Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 10-го туру

ФК "Середнє" – ФК "Оболонь" (Хуст) – 4:0 (юнаки – +:-)

(Соскида Руслан, 27, 50; Бако Олександр, 65+; Тищук Павло,79)

Упевнена гра господарів, закономірний результат. Утім, було б неправильно казати, що хустяни тільки захищалися. Мали моменти й оболонці. Зокрема, за рахунку 2:0 в одній із атак м’яч влучив у поперечину воріт середнянців. Забий тоді гості, можливо, і малюнок гри був би інакшим. Тим не менше, один із лідерів чемпіонату здобув переконливу вікторію й продовжує перебувати на другій сходинці турнірної таблиці.

ФК "Вітязь" (Концгазо) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:2 (0:0)

(Бабич Андріан, 20; Кольцун Пилип, 66)

Обидві команди створювали моменти й могли відзначитися, однак "Севлюш" як більш досвідчена команда й лідер чемпіонату здобув перемогу. Виноградівці забивали в кожному з таймів, притому успішно діючи в захисті.

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Карпати" (Рахів) – 0:2 (3:1)

(Яремчук Юрій, 23, 79)

Схоже, господарі недооцінили суперника, адже в підсумку так і не змогли знайти ключа до воріт суперника. А ось "Карпати" завдяки дублю Юрія Яремчука здобули важливу (уже другу поспіль) перемогу.

ФК "Поляна" – ФК "Вільхівці" – 6:2 (1:0)

(Варваринець Володимир, 13, 57; Едуард Мельник, 25, 44; Міклош Віталій, 69; Русин Іван, 79 – Габор Василь, 56; Апіян Артур, 68)

Господарі домінували протягом усього матчу й забили суперникові 6 голів, натомість пропустивши двічі. Притому мали ще моменти. Так, на 72 хв. Іван Русин не реалізував пенальті, хоч реабілітувався за 7 хвилин, забивши з гри. У полянців було два дублі завдяки голам Володимира Варваринця та Едуарда Мельника. А в гостей красень-гол до свого активу записав Артур Апіян, реалізувавши метрів із 35 штрафний. Можливо, на діях ФК із Тячівщини позначився той факт, що 1 гравець пропускав матч через перебір жовтих, 2 футболісти поїхали на заробітки, а 3 вийшли на поле з травмами. Тим не менше, наставник "Вільхівців" Юрій Бучок у розмові зі мною розповів, що його відправлено у відставку одразу після матчу.

МФА "Мункач" (Мукачево) – ДЮСШ Тячів – 3:1 (юнаки – 7:1)

(Байса Іван, 5, 85; Атамась Артем, 39 – Батрин Михайло, 74)

Зустрічалися дві молоді команди. Вийшов цікавий і результативний поєдинок. Господарі поля в першому таймі повели 2:0. На 74 хв. тячівці зі штрафного відродили інтригу. Та все ж за 5 хв. до кінця, забивши гол, мукачівці остаточно зняли питання про перемогу на свою користь. Вікторія підопічним Віктора Ряшка дозволила обійти "Вільхівці" за додатковими показниками й розміститися в чільному квартеті команд вищої ліги.