Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Саакашвили: Порошенко должен уйти
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Бывший председатель Одесской областной государственной администрации, экс-президент Грузии Михаил Саакашвили во время выступления на акции протеста под Верховной Радой призвал украинского президента Петра Порошенко уйти в отставку.

"Если до конца дня эти люди не примут никакого решения во благо народа, мы должны будем подумать о наших следующих требованиях… Пока есть Порошенко - нет прогресса, нет борьбы с коррупцией. Пока есть Порошенко - будет нищета! Пока есть Порошенко - будет эмиграция", - заявил Саакашвили.

При этом он подчеркнул, что если глава украинского государства не услышит требования активистов, они будут вынуждены переместиться в другое место.

"Я призываю киевлян после работы приходить к нам сюда. Если не будет никаких решений во благо народа, Порошенко надо подумать, чтобы уйти со своего поста. У него еще есть время! Это не мой ультиматум, это мой совет", - отметил Саакашвили.

 

maxx

100%!

 

maxx

Только так,и никак иначе!

 

maxx

И желательно не просто уйти...

 

maxx

Ага, так він і піде, сядь почекай)))

 

muntyan

Народ не готов,а денег не хватит..

 

Novak

Ответ на сообщение пользователя Novak показать

Народ не готов,а денег не хватит..

Та погоди..,я так понимаю что это пробный шар!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Та погоди..,я так понимаю что это пробный шар!

Да нет,не раньше чем закончится на Донбассе,и оттуда подтянется революционно-настроенная прослойка,и вспыхнет искра по настоящему..

 

Novak

Пока есть Порошенко - будет эмиграция

Эмиграция будет еще очень долго. И здесь дело не в зефире.

 

Upiter

Жлоба нужно менять, но нет у нас достойного кандидата на смену. ...

 

МАГ

Парасюка в президенти

 

BILL132

Колись Юля Володимірівна сказала: Ви вибрали Януковича і вам доведеться виносити його на руках з кабінету.

А цього не винесеш? Випалювати проблематично!

 

K. A. Valderrama

Тільки ногою в промєжность

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Жлоба нужно менять, но нет у нас достойного кандидата на смену. ...

ось це найбільша проблема!!!

 

igorok

Хлопці з АТО

Вперед за Украіну

 

BILL132

Черный ход перекройте. Не дайте оттуда порошенко убежать.

 

арера

Вінкі виходь з Глобусу

Хватить каву пити

 

BILL132

Вовк Бєлий

Вставай з дивану

Проспав коли лєніна валили

Зараз не проспи

 

BILL132

Вообщето интересно. Грузин Михо вместе с афганцем Мустафой идут свергать еврея президента. Украинцы, аууу!. Вы где?

 

арера

Мепа бля

Воін наш спітакський

Кобру бери в мішок і на Киів

Час прийшов

 

BILL132

Підтримайте Грузина

Він трампа знає

Вони допоможуть вам

 

BILL132

Всі вдівайте кірзових чоботи

І копняками викопуйте іх з усіх рад

З усіх рівнів

Так як Парасюк нині зробив з тим білозубим

 

BILL132

Ех жаль

Сашу Бєлого Гелетеі пристрілили

Зараз би сашу з калашом

І чергами зі свинцю поливати ту сволоту

І тільки

Лента за лентою набої подавай

 

BILL132

Слабодухи

Що зробиш

Якщо на всю Украіну тільки одна нога

Нога Парасюка

Що може вдіяти одна нога

 

BILL132

а де Боня бля

Де той єврейчик ціцькастий

Погнав десь напевно єврейскую сотню зорганізовувати

 

BILL132

Флак десь забився під ліжко

Тремтить

 

BILL132

Ні хлопці

Так діло не піде

Усі на площу

Підтримайте грузина

 

BILL132

Біллі, скільки я тієї кави пив? 30 хв, може. Нічого не відбулося, порадувало тільки, що абсолютно всі опозиційні сили були представлені на мітингу. Черга за людьми. Політики своє слово сказали. Беріть палатки і приходьте в Маріїнський парк.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Біллі, скільки я тієї кави пив? 30 хв, може. Нічого не відбулося, порадувало тільки, що абсолютно всі опозиційні сили були представлені на мітингу. Черга за людьми. Політики своє слово сказали. Беріть палатки і приходьте в Маріїнський парк.

Масова підтримка можлива лише при гострій ситуації або чітко поставлених цілях з сильним лідером, який представить чіткий план вирішення всіх проблем. Зараз немає нічого з цього.

І про Саака, я говорив з багатьма людьми. В основному далеких від політики. Думка у всіх приблизно одна: "На посту губернатора він не зробив майже нічого".

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Масова підтримка можлива лише при гострій ситуації або чітко поставлених цілях з сильним лідером, який представить чіткий план вирішення всіх проблем. Зараз немає нічого з цього.

І про Саака, я говорив з багатьма людьми. В основному далеких від політики. Думка у всіх приблизно одна: "На посту губернатора він не зробив майже нічого".

В сраку людей. Думай сам, вся інформація у відкритому доступі. Міша схильний до піару, і губернатор - це не його рівень, це зрозуміло було. Але що нічого не зробив - це маячня.

 

Winkey

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити