Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Збірна Англії приєдналася до акції на ЧС-2022 - Харрі Кейн гратиме в пов'язці One Love
Автор: Олег Семенченко

Збірна Англії приєдналася до акції проти дискримінації. Нападник збірної Англії Харрі Кейн на чемпіонаті світу гратиме в капітанській пов'язці One Love ("Одне кохання"). Ця акція присвячена боротьбі з усіма формами дискримінації у суспільстві і триватиме весь сезон.

Організатором ініціативи стала збірна Нідерландів, до неї також приєдналися капітани команд Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Норвегії, Швеції, Швейцарії та Уельсу.

На пов'язці зображено серце зі смугами різних кольорів, що символізують представників усіх верств суспільства.

- Для мене велика честь приєднатися до моїх колег-капітанів збірних на підтримку важливої ​​кампанії OneLove. Як капітани, ми можемо змагатися один з одним на полі, але разом виступаємо проти всіх форм дискримінації. Це ще більш актуально тоді, коли розмежування у суспільстві поширене. Спільне носіння пов'язки від імені наших команд дасть чіткий сигнал, коли весь світ спостерігатиме за тим, що відбувається, – сказав Кейн.

Англієць також носитиме цю пов'язку в матчах проти Італії та Німеччини в Лізі націй, які відбудуться 23-го і 26 вересня відповідно. Чемпіонат світу-2022 пройде у Катарі з 20 листопада до 18 грудня. Збірна Англії зіграє у групі з Іраном, США та Уельсом.

 

Читай також:: Фабіо Капелло - про шанси на ЧС-2022: "Осінь – найкращий час для збірної Англії"
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить