Діогу Кошта - перший в історії Ліги чемпіонів голкіпер, який в одному матчі зробив асист та відбив пенальті
Автор: Олег Семенченко

Голкіпер "Порту" Діогу Кошта став першим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який в одному матчі зробив гольову передачу та відбив пенальті, інформує офіційний Twitter УЄФА.

Нагадаємо, "Порту" здобув перемогу над "Байєром" у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 3:0. Зустріч відбулася у Леверкузені на стадіоні "Бай-Арена". На шостій хвилині рахунок відкрив півзахисник "Порту" Вендерсон з передачі Діогу Кошти. На 16-й хвилині голкіпер "Порту" відбив удар Керема Демірбая з 11-метрової позначки. Подвоїв перевагу гостей нападник Мехді Таремі, який на 53-й хвилині реалізував пенальті. Через 11 хвилин той же Таремі забив другий 11-метровий, оформивши дубль.

Читай також: "Порту" знищив "Баєр" (+ Відео)