Дітмар Гаманн: "Рюдігер насміхався над гравцем збірної Японії. Це дуже непрофесійно"
Автор: Алексей Безуглый

Колишній гравець збірної Німеччини Дітмар Гаманн розкритикував захисника "Маншафт" Антоніо Рюдігера за епізод, який стався у матчі чемпіонату світу з Японією (1:2).

На 64-й хвилині, коли німці вели в рахунку 1:0, Рюдігер вирішив проявити гумор і, обігравши на швидкості Такуму Асано, вирішив подражнити суперника, побігши галопом з посмішкою на обличчі.

- Чи відчуваєте ви, що той момент, коли Рюдігер насміхався над форвардом Японії, коли той біг, сприяв недбалому налаштуванню збірної Німеччини на другий тайм?

Антоніо зробив те, що ви бачили. Не варто так принижувати своїх опонентів, бо потім це обертається проти вас. Я вважаю, що це було дуже непрофесійно і неправильно. Він діяв зарозуміло.

Рюдігер сміявся, але зараз сміється тільки одна команда. Дух гри передбачає повагу до суперника. А він цього не зробив. І цьому немає жодних пояснень чи виправдань, - цитує Гаманна Talksport.