

Что-то пока не вижу плюсов для Михи... голоса скорее он потерял чем нашёл. Петя тоже часть потерял, но у него перед выборами будут плюшки для лохов

 

alex(kiev)

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

Что-то пока не вижу плюсов для Михи... голоса скорее он потерял чем нашёл. Петя тоже часть потерял, но у него перед выборами будут плюшки для лохов

які такі мінуси для грузіна?навпаки,саак з кожним дибільним кроком влади,а таких кроків вже достатньо,збільшує свій рейтинг.шоколданий зі своєї сторони все зробив щоб його підняти

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

які такі мінуси для грузіна?навпаки,саак з кожним дибільним кроком влади,а таких кроків вже достатньо,збільшує свій рейтинг.шоколданий зі своєї сторони все зробив щоб його підняти

Я лично знаю двоих которые после кассетного скандала больше не проголосуют за него... и думаю многие поверили... ты недооцениваешь силу телевизора

 

alex(kiev)

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

та не сміши)

петя доведе вас до екстазу і все що ви хотітимете, це не антикорупційний суд, не реформу судової системи, не реформу мвс , тощо. ви будете жадати міховолю. і вам дадуть міховолю. і ви будете щасливі. бєзумно.

так петя ще пару років норм себе прочухає)

піду шоколадку чайка поїм

це не антикорупційний суд, не реформу судової системи

---

та це вже не тільки від бажання народу залежить, ці питання вже стали лакмусом для світовою спільноти, в оцінці діяльності Петіної влади в Україні

а те що вся ця історія з Міхо якась...ну не те що мутна, скоріше дивна , то така думка мене не покидає як я від неї не намагаюся відмахнутися

але все ж бачу в ній більше плюсів, чим мінусів, цю владу постійно треба тримати в тонусі, спуску їй не давати та передиху

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

Я лично знаю двоих которые после кассетного скандала больше не проголосуют за него... и думаю многие поверили... ты недооцениваешь силу телевизора

а я знаю людей які явно симпатизували пороху,і після цих канітелей каардинально змінили свою думку...тому тут таке.....не вгадаєш

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

Я лично знаю двоих которые после кассетного скандала больше не проголосуют за него... и думаю многие поверили... ты недооцениваешь силу телевизора

Тебе правильно ответили, сейчас главное не поднять рейтинг Миши (на кой хуй ему вообще рейтинг без права баллотироваться), а срезать рейтинг Пороха. Что у Саака отлично получается

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

це не антикорупційний суд, не реформу судової системи

---

та це вже не тільки від бажання народу залежить, ці питання вже стали лакмусом для світовою спільноти, в оцінці діяльності Петіної влади в Україні

а те що вся ця історія з Міхо якась...ну не те що мутна, скоріше дивна , то така думка мене не покидає як я від неї не намагаюся відмахнутися

але все ж бачу в ній більше плюсів, чим мінусів, цю владу постійно треба тримати в тонусі, спуску їй не давати та передиху

Питання не в судах, а в вимогах які підміняють. Тобі в голову покладуть юлєволю, надєволю, міховолю. І влада виконає "вимогу " народу)

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Тебе правильно ответили, сейчас главное не поднять рейтинг Миши (на кой хуй ему вообще рейтинг без права баллотироваться), а срезать рейтинг Пороха. Что у Саака отлично получается

Поки що саакашвілі переберає електорат юлівладіміровнинашпрєзідєнт. А 7% пороха, то його залізні виборці яких нічим уже не прошибеш.

Система- саакашвілі

2 - 0

 

gen_

Перебирає на себе

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя gen_ показать

Питання не в судах, а в вимогах які підміняють. Тобі в голову покладуть юлєволю, надєволю, міховолю. І влада виконає "вимогу " народу)

а я тобі пишу про те, що таким чином влада виконає "вимогу" народу, але ніяк не наїбе цим західних партнерів та міжнародні інститути, які вимагають де що іншого від неї ))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

а я тобі пишу про те, що таким чином влада виконає "вимогу" народу, але ніяк не наїбе цим західних партнерів та міжнародні інститути, які вимагають де що іншого від неї ))

Навіть розписувати нічого не буду. Саак включиться в повістку перемовин із заходом . Ще час потягнемо)

 

gen_

Ответ на сообщение пользователя alex(kiev) показать

Что-то пока не вижу плюсов для Михи... голоса скорее он потерял чем нашёл. Петя тоже часть потерял, но у него перед выборами будут плюшки для лохов

Ну, если верить опросам, у Саака всего 1,5% поддержки, куда ещё терять?

 

Atlant

Ну Система это слишком громко для жиробаса корупционного, он всего лишь допущен порулить, и так же может быть вынут с руля. Система по выимки бабла с тупого стада в офшоры не перестанет при этом существовать...

Просто показана управленческая слабость этого божка епсилонов и сватов, Миша безусловно его вчистую делает, этого подхуйловика ...

 

Канитель

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Совпадение?

 

maxx

Если принимать, шo суды пoдмяты Пoрoхoм, как принятo грить, и суд выпустил Саака, тo видеть в этoм пoбеду Саака над системoй - нелoгичнo. Даже наoбoрoт. Пoрoх мoжет кoзырять: а) шo у нас-де всё пo закoну; б) вoт какую судебную рефoрму OН ЛИЧНO прoвёл. Прoигравший Юга Луценкo ЛИЧНO. А Пoрoшенкo и частью Саак набрали себе вистoв.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Если принимать, шo суды пoдмяты Пoрoхoм, как принятo грить, и суд выпустил Саака, тo видеть в этoм пoбеду Саака над системoй - нелoгичнo. Даже наoбoрoт. Пoрoх мoжет кoзырять: а) шo у нас-де всё пo закoну; б) вoт какую судебную рефoрму OН ЛИЧНO прoвёл. Прoигравший Юга Луценкo ЛИЧНO. А Пoрoшенкo и частью Саак набрали себе вистoв.

Дик, а Югі -то шо? Йому, як з гусака вода.

 
Ответ на сообщение пользователя Эпсилон Тукана показать

Дик, а Югі -то шо? Йому, як з гусака вода.

А на этo c папкoрмoм пoсмoтрим: с гуся или наoбoрoт).

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити