Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
"Зоря" - "Університатя": огляд румунських ЗМІ
Автор: Антон Прокопов

Румунські журналісти здивовані такою слабкою грою "Університаті", але вважають, що поразка була заслуженою та справедливою. Також вони похвалили "Зорю", яка 7 місяців була без футболу, але грала так, ніби у них немає жодних проблем через війну. Місцеві ЗМІ вважають, що "Універсітатя" практично не має шансів на вихід у наступний раунд, особливо якщо румунський клуб не зможе за цей час кардинально змінити свою гру на краще. Що навряд чи станеться, тому що навіть головний тренер "Університаті" визнав, що його команда зіграла надто погано, і вона не вірить у те, що може обіграти такого сильного суперника, як "Зоря".

Gazeta Sporturilor

"Українське прокляття триває", - з таким гучним заголовком виходить звіт про матч на сайті Gazeta Sporturilor. Журналіст визнає, що "Зоря" могла вже у першій зустрічі вирішувати результат протистояння, тому рахунок 0:1 можна назвати позитивним для "Університаті".

- Ніхто не очікував, що "Університатя" гратиме у яскравий атакуючий футбол проти "Зорі", що вона домінуватиме на полі. Але й ніхто не очікував того, що українці так легко створюватимуть моменти біля воріт румунського клубу. Не можна програвати супернику, який 7 місяців залишався без футболу! Так, у минулому році "Зоря" була сильною командою, але багато чого змінилося в їхньому клубі, та й у всій країні, з того моменту.

Загальмовані і спантеличені румуни зазнавали великих труднощів з тим, щоб створити хоч якісь моменти біля чужих воріт. Здавалося, що якщо у перерві не станеться щось дивовижне, то "Універсітатя" не матиме жодних шансів на позитивний результат. Але другий тайм вийшов ще більш провальним. Пропустивши гол, румунський клуб так і не зміг жодного разу вдарити у площину воріт українців! Шанси на вихід до наступного раунду поки що залишаються. Але щоб пройти "Зорю", потрібно повністю змінити гру команди. "Університатя" виглядала бліклою і надто слабкою, щоб гідно протистояти такому супернику.

Читайте также: "Зоря" – "Університатя" 1:0. Оптимістичний початок

ProSport

"Українці – фаворити перед матчем-відповіддю з румунським клубом, - пише журналіст сайту ProSport. Він пояснює читачам, що обіграти такого сильного суперника виявилося нереальним завданням для румунського клубу. І навряд чи щось зміниться до початку другого матчу.

- Щоб потрапити до третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій "Університатя" мала обіграти албанський клуб, тоді як "Зоря" одразу отримала право зіграти на цьому етапі. Це була їхня перша офіційна гра у 2022, у що складно повірити, якщо подивитися на те, як розвивалися події у матчі з румунським клубом.

Тренер "Університаті" попереджав усіх, що "Зоря" – це дуже сильний суперник, незважаючи на всі очевидні проблеми, з якими зіткнувся український клуб. Але здається, що він так і не зміг "достукатися" до своїх гравців, які були зовсім не готові до цього матчу. Ласло Балінт також попереджав, що "Університатя" матиме мало гольових моментів, тому дуже важлива реалізація. Втім, він навіть переоцінив свою команду, адже румунський клуб не завдав жодного удару у площину воріт українців!

"Університатя" погано зіграла у першому таймі, і ще гірше у другому. Поразка заслужена, а після гри стало зрозуміло, що "Зоря" - фаворит протистояння. Ніхто не здивується, якщо український клуб виграє і другий матч, адже у нього не виникло жодних проблем з румунською командою.

Sport.ro

"Університатя" навряд чи може розраховувати на вихід у наступний раунд після такої слабкої гри у першому матчі із "Зорею", - пише журналіст сайту Sport.ro. Він погоджується з думкою екс-глави румунської футбольної професійної ліги, який різко розкритикував "Університатю".

- Після поразки від "Зорі" екс-глава румунської ПФЛ Думитру Драгомир сказав такі слова: "Університатя" - дуже слабка команда, в якій є лише 2-3 цікавих гравців. Решта там просто для кількості. Не думаю, що вони навіть у чемпіонаті Румунії зможуть чогось досягти цього сезону, не кажучи вже про єврокубкові турніри".

З ним можна погодитися, адже багато хто чекав на нехай не яскраву перемогу, але хоча б впевненої гри проти суперника, який цього року вперше зіграв в офіційному матчі. Але де була "Університатя", що вона робила на полі, чому не змогла жодного разу вдарити по воротам? Відповідь на всі питання одна – румунський клуб не готовий грати на такому рівні з такими суперниками. В "Університаті" настільки слабка гра, що вони можуть навіть порадіти, що програли мінімально. І всі їхні слова – від тренера та до гравців – про те, що вони не очікували від "Зорі" такої гри – це доказ того, що вся надія "Університаті" була не на свою гру, а на проблеми у "Зорі". Але навіть війна в Україні не зробила "Зорю" настільки слабкою, щоб "Університатя" змігла її пройти.

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить