Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Патрік ван Леувен: "У "Зорі" були моменти, щоб забивати більше ніж один м’яч"

Головний тренер луганської "Зорі" Патрік ван Леувен відповів на питання журналістів на пресконференції після матчу третього раунду кваліфікації Ліги конференцій.

- Моменти були, щоб забивати більше ніж один м’яч. Багато було потужних прострілів для їх реалізації і в першому таймі, і в другому. У нас зараз працює зовсім інший склад команди, навіть якщо порівняти з минулим сезоном. Я задоволенний прагненнями та результатами, які зараз показує моя команда.

- У першому таймі було видно, що команда грала повільніше ніж у другому. Чи була така поставлена задачи, чи такий темп задала гра?

- Мета була поставлена контролювати гру всі 90 хвилин, як в обороні, так і в атаці. Команда довго не брала участь в офіційних матчах, тому такий результат нас більш ніж задовільняє. Я впродовж гри контактую з кожним футболістом і маю розуміння кого замінити раніше, а хтось може і більше пограти. У нас були й помилки, без них нікуди, то ж за тиждень ми підготуємо команду належним чином до матчу-відповіді.

- Яка зараз ситуація з Олександром Гладким? Він був задіяний на тренувальних зборах, але не потрапив у заявку.

- Олександр тренується разом з командою, але ми даємо йому більше часу для підготовки. Подивимося згодом, як буде складатися ситуація.

- Для Вас "Зоря" це нова команда. Чи легко і як швидко Вам вдалося знайти спільну мову з футболістами?

- Якщо розмірковувати на тему мовного бар’єру, то його немає. Я зустрічався зі своїми теперішніми підлеглими і раньше, коли вони були набагато молодше, ніж є зараз. Вони вже знають як я міркую по футбольній тематиці. По тактиці, ідеям, схемі в мене є різниця між колишнім тренером, але вони швидко звикли до нового. Вони намагаються, кожного дня вкладати всі свої сили під час тренувань у свої та клубні звершення. Ми провели багато і тактичних, і практичних занять напередодні сьогоднішнього поєдинку. Навіть один забитий гол у ворота суперника і перемога - це вже позитивний результат, але ми знаємо, що можемо забивати більше.

- 23 серпня починається чемпіонат України. Де Ваша команда буде базуватися і який буде ваш "домашній" стадіон?

- На ці питання я не можу конкретно відповісти, бо зараз ми думаємо про поєдинки на євроарені. Як далі - покаже час.

Читайте також: "Зоря" – "Університатя" 1:0. Оптимістичний початок

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить