Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
"Америка" – "Шапекоенсе": прогноз Вадима Скічка

Зустріч середняків Серії А відбудеться у Белу-Оризонті на стадіоні "Індепенденсья". Через свої нестабільні результати обидві "Зелено-білі" команди зараз ближче до зони вильоту, ніж до високих місць. Попри це, імовірнішим переможцем є "Америка", вважає Вадим Скічко.

Спершу хотів взяти щось пов’язане із тоталами, але це надто небезпечно, бо "Америка" може перемогти 1:0, а може і влетіти 1:3. Те саме стосується гостей – у них цього сезону вже були нічиї як з рахунком 0:0, так і 3:3. Тому ліпше взяти якийсь варіант підсумкового результату гри. Вважаю "Америку" більш гідною перемоги не лише через те, що там грає Жерсон Маграо (привіт вболівальникам "Динамо" Київ!) а, насамперед, через вдалі результати "Кроликів" на домашньому полі.

На "Індепенденсьї" "Америка" програла у дербі "Атлетіко Мінейро" та "Сан-Паулу", але ці команди зараз відверто сильніші за них. Натомість "Атлетіко Паранаенсе", "Ботафого", "Віторію" і "Спорт Ресіфі" переможці Серії Б долали. "Шапекоенсе" може похвалитися лише двома нічиями на виїзді – із сильними "Атлетіко Мінейро" (у "Шапе" загалом було три удари в площину, які закінчилися трьома взяттями воріт) і "Палмейрасом", який у квітні грав так само паршиво, як і під кінець травня. Отже "Америка" цілком здатна вдома перемогти "Шапекоенсе", якщо сама собі не вигадає проблем.

Ставка матча
Чемпионат Бразилии13.06.18 22:00
Америка Минейро - Шапекоэнсе
Победа - Америка Минейро
Коэффициент: 2.15
Источник: РБ
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить Старая версия