Захисник "Барселони" через травму ризикує пропустити залишок сезону
Автор: Артур Малкин

20-річний лівий захисник "Барселони" і збірної Іспанії Алекс Бальде ризикує пропустити частину сезону, що залишилася, через травму стегна, яку він отримав у минулому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії з "Атлетиком" (4:2). Про це повідомляє Marca.

За інформацією ресурсу, Бальде травмував двоголовий м'яз стегна правої ноги. На поточний момент медичний штаб каталонського клубу обмірковує доцільність оперативного втручання. У разі, якщо операцію буде проведено, захисник може бути відсутнім на полі близько чотирьох місяців. У результаті, крім пропуску залишку сезону, Бальде ризикує не поїхати на чемпіонат Європи, який розпочнеться в червні.

Нагадаємо, іспанець зазнав пошкодження під час першого тайму матчу. У результаті гравець оборони був вимушено замінений ще до кінця першої половини зустрічі, на 23-й хвилині - замість нього вийшов 17-річний захисник Ектор Форт.