ФІФА відхилила апеляцію французів щодо скасованого голу Грізманна
Автор: Артур Малкин

ФІФА відхилила апеляцію Федерації футболу Франції з приводу скасованого гола нападаючого національної команди Антуана Грізманна у матчі групового етапу ЧС-2022 з Тунісом (0:1). Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Нагадаємо, на 90+8 хвилині зустрічі Грізман забив гол, зрівнявши рахунок. Проте арбітр зустрічі Меттью Конгер скасував забитий м'яч вже після фінального свистка, зафіксувавши офсайд за допомогою відеоперегляду.

Федерація футболу Франції подала апеляцію на рішення арбітра на підставі пункту правил гри, який свідчить, що VAR не може скасувати гол після фінального свистка. Проте, згідно з рішенням ФІФА, результат зустрічі не буде змінено.

Незважаючи на поразку, Франція вийшла до 1/8 фіналу ЧС-2022, де обіграла Польщу (3:1). У чвертьфіналі турніру французи зустрінуться із Англією.