"Хлопці знову виявили наполегливість та віру" - Даліч про перемогу над Японією
Автор: Артур Малкин

Головний тренер збірної Хорватії Златко Даліч прокоментував вихід команди до 1/4 фіналу ЧС-2022 після перемоги над Японією (1:1, 3:1 — за пенальті).

"Вітаю хлопців, ми добре зіграли. Це відмінний результат, ми виборювали весь матч і були винагороджені.

Ми контролювали гру в першому таймі, дві-три контратаки внесли нервозність, потім ми пропустили гол і мали зібратися. Японці думали, що з нами буде легко, як писали у деяких виданнях, але ніколи не варто недооцінювати Хорватію. Ми йдемо до кінця. Хлопці знову виявили наполегливість та віру", — цитує Даліча Sportske Novosti.

У наступній стадії ЧС-2022 збірна Хорватії зіграє з переможцем матчу між Бразилією та Південною Кореєю, який іде у ці хвилини. Поточний рахунок – 2:0 на користь бразильців.