Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Footboom и VBET запускають конкурс прогнозів Чемпіонату світу - 2022
Автор: Footboom

20 листопада в Катарі матчем Катар-Еквадор стартує Чемпіонат світу з футболу 2022 року, 2-й за ліком у футбольній історії. Інтернет-портал Footboom та титульний спонсор VBET пропонують читачам сайту взяти участь в Конкурсі прогнозів до головної футбольної події чотириріччя!

Зробити прогнози на чемпіонат світу 2022 з VBET

Умови участі

Згідно Умов,  Конкурс прогнозів чемпіонату світу з футболу 2022 року проводиться серед зареєстрованих користувачів вебсайту, громадян України, яким на момент дати старту проведення Конкурсу виповнився 21 рік і такі особи мають повну діє - та правоздатність.

В кожного Учасника Конкурсу в профайлі на Сайті повинна бути вказана контактна адреса електронної пошти для подальшого зв’язку з ним. Для користувачів, які авторизувалися на Сайті через соціальні мережі, буде запропоновано додати контактну адресу електронної пошти додатково.

Важливо! Для повноцінної участі в Конкурсі з можливістю подальшого отримання заохочень (у випадку, якщо Учасник займе призове місце за підсумками Конкурсу Прогнозів), необхідно до 1 грудня включно зареєструвати (чи вже мати раніше зареєстрований до вказаної дати) аккаунт (ігровий рахунок) букмекерської контори VBET.

Отримання заохочень переможцями Конкурсу після закінчення Конкурсу буде можливо лише із зазначенням номера ігрового рахунку, зареєстрованого до 1 грудня включно.

Кожному учаснику пропонується спрогнозувати рахунок кожного з 64 запропонованих до прогнозування матчів  ЧС-2022.

Зробити прогнози на чемпіонат світу 2022 з VBET

Нарахування балів в рейтинг учасників

За результатами зіграних матчів Учасникам Конкурсу нараховуються бали наступним чином:

6.1. У випадку, якщо Учасник Конкурсу правильно спрогнозував лише підсумок матчу (перемога однієї з команд або нічия), Участнику Конкурса нараховується 1 (один) бал.

6.2. У випадку, якщо Учасник Конкурсу правильно спрогнозував і підсумок матчу, і різницю забитих-пропущених голів у матчі (до цього пункту відноситься й нічийний результат без вгаданного рахунку), Учаснику Конкурсу нараховується 3 (три) бали.

6.3. У випадку, якщо Учасник Конкурсу правильно спрогнозував і підсумок матчу, і різницю забитих-пропущених голів у матчі, і фактичний рахунок матчу, Учаснику Конкурсу нараховується 6 (шість) балів.

6.4. У випадку, якщо Учасник Конкурсу правильно спрогнозував всі підсумки матчів в рамках одного туру групового етапу, Учаснику Конкурсу додатково нараховуються бонусні 10 (десять) балів.

6.5. У випадку, якщо Учасник Конкурсу правильно спрогнозував всі фактичні рахунки матчів в рамках одного туру групового этапу, Учаснику Конкурсу додатково нараховуються бонусні 30 (тридцять) балів. Бонусні 10 балів з пункту 6.4. в такому випадку не нараховуються.

6.6. Важливо! По матчах плей-оф (стадії 1/8 финалу, 1/4 финалу, 1/2 фіналу, матч за 3-є місце та фінал) підсумковий результат матчу береться за основним та додатковим (у випадку наявності додаткового) часом. Серія пенальті в прогнозах не враховується.

Бали, набрані кожним Учасником Конкурсу за підсумками прогнозів результатів всіх 64 запропонованих до прогнозування матчів чемпіонату світу з футболу 2022 року, додаються та формують позицію Учасника Конкурсу в рейтинговій таблиці за Загальним заліком.

Зробити прогнози на чемпіонат світу 2022 з VBET

Заохочення переможцям

Десять Учасників Конкурсу, що набрали найбільшу кількість балів за підсумками Загального заліку, отримують Заохочення згідно таблиці.

МісцеЗаохочення
1Apple iPhone 14 128GB
2Мʼяч з підписами Петракова, Кривцова, Караваєва та Миколенка
3Футболка ФК "Верес" Рівне
4Power Bank Xiaomi 20 000 mAh
5Power Bank Xiaomi 20 000 mAh
6Подарунковий набір від VBET
7Подарунковий набір від VBET
8Подарунковий набір від VBET
9Еквівалент 1000 грн. на ігровий рахунок VBET
10Еквівалент 1000 грн. на ігровий рахунок VBET

* * *

Бажаємо всім учасникам влучних прогнозів на матчі чемпіонату світу з футболу 2022 року, перемог улюблених команд та призових місць в конкурсі!

Тэги:
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить